همه گیر گام برخواهد داشت مشکلات برای نابینایان

Category: آرکانساس Comments: No comments

آبی نوار خطوط جدا خریداران با 6 پا در فروشگاه مواد غذایی پرداخت نمی مفید برای یک فرد نابینا.

جدید drive-thru و منظقه وانت گزینه های در رستوران نیست یا.

و برای درایو از طریق covid-19 تست سایت های قابل دسترس نابینایان را به هر پیاده روی و یا پیدا کردن افرادی که مایل به درایو آنها را که می تواند با قرار دادن رانندگان در خطر ابتلا به این بیماری است.

در حالی که دولت ساخته شده است که برخی از بهداشت عمومی اطلاعات بیشتر در دسترس نابینایان — آنلاین و روزانه جلسات — طرفداران طولانی نگرانی در مورد اقامت در جهان از covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“همانطور که ما در حال تلاش برای کاهش این ویروس منحنی ما در حال تلاش برای پایین آوردن دسترسی منحنی و مطمئن شوید که ما می توانیم دسترسی به خدمات حیاتی” گفت: Robert Blachowicz رئیس جمهور از آرکانزاس مرکزی فصل از فدراسیون ملی نابینایان.

این نگرانی ها در میان نابینایان در تقریبا هر دولت گفت: Chris Danielsen ملی فدراسیون سخنگوی. این فدراسیون است که یک گروه مدافع مستقر در بالتیمور.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

مرکزی آرکانزاس فصل اهداف تا حد زیادی متمرکز بر تسهیل دسترسی به اطلاعات اجازه دادن به کسب و کار می دانید که چگونه به جای کور و در دسترس ترین روش ها برای coronavirus تست. Blachowicz پیشنهاد کرد که رستوران برای مثال مردم اجازه راه رفتن را از طریق درایو از طریق خطوط.

اطلاعات در مورد اینکه آیا covid-19 تست سایت ارائه تسهیلات برای نابینایان نیاز به آمده از سایت های منحصر به فرد گفت اسیایی, McNeill, یک, آرکانزاس, وزارت بهداشت, سخنگوی. اما درایو از طریق سایت آزمون به مسافران و همچنین رانندگان و “بسیاری از اجازه می دهد مردم را به راه رفتن” او گفت:.

Blachowicz گفت: او نبوده است قادر به دریافت پاسخ روشن از شرکت های ارائه تست.

“چه می شود اگر شما یک فرد نابینا که ندارد؟” Danielsen گفت.

در میان دیگر نیاز به تغییرات Danielsen گفت: یک لایه اضافی از نوار علامت گذاری فروشگاه مواد غذایی-اجتماعی فاصله توصیه می تواند اجازه می دهد نابینایان به احساس برآمدگی در کف با خود دیدم.

Blachowicz هفته گذشته رسیده به دکتر Nate Smith, آرکانزاس, وزارت بهداشت, وزیر, چرا که او و دیگران در گروه خود نمی تواند دیدن این نمودار و نمودار استفاده می شود برای انتقال اطلاعات در اخبار روزانه جلسات. پس از آن اسمیت شروع به توصیف نمودار در هر روز.

در این بخش اطلاعات شبکه آرکانزاس ارزیابی آن covid-19 صفحه و متوجه شد که 96 ٪ سازگار با قانون آمریکایی های معلول. بخش کارکنان ساخته شده جدول نسخه از نمودار به طوری که آنها می تواند به عنوان خوانده شده با صدای بلند توسط نرم افزار کامپیوتر, سخنگوی وزارت مگ Mirivel گفت: در یک ایمیل و پاسخ به سوالات.

آنها همچنین افزود “متن جایگزین” برای Facebook عکس های پس از آن می تواند به عنوان خوانده شده با صدای بلند Mirivel اضافه شده است.

بخش خدمات برای نابینایان که در عمل تحت دولت وزارت بازرگانی ارائه شده است رایگان خوانش از طریق آرکانزاس اطلاعات خدمات خواندن.

این سرویس صوتی به روز رسانی در اخبار در مورد کوروناویروس و همچنین موضوعات دیگر. شماره برای گوش دادن به برنامه های در آرکانزاس (844) 888-0981 گفت: Alisha Curtis سخنگوی وزارت بازرگانی است.

این بخش همچنین دارای چندین کارکنان مشغول به کار در برنامه هایی مانند توانبخشی حرفه ای پشتیبانی اشتغال افراد مسن تر که نابینا هستند و زندگی مستقل خدمات توانبخشی را به مطمئن شوید که کور همچنان به دریافت خدمات مانند چشم قرار ملاقات, مشاوره و راهنمایی.

برخی از ملاقات ها از طریق تلفن و یا دیگر روش مجازی کورتیس گفت.

برای افراد نابینا و کار و یا یادگیری از صفحه اصلی این بخش نیز ارائه می دهد پشتیبانی فنی او اضافه شده است.

الیزابت Spurgin رئیس جمهور از, آرکانزاس, انجمن دانش آموزان نابينا گفت: او را به میدان فرستاد تماس از یک زن و شوهر از دانشجویان در مورد چگونه آنها در حال رفتن به محل کار از خانه در زیر برخی از برنامه های آموزشی آنلاین.

“وجود دارد برخی از حالات که در آن همه چیز روشن شود حاضر ساخته شده است آن را کمی مشکل ساز برای افرادی که نابینا” Spurgin گفت.

اما اکثر آرکانزاس اساتید و مربیان شده اند و مایل به کار را از طریق مسائل با دانش آموزان — یک ایمیل ساده به حل مشکلات او را شنیده در مورد تا کنون او گفت:.

Blachowicz گفت که از تجربه خود را به نظر می رسد پیچیده تر برای کسب و کار و نهادهای دولتی به همه چیز را در دسترس نابینایان در طول coronavirus بیماری همه گیر. او امیدوار است که آوردن با توجه به این مشکلات خواهد بود به اندازه کافی انگیزه برای مسئولان برای رفع آنها.

“ما در حال مثبت در مورد اجتماعی فاصله, ما در حال انجام بخشی از ما, اما ما نیاز به سطح زمین بازی” Blachowicz گفت.

مترو در 04/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>