تولید کننده کاغذ به بیکار 142 شغل در جنوب غربی آرکانزاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک تولید کننده کاغذ در Ashdown گفت: آن را غیر فعال 142 مشاغل به دلیل “پیش بینی نشده شرایط کسب و کار” در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Domtar Corp. که ایالات متحده ستاد در کارولینای جنوبی گفت: از آن خواهد خود را تعطیل A62 ماشین کاغذ در آن Ashdown آسیاب برای سه ماه.

“این covid-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر منفی در ارتباطات کاغذ تقاضا با دفاتر کسب و کار و مدارس بسته هنوز در بخش بزرگی از بازارهای ما,” John D. Williams, Domtar رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: در انتشار اخبار.

Domtar همچنین گفت 304 کارگران در کارخانه در Kingsport دنیاست. خواهد شد از دست دادن شغل خود را به طور موقت. به طور موقت خاموش شدن را کاهش می دهد Domtar را بدون پوشش freesheet کاغذ ظرفیت تولید حدود 144,000 تن در کوتاه مدت بیش از سه ماه این شرکت اعلام کرد.

“با توجه به تحول شرایط بازار ما در حال برداشتن گام های مناسب برای بهینه سازی عملیات ما که اطمینان حاصل شود که ما باقی می ماند یک فرز شریک قابل اعتماد برای مشتریان ما” ویلیامز گفت. “ما تاسف تاثیر این طور موقت خاموش شدن ناگهانی را در ما Kingsport و Ashdown کارکنان و خانواده های آنها و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از آنها در طول این زمان.”

Domtar در Oct. 3, 2019 اعلام کرد این امر به طور دائم و بلافاصله تعطیل کاغذ دستگاه در همان Ashdown گیاه و در نتیجه 79 کارگران از دست دادن شغل خود را در یکی از منطقه بزرگترین کارفرمایان.

که در سمت چپ برخی از 750 کارگر در این کارخانه اشتغال لنگر در رودخانه شهرستان پس از افتتاح آن در سال 1968 یک Domtar گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>