همه گیر تظاهرات و پلیس: انتخابات مانند دیگر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن — در بزرگترین روز رای گیری پس از coronavirus مختل عمومی زندگی آمریکایی بازیگران آراء در شرایط فوق العاده در روز سه شنبه از رفتن به پای صندوق های رای در طول یک ملی سلامت و بحران اقتصادی و در میان اعتراضات گسترده پلیس و استقرار آن را مختل جوامع در سراسر کشور.

بسیاری از مشخصات بالا مسابقه از روز تولید می شود در نتیجه تعجب آور زمانی که نماینده استیو پادشاه آیووا جمهوری خواه بود که طرد توسط حزب خود را پس از بازجویی چرا سفید ناسیونالیسم بود تهاجمی خود را از دست داده اولیه به شیدا Feenstra یک سناتور که تا به حال ضمنی پشتیبانی از بسیاری از دولت G. O. P. استقرار.

آقای شاه تنها دومین کنگره وقت از هر دو حزب به از دست دادن یک پیشنهاد برای renomination در سال 2020 مقدماتی. دیگر نماینده دن Lipinski ایلینوی از حزب دموکرات که از دست یک مارس اولیه به یک لیبرال تر چلنجر. اما بر خلاف آقای Lipinski آقای شاه شکست خورده بود نه به خاطر خود ایدئولوژی اما از آنجا که دفاع خود را از سفید سیاست هویت در نهایت ثابت بیش از حد سمی برای او خواه همکاران به رعایت.

در مبارزات انتخاباتی خود آقای Feenstra نمی توان یک موضوع را از آقای کینگ مناجات اظهارات نژادپرستانه اما به جای استدلال کرد که حذف او از خانه کمیته ها توسط رهبر اقلیت کوین مک کارتی ساخته شده آقای شاه بی اثر از کنگره برای آیووا.

آقای Feenstra برنده با 46 درصد آرا در پنج نامزد اصلی. آقای شاه قرار داده شده به خوبی پشت با 36 درصد است.

گفت: “من از روز اول که مردم آیووا نمایندگان شان سزاوار ثابت موثر محافظه کار رهبر است که نتایج ارائه” آقای Feenstra گفت: در پیروزی سخنان جریان از خانه خود را در Facebook صبح روز چهارشنبه. او اشاره نمی کند آقای شاه.

آقای شاه در امتیاز تصویری گفت: آقای Feenstra هرگز مخالفت با هر رای در کنگره و یا در زمان صدور “با هر چیزی به من گفت.”

“این می آید از یک تلاش برای فشار قوی ترین صدا برای طیف کامل قانون اساسی مسیحی محافظه کاری وجود دارد که در کنگره ایالات متحده” آقای شاه گفت: او را شکست.

اعتبار…میشل V. Agins/نیویورک تایمز

آقای Feenstra روبرو خواهد شد J. D. Scholten یک دموکرات سابق و جزئی-لیگ بازیکن بیس بال که از سال 2018 به طور کلی در انتخابات به آقای پادشاه فقط 10 ، 000 رای. دموکرات ها بر این باورند آقای Scholten می تواند ضرب و شتم آقای شاه را به مراتب سخت تر شانس برابر آقای Feenstra.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

22m پیش
‘این حکومت نظامی به معنای سکوت صدای ما.’
33m پیش
معترضان در واشنگتن با استفاده از یک پروژکتور برای ارسال پیام خود را.
2 ساعت پیش
تظاهرات در بروکلین هنوز هم بعد از ساعت منع رفت و آمد.

در سمت دموکراتیک در آیووا رای دهندگان در روز سه شنبه انتخاب ترزا Greenfield یک بازرگان که ثابت شده است که قادر صندوق بیدار کننده به صورت جمهوری خواه سناتور جونی ارنست. مسابقه انتظار می رود که در میان گران ترین مجلس سنا مسابقات در کشور با خارج از گروه در حال حاضر رزرو 35 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی این تابستان و پاییز.

