از کیسه: راهنمای قوانین جدید در پلاستیک و کاغذ totes

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قانون جدید تنظیم چگونه کسب و کار نیویورک کیسه اجناس خود را به اثر در تاریخ 1 مارس پس از چند شروع می شود نادرست. اما قانون دولت جدید متفاوت است اضافه بر حمل کردن کیسه شهرستان بارها و بارها به دنبال تحمیل و آن شامل تعدادی از حک-outs.

گسترده خرده فروشان نیاز به کیسه های قابل استفاده مجدد در دسترس را به مشتریان و اجازه مشتریان خود به استفاده از تمام سرویس از خانه.

این قانون صدق نمی کند و به زباله و کیسه های ذخیره سازی موجود در جعبه بر روی قفسه های فروشگاه.


در اینجا یک راهنمای جامع برای چه نوع از کیسه های گونی.

خشک تمیز کننده, کیسه

قانون به صراحت معاف بیش از مفت پوشاک کیف معمولی در خشک تمیز کردن کسب و کار. آن را نیز به طور کلی مجوز “فیلم پلاستیکی” کیسه های 10 میلی متر ضخیم یا نازک تر استفاده می شود به عنوان یک overwrap.

گوشت تولید فله و کیسه غذاهای دریایی

هنوز قانونی در حال رول روشن یا شفاف پلاستیکی کیسه استفاده می شود به نگه داشتن سبزیجات و دلی موارد از ساخت ظروف سرباز یا مسافر; برای توزین و حمل مواد غذایی و برای جلوگیری از خرچنگ دریایی, خرچنگ و ماهی از ساخت یک فرار.

تحویل کیسه های

شهر درد و رنج طولانی است eatery صحنه باید اخراج کردن. قانون اجازه می دهد تا یک “رستوران میخانه و یا مواد غذایی مشابه استقرار” به ادامه با استفاده از کیسه های پلاستیکی به “انجام و یا تحویل غذا آماده.” کیسه های مورد استفاده برای محافظت از خانه-تحویل روزنامه ها از این عناصر نیز در روشن به عنوان داروخانه کیسه های.

کیسه های کاغذی

کیسه کاغذ باقی خواهد ماند حقوقی با دردسر: کسب و کار باید به مشتریان نیکل برای هر یک از آنها استفاده کنید. این قانون نمی شود به مراجعان پرداخت با کمک های عمومی بودجه از جمله از طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا زنان ، نوزادان و کودکان ابتکار.

پلاستیک bodega و کیسه های مواد غذایی

این کیسه ها به رهبری برای dustheap از تاریخ است. با اینحال مغازه ها که در حال حاضر یک پلاستیک-کیسه سطل بازیافت بر روی سایت هنوز هم نیاز به حفظ آن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>