شیوع به remap آینده خودرو, طراحی داخلی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Gorden Wagener صرف مقدار خوبی از خود coronavirus قرنطینه تفکر درباره وافل.

دایملر از طراحی که ایجاد چنین یاد اتومبیل مرسدس بنز SLR مک لارن و مرسدس بنز Vision, مفاهیم, می خواستم به پخت نان در طول همه گیر اما به زودی متوجه شد که نان او می خواست خارج از بورس. بنابراین او دستور داد وفل آهن از ویلیامز سونوما به جای, و آلمان و آلمان-بر اساس طراح شده است تکمیل خود را در خانه دستور العمل برای لذتبخش dimpled شبکه از شربت دارندگان بوده است.

این که چگونه او فرود آمد بر روی این ایده برای یک دستکش-جعبه وفل منجنیق.

وقتی که من شنیده ام او می خواهم تبدیل به یک وفل استاد از من پرسید که آیا او می تواند انجام دهد تحویل.

“این ماشین است که به راحتی به اندازه کافی هوشمند به راه اندازی یک ویفر با دقت-شما می توانید ارسال هوشمند پیام در وفل و پس از آن پرتاب آن را!” Wagener پیشنهاد اخیر تلفن تماس بگیرید. یک paperboy حول وافل به جای صبح اخبار را از جدید GLE کوپه.

Wagener البته صرف بخش عمده ای از او کاری فکر کردن در مورد چیزهایی که به جای جدی تر از صبحانه اما زمان در خانه موجب شده است او را به فکر می کنم در خارج سنتی جعبه در بسیاری از راه های. در حالی که این بیماری همه گیر است که تانک بازارهای جهانی و تحت فشار قرار دادند تا صنعت خودرو به یک وقفه Wagener شده است کاوش چه COVID-19 وسیله ای برای آینده طراحی شده است.

“این بیماری همه گیر را تغییر درک ما از ما چگونه تجربه ایمنی و لوکس در آینده” Wagener می گوید: پیش بینی است که این دو تبدیل خواهد شد بسیار بیشتر از نزدیک در هم تنیده. “این می تواند یک چالش است اما یک زمان هیجان انگیز است.”

طبیعی جدید برای ایمنی

در سراسر ماشین های دنیا, طراحان باقی می ماند در میان نسبی چند در این صنعت است که می توانید در ادامه کار روزانه خود را بدون وقفه بیشتر یا کمتر. در حالی که کارخانه اصطبل در همه جا از گروه فولکس واگن به جنرال موتورز ارسال هزاران نفر از کارگران خط اصلی مردان و زنانی که کار به طرح سقف ماشین خود را و یا هماهنگ احساس lambswool فرش زیر پای خود را می تواند جمع آوری تقریبا به فشار پروژه های رو به جلو است.

مکالمات میان بسیاری خود را به مدت طولانی در اطراف محور مفاهیم ایمنی و لوکس — چگونه آنها را قطع و چگونه آنها در حال تحول است. چه متفاوت در حال حاضر در طول زمان از coronavirus است که ایده های جدید در مورد ایمنی داخل خودرو پدید آمده اند.

“آینده بیشتر از همیشه خواهد بود در مورد آزادی از رفتن مکان با خیال راحت — و این ماشین را بیش از همیشه در مورد خود را داخل” فلیکس Kilbertus سر خارجی برای طراحی رولز رویس گفت: در یک زوم تماس در آوریل 21. “داخلی همواره یک فضای امن — مردم خواهد انجام تمام انواع چیزهای در آنها انجام نخواهد شد خود به خود جلو چمن” مانند برگزاری جلسات کسب و کار اعمال آرایش و آه دنبال عشق.

“این ایده از داخل کشور به عنوان یک گرند پناهگاه تبدیل شده است بسیار مربوط به” او توضیح داد. “من معتقدم که این یک تحول است که این وضعیت فعلی شتاب.”

“مردم می خواهند به احساس می کنید محافظت شده و در حال حاضر با این بیماری همه گیر و حتی بیشتر از آن” توافق آدم هاتون این مدیر خلاق برای طراحی داخلی در جگوار و لندرور صحبت کردن با تلفن همان هفته. “ما در حال کار بر روی این ایده از پلنگ در حال بزرگ و زیبا محراب — مانند آبگرم. آن را حتی بیشتر مربوطه در حال حاضر از همیشه.”

