صاحب جارد کی و Zales به طور دائم دید صدها نفر از فروشگاه های

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صاحب جواهر, زنجیر, Jared و کی نمی بازگشایی صدها نفر از فروشگاه های زیر همه گیر خاموش کردن اضافه کردن به درد آمریکا مراکز به عنوان شرکت سرعت تغییر به فروش آنلاین.

مهر زرگران که همچنین صاحب Zales, گفت:, آن را مستند مرتبط با فروشگاه تعطیلی دائم در بیش از 150 مکان در آمریکای شمالی و 80 در انگلستان است. این شرکت همچنین در گفتگو با صاحبخانه آن را به عنوان آماده به بسته 150 بیشتر مغازه ها آوردن کل برنامه ریزی تعطیلی به حداقل 380 در این سال یا 12 درصد از کل فروشگاه ها.

طلا و جواهر می پیوندد نمرات خرده فروشان تجدید نظر رد پای خود را به عنوان اقتصادی تلاطم از این بیماری همه گیر کوروناویروس تسریع تغییر دور از مراکز و نسبت به فروش آنلاین. مدیر اجرایی Gina Drosos است در وسط چندین ساله برنامه چرخش محور در گسترش تجارت الکترونیکی و بسته شدن ضعیف فروشگاه.


“مراکز خرید ادامه خواهد داد به عنوان یک بخش مهم از یک مشتری تجربه خرید اما آن را متفاوت بازار توسط مرکز” Drosos گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. این شرکت با استفاده از یک “hyperlocal داده ها تجزیه و تحلیل روند” که برای تعیین مراکز ارزش ماندن در.

خرده فروشان از همه نوع در حال گرفتن یک نگاه سخت در خود ذخیره شبکه به عنوان آنها حرکت monthslong shutdown از فروشگاه های غیر ضروری. به عنوان بسیاری از 25,000 فروشگاه می تواند به طور دائم در این سال عمدتا در مراکز با توجه به Coresight پژوهش است. خواهد بود که تا کنون بیشترین افراد در یک سال.


تمام مهر را 2,800 فروشگاه طلا و جواهر در آمریکای شمالی به طور موقت تعطیل در ماه مارس با توجه به همه گیر. در مارس طلا و جواهر است که حدود 3200 مکان در سراسر جهان آغاز شد furloughing کارکنان در فروشگاه ها و مراکز پشتیبانی به منظور صرفه جویی در پول نقد.

به عنوان یک نتیجه کاهش فروش بیش از 40 درصد به حدود 852 میلیون سه ماهه گذشته شرکت کردهاند. فروش آنلاین افزایش 6.7% هر چند از جمله 55% سنبله در ماه آوریل به استثنای یک مرکز توزیع shutdown. اما بود که تقریبا به اندازه کافی برای جبران این ضربه از توده فروشگاه تعطیلی.

مهر خود را گسترش داده آنلاین تلاش ها در ماه های اخیر از جمله زنده ارائه مشاوره برای خریداران در خانه. آن را برگزار کرده است ملی تنه را نشان می دهد به صورت قرار دادی آنلاین کالا, به جای سفر به فروشگاه های سراسر کشور.

مهر به بازگشایی بیش از 1100 فروشگاه های ایالات متحده در طول شش هفته گذشته با حدود یک چهارم ارائه منظقه وانت.

در به طور کامل باز مکان تجربه خرید است نه کاملا مشابه به دلیل Covid-19 اقدامات ایمنی. طلا و جواهر تمیز کردن با دستمال مرطوب الکل قبل و بعد از مشتری تست و کارگران پوشیدن ماسک و دستکش در زمان مناسب.

“همه ما نیاز به ببینید که چگونه ما می آیند از طریق Covid-19,” Drosos گفت. “ما می خواهیم به ادامه چالاک.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>