همه گیر-عصر مستاجرها می خواهید لباس های شسته شده و فضای

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اگر شما در حال رفتن به دام افتاده در خانه خود را برای ماه ها در پایان بهتر است که یک واشر و خشک کن در این نزدیکی هست.

که به نظر می رسد این تفکر در میان آپارتمان-به دنبال نیروهای جدید است. یک واحد خشکشویی ترین-جستجو برای ملایمت در میان StreetEasy اجاره آپارتمان listings ماه گذشته با توجه به داده ها از وب سایت.

جستجو در صدر طولانی در حال اجرا قهرمان: حیوان دوستی. مردم هنوز هم می خواهید بدانید که آیا چهار پا دوستان خود را می توانید پیوستن به آنها را در آپارتمان خود اما 33 درصد از جستجوهای است که خاص به در-واحد خشکشویی ماه گذشته در صدر 29 درصد از جستجوها در مورد اینکه آیا حیوانات خانگی مجاز است.


جستجو برای آپارتمان ها با یک واحد خشکشویی شد تا 60 درصد در ماه گذشته در مقایسه با ماه مه سال 2019.

مردم نیز به طور فزاینده ای به دنبال هوای تازه StreetEasy یافت با 80% جستجوی بیشتر برای فضای خصوصی در فضای باز در ماه گذشته در مقایسه با گذشته ممکن است.

آن است که روشن نیست که آیا کسانی که امکانات به اندازه کافی مهم است که مردم پرداخت خواهد شد بیشتر در اجاره و یا قرار دادن با دیگر رفت و آمد است.

“جستجوگران هنوز نشان از افزایش علاقه در بیرونی شهرکی اما بسته به طول مدت اقامت در خانه سفارشات و مقیاس تغییر به کار از خانه StreetEasy اقتصاددانان پیش بینی می کنند که این تغییر ممکن است به احتمال زیاد” این گزارش گفت:.

درخواست اجاره آپارتمان صعود 4 درصد از مارس تا آوریل با توجه به داده ها از داگلاس Elliman با وجود 70 درصد کاهش در اجاره در آورده با همه گیر محدودیت. این ممکن است اعداد است که در حال برنامه ریزی در این ماه منتشر شود می تواند با ارائه یک بهتر است نشانه ای از اینکه آیا این کاهش تقاضا را آهسته رشد در هزینه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>