بسته Fusion ارائه می دهد زوم تصویری ارتباطات ” ارتباطات یکپارچه پلت فرم به صورت تصویری جلسات و صدای

Category: وب وایر Comments: No comments

بسته Fusion امروز اعلام کرد که آنها خواهد شد با ارائه زوم تصویری ارتباطات ” ارتباطات یکپارچه پلت فرم برای نشست های ویدئویی و صوتی. ارائه در یک زمان می آید زمانی که کسب و کار بیشتر به دنبال ارائه کار در صفحه اصلی گزینه های. زوم نیز ارائه می شود بهره وری طولانی مدت منافع خود را از طریق ابر مبتنی بر تلفن, نرم افزار مبتنی بر اتاق کنفرانس راه حل ها و انواع طرح ثبت نام و اشتراک به صورت تصویری webinar ها و حوادث.
 
“با Covid-19 ویروس در ذهن مردم کسب و کار در حال تجدید نظر در چگونه آنها همکاری و پاسخگویی به دلیل چهره به چهره است همیشه عملی نیست—و یا حتی بهتر این روز گفت:” بسته Fusion مدیر عامل مت Pingatore. “ما در حال دیدن و شرکت های که تا به حال طراحی و توسعه استراتژی برای اتصال از راه دور نیروی کار در حال حاضر به سرعت در حال حرکت در این جهت است.”
 
Pingatore تاکید می کند که منافع هستند و نه فقط در کوتاه مدت است. “بر خلاف تمایلات صدا ندارد مرده است. آن را در حال مصرف متفاوت و راه حل های همکاری که در آن مکالمات اتفاق می افتد. زوم یک راه مقرون به صرفه برای فعال کردن تیم های پراکنده به کار با هم یکپارچه و آن را طراحی شده با تلفن همراه و نیروی کار در ذهن داشته باشند.”
 
 
در مورد بسته Fusion
از سال 2001 ما کمک کرده اند هزاران نفر از کسب و کار حرکت پیچیدگی نشست همیشه در حال تغییر خواسته های خود و کسب و کار و چالاک تر و کنترل هزینه ها.
 
بسته فیوژن به رهبری رئیس اجرایی مت Pingatore که همراه با تیم خود را از جانبازان صنعت شده است که در صنعت تلفن از طریق تحول آن در طول 20 سال گذشته. با هم, آنها کمک کرده اند هزاران نفر از مشتریان پیدا کردن ابزار مناسب برای متحد کردن ارتباطات خود را از صدا و VoIP برای تماس با مرکز و همکاری. ما تیم مشاوره هزاران سال از ترکیب تخصص و ما خیلی خاص است که رویکرد ما کار می کند که ما تنها اتهام مشتریان برای پروژه پایان-نتیجه.
 
برای اطلاعات بیشتر http://www.packetfusion.com
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>