اعضا: کمک های مالی صندوق را کمی

Category: آرکانساس Comments: No comments

$500 میلیارد خزانه داری صندوق طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با covid-19 بحران مالی را فراهم کرده است کمی کمک مستقیم تا کنون کنگره نظارت کمیسیون گزارش روز شنبه.

فدرال رزرو با حمایت از وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرده است که قصد دارد برای 11 وام امکانات, اما برنامه های آهسته بوده است به زمین کمیسیون گزارش اشاره کرد.

“تا به امروز اکثر کسانی که وام امکانات عملیاتی و امکانات ساخته شده اند در مجموع $6.7 میلیارد دلار خرید” کمیسیون نوشت.

صندوق و کمیسیون است که نظارت بر آن ایجاد شد به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون که به قانون تبدیل شد و در 27 مارس ،

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

یکی از امکانات شناخته شده به عنوان خیابان اصلی برنامه اعطای وام ارائه وام به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با کارکنان 15000. می توان آن را “پشتیبانی تا 600 میلیارد دلار وام” در این گزارش اعلام کرد.

خیابان اصلی برنامه بود به طور رسمی آغاز شده و تا دوشنبه.

یکی دیگر از شهرداری نقدینگی تسهیلات ارائه می کنند تا به 500 میلیارد دلار وام به دولت های ایالتی و محلی. ایلینوی در اوایل این ماه بود که برای اولین بار دولت به شیر کمک های اضطراری.

در کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی, R-ارک., که خدمت در این کمیسیون گفت: این برنامه ها مورد نیاز هستند.

“همانطور که گفتم قبل, در, رکورد, من آرزو می کنم که فدرال رزرو و خزانه داری می تواند بدست هر دو شهرداری نقدینگی تسهیلات و خیابان اصلی در مرکز و در حال اجرا در اوایل ممکن است به جای اواسط ماه ژوئن” او گفت:. “من می خواهم برای دیدن پاسخ هر چه زودتر به جای بعد به طوری که ما می تواند تنظیمات را زودتر در این بازگشایی روند و این بحران اقتصادی روند.”

با وجود روند کند اجرای فدرال رزرو اقدامات تا به حال یک اثر آرام کمیسیون گزارش پیشنهاد شده است.

“فدرال رزرو صرف اعلام شد که در آن ایجاد این امکانات کمک کرده است تا بهبود وضعیت و عملکرد بازارهای مالی است. این بهبود را فعال کرده برخی از کسب و کارهای بزرگتر برای دسترسی به اعتبار از طریق بازار سرمایه در نرخ پایین تر برای تامین مالی عملیات خود را در طول این زمان به چالش کشیدن. علاوه بر این بسیاری از مستقیم و غیر مستقیم صاحبان دارایی های مالی مانند سرمایه گذاران و بازنشستگان و بازنشستگی دریافت کنندگان دیده می شود کسانی که دارایی های بازیابی و یا به دست آوردن ارزش با توجه به بهبود بازارهای مالی” گزارش متحده است.

میانگین صنعتی داو جونز که گذشت 29,000 علامت در ماه فوریه کاهش یافت و به 18,591.93 در 23 مارس به عنوان تجارت بین المللی زمین تا حد زیادی متوقف شد.

آن را وارونه شده است بسیاری از کسانی که ضرر و زیان است. این بسته پنج شنبه در 26,080.1.

“اثر این اقدامات در رفاه مالی مردم آمریکا دشوار است به طور کامل تعیین کمیت هر چند روشن است که برخی از بخش های اقتصاد در شکل بسیار بهتری و برخی از اشخاص بهره مند شده اند بیش از دیگران است. در برخی از مناطق از اقتصاد مانند توانایی شرکت های بزرگتر به موضوع بدهی به ادامه عملیات سازمان اقدامات تا به حال روشن و قدرتمند تاثیر است. اما کمتر وجود دارد شواهدی وجود دارد که اقدامات وزارت خزانه داری و فدرال رزرو شده است به عنوان مفید برای کوچک و متوسط کسب و کار و دولت و دولت های محلی” کمیسیون نوشت.

از $500 میلیارد دلار به 46 میلیارد دلار به صورت وام با بهره گیری صنعت هواپیمایی و کسب و کار حیاتی برای امنیت ملی است. هیچ کدام از این پول پرداخت شده است در این گزارش اشاره کرد.

تپه سابق Little Rock, بانک منصوب شد به کمیسیون های مجلس رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و یکی از چهار خدمت به مردم.

این گروه هنوز هم فاقد یک رئیس.

کسی که این کار باید با حمایت هر دو مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

پنج شنبه, Hill ابراز اطمینان کرد که ارسال خواهد شد به زودی پر شود.

“هر دو رهبر مک کانل و سخنران پلوسی کار کرده اند و مجدانه از اواخر مارس به شناسایی یک صندلی و من معتقدم که آنها در حال نزدیک” او گفت:.

بین در حال حاضر و سپتامبر سال 2025 این کمیسیون وظیفه با بررسی تلاش های وزارت خزانه داری و فدرال رزرو سیستم حکام “به ارائه ثبات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) بیماری همه گیر از سال 2020” قانون جدید متحده است.

آنها همچنین نظارت بر “تاثیر وام, ضمانت وام و سرمایه گذاری ساخته شده تحت این زیرنویس در رفاه مالی از مردم ایالات متحده و ایالات متحده اقتصاد بازارهای مالی و موسسات مالی” قانون می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>