در ایندیانا جمهوری خواهان در این ایالت پنجمین کنگره منطقه که شامل شمال نوار ایندیاناپولیس و شهرستانهای شمال, برداشت ویکتوریا Spartz خود بودجه اوکراین متولد سناتور ایالت. او یکی 15 نامزدها به جای نماینده Susan Brooks یک جمهوری خواه که بازنشسته است. دموکرات نامزد کریستینا حال یک خانه دولت عضو برای یک مسابقه آنها بر این باورند رقابتی خواهد بود در ماه نوامبر.

دموکرات ها در شمال نیومکزیکو را رد کرد و کنگره پیشنهاد by Valerie Plame سابق C. I. A. عامل بود که خواست در طول جورج دبلیو بوش بود. ترزا Leger فرناندز یک وکیل محلی که تا به حال حمایت از کنگره اسپانیایی انجمن برنده اصلی.

نماینده گرگ Gianforte یک مونتانا جمهوری خواه که از دست 2016 فرماندار نژاد به استیو بولاک را شکست داد تیم Fox, مونتانا دادستان کل در دوم پیشنهاد به فرماندار. آقای Gianforte ساخته شده سرفصل های ملی در سال 2017 زمانی که او مجرم به بزه حمله برای حمله به یک خبرنگار. آقای Gianforte خواهد داد. Gov. مایک کونای.

آقای بولاک یک دموکرات نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد و برنده حزب نامزدی برای به چالش کشیدن برای مجلس سنا صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه استیو Daines.

و در فرگوسن Mo. رای دهندگان انتخاب اولین آفریقایی-آمریکایی و اولین زن به عنوان شهردار این شهر بود که roiled با تظاهرات و ناآرامی های مدنی پس از اینکه پلیس به ضرب گلوله مایکل براون یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح.

رای دهندگان در هشت ایالت و واشنگتن دی سی شد و انتخاب نامزد برای کنگره و دفاتر محلی در حالی که ریخته گری بهر اولیه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه این است که مجموعه ای بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

این بیماری همه گیر است که تا به حال قرار داده و نگه دارید در انتخابات فصل جدید تولید پویا در مقدماتی پشت برگزار شد: تمام مناطق تا به حال دیده نمایی افزایش در رای گیری غایب به دلیل ویروس با برخی از ایالتها دریافت بیش از 20 برابر غایب درخواست از چهار سال پیش. افزایش بدان معنی است که برخی از حوزه های قضایی سبب شیوع مقدار ایمیل آراء در زمان طولانی تر از حد معمول به گزارش گرداند. برخی از نژادها نمی شد به احتمال زیاد به نتایج گزارش تا روز چهارشنبه در اولین.

رای گیری نیز در میان پایدار و حمله در سیستم انتخاباتی توسط رئیس جمهور تهمت که به دروغ مورد حمله الکترونیکی رای گیری به عنوان گرایش به سمت دموکرات ها تهدید به خودداری فدرال از منابع آمده است که از طریق پست رای گیری برای رای دهندگان و پیشنهاد به طور کلی با هیچ شواهد دموکرات ها به دنبال دکل انتخابات.

در پایتخت کشور حوزه های رأی گیری شد و باز تا 8 بعد از ظهر در حالی که سراسر شهر بود منع رفت و آمد در محل آغاز شد و در 7 p. m. برخی از رای دهندگان باقی مانده در خط برای ساعت پس از نظرسنجی بسته با چارلز آلن, یک عضو شورای شهر که نشان دهنده کاپیتول هیل محله, ارسال عکس از ترکیبات گفت منتظر بود در خط چهار ساعت.

دقیقه قبل از واشنگتن نظرسنجی بسته سی مدیره از انتخابات سایت گزارش کنید زمان حداقل یک ساعت در تمام 20 از این شهر مرکز رای دهی. چهارده رای گیری سایت منتظر گزارش بیش از 90 دقیقه است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

تاثیر رویدادهای جاری نیز مشهود در فیلادلفیا که در آن رای دهندگان مواجه شد با دو واقعیت از رفتن به پای صندوق های رای در شهرستان متزلزل درگیری میان پلیس و معترضان. فعالان نیز نگران حضور افسران پلیس و اعضای گارد ملی در نزدیکی حوزه های رأی گیری که به گفته آنها ممکن است مرعوب برخی از رای دهندگان.