در واقع, که در آن نگرانی های ایمنی در اتومبیل های لوکس را به طور معمول در اطراف محور اول حفاظت از برخورد و در کشورهایی مانند مکزیک و روسیه و برزیل و حفاظت از حمله سرقت یا ربودن در حال حاضر نگرانی های ایمنی شامل یک عنصر پزشکی فیزیکی و روانی.

“مهم ترین چیز برای یک مدت طولانی بوده است به می دانم که شما و خانواده خود را امن هستند” Wagener می گوید. “سوال مهم در حال حاضر این است که چگونه برای محافظت از سلامت خود را.”

در حال حاضر بیشتر از همیشه

این ایده که یک خودرو می تواند یک محافظ پیله از عناصر سخت همیشه هیجان زده البته قدمت آن به مربی-ساخته شده Packards و Continentals و رول-Royces قبلی نوبه خود از قرن و قبل از آن برای طلاکاری شده و منحط محدوده اسب کشیده مربیان است. مفهوم ماشین-به-آبگرم این روز به معنی خلق و خوی آرام و روشنایی محیط و دولت از هنر و سیستم های صوتی, ماساژ صندلی گرم و با شکوه سبك — تمام است که در حال حاضر وجود دارد در اتومبیل BMW M850i به پورشه کاین کوپه به AMG مرسدس بنز CLA 45.

چه تر است, در بخش هایی از آسیا برای بدنام آلودگی ولوو هیوندای و نیسان به مدت طولانی گنجانیده کنترل کیفیت هوا و فیلتر به اتومبیل های خود را. (ولوو سوئدی با نام تجاری متعلق به کشور چین است Zhejiang Geely برگزاری گروه اغلب ساخته شده در ماشین کیفیت هوا در یک نقطه فروش.)

در سال 2010 بلاگ مجهز M خط با یک پلاسما کلاستر ژنراتور یون به نام “جنگل هوایی” که در آن گفته می استریل پاتوژن در حالی که یک سنسور مسدود هوای آلوده و ذرات از داخل کابین. در سال 2014 یک سرمایه گذاری مشترک پژو-سیتروئن و دانگ فنگ پژو سیتروئن خودرو حتی نصب سیستم های تهویه مطبوع در Elysée مدل ماشین است که می تواند فیلتر کردن 90 درصد از آلاینده ها. این اتومبیل با یک یون منفی ژنراتور است که جان کپک ها و باکتری ها و همچنین حل گازهای مضر در هوا.

در ایالات متحده آمریکا, وسایل نقلیه از قبیل مرسدس بنز AMG GLE و ولوو XC90 و S60 شامل ساخته شده است در تصفیه کننده هوا و/یا عطر disseminators مجموعه در محفظه دستکش. تسلا ارائه می دهد یک سیستم تصفیه HEPA در مدل S و مدل X با ادعا کرد که توانایی به منظور کاهش آلودگی هوا در این خودرو به “غیر قابل کشف” سطح.

رولز رویس و بنتلی ارائه بالا پایان سیستم های تصفیه هوا در سراسر صف خود را برای کمک به حذف ذرات و گرده. چنین سیستم کار از طریق ماشین تهویه و سیستم های آب و هوا به بوی و پاک کردن داخل کابین. برخی از برندها حتی ارائه یک لایه ذغال فعال در داخل ماشین است که می تواند حذف بو و سطح زمین ازن.

اما این مفهوم است که یک ماشین مدرن باید کاملا پاک هر مقدار قابل توجهی از هوای بیرون ماشین نسبتا جدید است.

“ما در حال کار به سمت این ایده که این خودرو در واقع می تواند چیزهای بد از هوا تقریبا تمیز کردن هوا” Wagener گفت. “این یک فرصت به آدرس پایداری مسئله ای است که ما در حال حاضر شده است با توجه به.”

قضاوت از تاریخ گذشته در مرسدس بنز و رقبای خود سیستم خواهد بود شبیه به فرآیندهای موجود است که کار به حذف آلرژن هاي موجود در هوا مانند دود — اما همچنین می کار در سطح گسترده تر از فقط ماشین خود را به طور موثر و به طور قابل توجهی تمیز کردن هوا بلافاصله اطراف آن خارج از خودرو.

