بیماری های همه گیر و سیاست و غارت: آنچه در آینده بین اپل و پایان مستند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

موضوع

در حالی که هر منطقه دیگری در دولت به کسب و کار در شهر نیویورک نشسته و منتظر—خود را بازگشایی فرو رفته و برای هفته ها در پیام های مخلوط از دولت و دولت های محلی.

شرکت بزرگ اپل آماده است برای آن بزرگ دوباره ورودی.

ژوئن 8 نشانه آغاز فاز اول اقتصادی راه اندازی مجدد سه ماه پس از فرماندار و شهردار دستور داد غیر ضروری کسب و کار را تعطیل برای جلوگیری از گسترش Covid-19.


در مورد 400,000 کارگران را سیل به این شهرستان است. ساخت و ساز, ساخت و تولید, کشاورزی, تجارت عمده فروشی و منظقه خرده فروشی باز خواهد گشت. مشخصه صنایع مانند املاک و مستغلات و سرمایه گذاری نخواهد بود پشت در اتاق تا فاز دو. آن را نمی خواهد بود تا آن که عرض می باز کردن درهای خود را برای فرد به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته خرید است.

اما از آن خواهد شد یک راه طولانی بازگشت به حالت عادی. کسب و کار است که بازگشایی در حال حاضر برای انجام چک های بهداشتی نگه دارند در جلسات حضوری, محل نشانگر برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و ارائه پوشش صورت برای کارکنان.

بازیکنان

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روشن ساخته است که او تنها با قدرت بلند کردن اهرم در نیویورک بازگشایی. او در ژوئن تاریخ preempted شهردار, بیل د Blasio را آزمایشی شروع تاریخ تا یک هفته.

بالا بهداشت مشاور در شهر نیویورک, دکتر Oxiris Barbot داد بازگشایی برکت و رحمت و اما خواست احتیاط و اجتماعی-فاصله احتیاطی حتی به عنوان شهر ری استارت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک عامل غیر قابل پیش بینی در سراسر بازگشایی روند. در ابتدا پس از فشار دادن این کشور برای بازگشایی, عید پاک, تهمت نیز تهدید به زور متحده برای پایان دادن به مستندات خود را.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن حل و فصل در یک چهل تکه رویکرد است که اجازه متحده را نهایی تماس بگیرید. شهر نیویورک بازگشایی نزدیک به دو ماه بعد.

حمل و نقل خواهد شد به یک موضوع مهم. پاتریک Foye سر از MTA ارائه شده ضعیف راحتی. مترو هستند یک راه امن برای گرفتن در اطراف شهر او را حفظ می کند—در حالی که همچنین گفت: کسب و کار است که می توانید اجازه دهید کارکنان خود را از راه دور کار باید.

آره اما …

تظاهرات و ناآرامی های مدنی بیش از کشتن جورج فلوید را کاملا تحت الشعاع این بیماری همه گیر.

هر دو با خشم بر فلوید مرگ و اقتصادی نا امیدی است که ساخته شده است تا در زمان خاموش شدن ممکن است سوخت رسانی گسترده غارت که صورت گرفته است در شب و در چند بخش نیویورک.

نیویورکی باید انتخاب بین Covid-19-مربوط به دستورالعمل های ایمنی و صف آرایی در برابر نژادی مغرضانه پلیس.

این تظاهرات اولین تجمع جرم در این شهر دیده می شود در ماه و تهدید به جرقه یک تجدید حیات در coronavirus موارد است.

نیویورک نیز نیاز به کشف کردن که چگونه به با خیال راحت حمل و نقل هزاران نفر از مسافران در سراسر شهرستان. قطار بیشتر اجرا خواهد شد و در طول ساعت های عامل پس از مرحله اول آغاز می شود. قدرت ارائه خواهد شد ماسک صورت نیاز به هیئت مدیره و ضد عفونی کننده دست در ایستگاه.

برخی از زمینه

در حال حاضر که زمان آن رسیده است که شروع به بازگشایی فرایند کسب و کار را به تعداد مورد نیاز.

مغازه های خرده فروشی و سایت های ساخت و ساز به طور یکسان خواهد شد که به ارائه ماسک صورت برای کارگران و اطمینان کارکنان نگه داشتن 6 پا از هم جدا. آنها همچنین باید به کار در نیمی از ظرفیت.

د Blasio می گوید این شهرستان راه اندازی خواهد شد, راه اندازی مجدد خط تلفن به توصیه در کسب و کار و تیم در زمین برای کمک به شرکت ها در راستای بازگشایی حکم.

کومو اصرار دارد که این دستورالعمل را تعریف بازگشایی که او همچنین اصرار داشت که تنها او قدرت بیش از. در نهایت او و شهردار آمد و با هم به روند چراغ سبز.

چه بعدی

مقامات شهرستان در حال حاضر به نظارت بر هفت معیارهای از جمله تخت بیمارستان ظرفیت و عفونت هستند. اگر هر یک از کسانی که barometers گذشته افزایش قابل قبول سطح بازگشایی مسدود خواهد شد.

اگر همه می رود و این شهر را به دنبال در قدم به قدم از مناطق جلوتر از آن است. برای آنها آن را در حال حاضر اثبات می شود یک جاده پر از دست انداز. کومو به نظر می رسید به لغو شروع فاز دو که شامل خدمات حرفه ای قبل از برقراری آن را برای پنج منطقه.

که کسب و کار سقوط است که فاز یک هدف متحرک است. کومو به تازگی منتقل فضای باز ناهار خوری قبلا siphoned به اواخر مرحله بازگشایی مجدد برای فاز دو.

نه آینده همراه با خرده فروشی باز در دو فاز در حال مراکز ورزشگاه قمار و سینما.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>