فضای باز ناهار خوری آغاز می شود هفته آینده به شهر حرکت می کند به فاز دو

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رزرو خود را برای ناهار خوری در هفته آینده.

شهردار بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد که فاز-دو بازگشایی در سراسر شهر نیویورک آغاز خواهد شد شنبه, از جمله فضای باز ناهار خوری در پیاده رو خیابان ها و میادین.

“بر اساس این واقعا خوب شاخص امروز ما می بینیم و برای روز و روز قبل از آن من خیلی راحت گفت ما شروع مرحله دوم روز دوشنبه 22 ژوئن” شهردار گفت.

د Blasio گفت: او هماهنگ با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تیم در آلبانی در تصمیم گیری.


شهردار گفت که او معتقد است این حرکت کمک خواهد کرد که صرفه جویی حدود 5000 رستوران ها و برآورد 45,000 شغل.

“ما همه در این توافق چیزی که حق انجام,” او گفت:. “ما دیده ایم سازگار پیشرفت است.”

د Blasio به نام فاز دو “بزرگترین قطعه از اقتصاد ما” به عنوان صنایع متاثر از فاز دوم اجرا در سراسر طیف از شهرستان. آنها شامل دفاتر در فروشگاه خرده فروشی, سالن مو و آرایشگر مغازه, املاک و مستغلات, خودرو فروش, تجاری, ساختمان, مدیریت تعمیرات و تمیز کردن.

دولت تخمین می زند که از 150 ، 000 تا 300 ، 000 مردم را به بازگشت به کار در شهر نیویورک در طول فاز دو.

“من به صحبت بسیاری از رهبران کسب و کار. آنها احساس می کنید آماده” د Blasio گفت.

محور فاز دو بازگشایی دولت را باز رستوران برنامه ای که اجازه می دهد تا فضای باز ناهار خوری. فاز دو هنوز اجازه نمی دهد که رستوران به مشتریان صندلی داخل—یکی از دلایل عمده درآمد از دست رفته طی بیماری همه گیر. فضای باز ناهار خوری است که دیده می شود به عنوان یک راه به نوبه خود جزر و مد به نفع صاحبان رستوران ،

“ما در حال رفتن به آن را به کار و فضای باز ناهار خوری راه رو به جلو” د Blasio گفت.

این طرح شامل پنج گزینه برای صاحبان رستوران. محدود کردن خط صندلی اجازه می دهد رستوران ها برای راه اندازی کرسی های مناسب پارکینگ و یا همراه محدودیت های مجاور برای کسب و کار خود را. این عنصر اجازه خواهد داشت از طریق تعطیلات آخر هفته روز کارگر. پایه پیاده رو صندلی اجازه خواهد داشت تا اکتبر. باز-خیابان صندلی ماه ژوئیه آغاز خواهد شد و خواهد شد با هماهنگی وزارت حمل و نقل و گروه های اجتماعی. حیاط خلوت و پاسیو صندلی مجاز خواهد بود در مناسب رستوران ها. و وجود خواهد داشت پلازا-صندلی جزء یکی که مستلزم کسب و کار-بهبود ولسوالی ها همکاری با رستوران ها برای گسترش صندلی به میادین زیر گروه حمل و نقل تصویب.

شهردار گفت: روند درخواست برای هر رستوران به درخواست برای صندلی و مقررات اقدامات لازم انجام خواهد شد حاضر و آماده فردا صبح برای استفاده از. او گفت: فرایند برنامه ساده خواهد بود و کارآمد.

“آن را بسیار با چند کلیک به انجام,” او گفت:. “شما خود گواهی. روی ارسال کلیک کنید و شما هستید و شما آماده برای رفتن برای دوشنبه.”

شهردار امضا باز رستوران ابتکار فرمان اجرایی پس از اعلام. او نشسته در کنار اندرو Rigit مدیر اجرایی نیویورک مهمان نوازی داد. Rigie ستایش ابتکار خواستار آن را “عادلانه برنامه که واقعا کار می کند برای بسیاری از مردم است.”

“ما نیاز به دریافت خلاق با فضای” Rigie گفت. “این طرح که اجرا شده امروز بسیار مهم در گرفتن و حمایت از کسب و کار به طوری که آنها می تواند یک شانس مبارزه در آینده و بازسازی صنعت ما است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>