مرسدس بنز شده است بررسی گزینه هایی برای دهه: در سال 1989 مرسدس بنز SL roadster بود اولین سریال تولید مدل با استاندارد فیلتر هوای کابین. 2017, مرسدس بنز, اولین تولید کننده خودرو برای رسیدن به آسم و آلرژی-دوستانه صدور گواهینامه برای آن فضای داخلی کابین فیلتر هوا از آلرژی استانداردهای Ltd. و آسم و آلرژی Foundation of America (AAFA).

سلامت روان به عنوان دغدغه اصلی

همراه با سلامت جسمی نگرانی مانند هوای پاک ، coronavirus باعث شده است تا طراحان به نظر بیشتر از نزدیک این ایده از سلامت روانی و عاطفی آن را به عنوان مربوط به وسیله نقلیه خود را.

دوباره این ایده شده است در اتر برای کمی. مدل های مانند GLE کوپه در حال حاضر ارائه “انرژی راحتی” تنظیمات است که از طریق نور تمرکز حواس تمرین برای کمک به ترویج گردش خون و تنفس و آرامش درونی. 10-یا-تا-دقیقه روال را تشویق به تنفس عمیق و مدیتیشن و کشش ملایم.

در ضمن شش رقم خودروهای لوکس مانند رولز رویس کوللینن و Bentley Bentayga در حال حاضر ارائه تقریبا فوری از Wi-Fi و تنظیمات صوتی و ضبط صدا-استودیو سطح آرام برای کمک به مصرف کنندگان احساس امن و محافظت شده در-تماس-همه فن آوری است که به کمک شلوغ و اضطراب مصرف کنندگان باقی می ماند عاقل.

اما سلامت روان در طول و پس از ضربه روانی از یک تاریخی همه گیر خواهد شد معنی یک سطح کاملا جدید از نگرانی. رانندگان آینده خواهد شد و انتظار می رود بهره وری کل و کل انزوا — برای ایمنی خود را می گوید: Alister Whelan این مدیر خلاق برای طراحی داخلی در جگوار لندرور.

“من طراحان جوان نگه داشتن یاد من که ایمنی نیست همیشه در مورد اندازه — مردم می خواهند حریم خصوصی” Whelan می گوید.

که به معنی عادی با احتیاط و حتی فراموش شدنی بیرونی (مانند می گویند کشف و در همه جا تسلا مدل S) که از همه بهتر برای ماندن در زیر رادار. این همچنین بدان معنی برتر دزدگیر و سیستم های امنیتی است که می تواند تشخیص پتانسیل نابکار جنبش حتی قبل از آن اتفاق می افتد. (بازار خودروهای زرهی را به تازگی به آسمان بالا نسبت.)

آن را حتی می تواند به معنی یک شنل نامرئی ساز. در صورتی که برای تلفن های موبایل دور از ذهن نیست. مرسدس بنز بود با تجربه ساخته شده از Led و یک دوربین عقب در سال 2012. تویوتا اختراع یک دستگاه cloaking در سال 2017 به عنوان یک راه برای کمک به رانندگان از طریق دیدن کسانی که مزاحم یک ستون است که می تواند مانع دید. تویوتا در آن زمان گفت که این دستگاه را با استفاده از آینه به خم شدن نور مرئی در اطراف یک ستون اجازه می دهد تا راننده به “دیدن” را از طریق آنها. این امر به رانندگان یک دیدگاه گستردهتر از جاده و محیط اطراف خود.

در این زمان هر چند این نرم افزار می تواند راه جدی تر است. آن را می تواند پنهان کردن خودرو از مقامات دولتی و یا اراذل و اوباش در نقض امنیت در جاده های عمومی و یا کمک به جلوگیری از آشکار حمله.

مردمی در Rolls-Royce بحث مانند آنها در حال حاضر در حال کار بر روی آن.

“کلمه” شنل نامرئی ساز’ به ذهن می آید قطعا” Kilbertus می گوید. “این یک ماشین است که می تواند حرکت خیلی بی سر و صدا به طوری پنهانی که این امر غیر قابل تشخیص از خارج تهدید.”

حتی یک گمان تهدید ورودی وافل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>