در فیلادلفیا 70 درصد از حوزه های رأی گیری بسته شد در حالی که مقامات ممنوع ترافیک خودرو و تعطیل حمل و نقل عمومی در مرکز شهر مرکز شهر به دلیل ناآرامی به این معنی که تنها راه برای رسیدن به رای گیری سایت بودند با پای پیاده و یا با دوچرخه.

“ما در حال دیدن و احساس اثرات پلیس پاسخ به اعتراضات چند روز گذشته گفت:” سوزان Almeida, موقت, مدیر اجرایی, علت شایع پنسیلوانیا است. او اشاره کرد این شهر مرکز کنوانسیون که در آن 18 مکان های رای گیری شده بود تغلیظ شده را به یک عنوان قابل توجه حضور سرباز گارد ملی “که واضح است که یک عامل بازدارنده برای رای دهندگان است.”

رای دهندگان گزارش صبر کنید زمان 90 دقیقه به مدت دو ساعت در فینلی مرکز تفریح و سرگرمی و آنا B. روز مدرسه در شرق ماونت ایری محله فیلادلفیا است.

و شهرستانهای سراسر پنسیلوانیا بودند غرق با افزایش absentee ballot درخواست. در شب دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد شش شهرستان به حفظ و شمارش برگه های رای که وارد پس از روز انتخابات به مدت هفت روز به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور 8 p. m.

اواخر روز سه شنبه محلی قاضی حکم داد که بیش از دو شهرستان در پنسیلوانیا می تواند ادامه شمارش آراء بودند که پس از دریافت سه شنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها postmarked در زمان.

رای گیری از طریق پست نیز یک مسئله در ایندیانا که در آن دولت را گسترش سریع این روند سردرگمی و سرخوردگی به خصوص در ایندیاناپولیس. این شهر با تعیین مهلت از ظهر سهشنبه به بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای و در عین حال نظر سنجی برای فرد رای گیری شد و باز تا 6 بعد از ظهر رای دهندگان منتظر ساعت در خط در خارج از منزل در ایندیاناپولیس که در آن درجه حرارت به حدود 90 درجه پنج شنبه.

برخی از ایالت ها با مقدماتی در روز سه شنبه شاهد موج در مشارکت مردم به عنوان ده ها هزار نفر از رای دهندگان بازیگران برگه های رای از خانه برای اولین بار.

در آیووا بیش از 223,000 دموکرات بازگشته بود غیابی برای دولت سنا اولیه روز سه شنبه, با توجه به, پل کله, وزیر امور خارجه. فقط بیش از 176,000 دموکرات ها رای دادند در دولت 2018 اولیه برای فرماندار.

اعتبار…کاترین قمار برای نیویورک تایمز

تعداد بسیار کمی از مردم در آیووا تبدیل به رای فرد در سه شنبه. توسط 2 بعد از ظهر فقط 56 نفر رای داده بودند در کورالویل کتابخانه های عمومی با توجه به ژاک Wahls یک دولت دموکراتیک سناتور که به سازماندهی افراد جوان به کار در رای گیری سایت بنابراین دولت معمول زراعی از نظرسنجی کارگران می تواند در امان خطرات ناشی از این بیماری همه گیر. در طول سال 2018 اولیه 287 نفر رای دادند در فرد در کتابخانه.

“ما تا به حال یک رای دهندگان در هر 10 دقیقه یا بیشتر گفت:” آقای Wahls که کشته شدن این زمان با خواندن “جنگل” توسط آپتون سینکلر. “این بسیار آهسته بود.”

در مونتانا که در آن هر دو طرف باید رقابتی مقدماتی برای فرماندار بیش از 57 درصد از رای دهندگان ثبت نام کرده بود بازگشت و پست الکترونیکی رای گیری روز سه شنبه به بالاترین میزان مشارکت هر سال 2020 حالت اولیه با توجه به رای گیری در صفحه اصلی موسسه که به ترویج رای گیری از طریق پست.

تمام 56, مونتانا, شهرستان تصمیم به انجام اولیه به طور کامل از طریق پست بعد از آقای بولاک مجاز شهرستانهای استان به انجام این کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>