خیابان پارک ساختمان اداری بازدید بازار برای $350M

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

همکاری که صاحب 405 Park Ave. قرار است 17-داستان ساختمان اداری در بازار است. فروش ساختمان در گوشه ای از شرق 54 خیابان می تواند واکشی بیش از $350 میلیون, یک منبع گفت.

MRP ملک و دلار 6.7 میلیارد عمومی سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت DWS که هم خود تقریبا 175,000 فوت مربع ساختمان استخدام کارگزاری املاک تجاری Eastdil امن به بازار ملک و رسیدگی به فروش آن است.

MRP ملک و دویچه بانک و مدیریت دارایی به دست آورد دفتر املاک در اوایل سال 2016 به حدود 240 میلیون. دویچه بانک کسب و کار مدیریت دارایی بود و پس از آن چرخید به خود عمومی شرکت DWS که همچنان به خود ساختمان است.

DWS کاهش یافته است به نظر.


جفت برنامه گذاشته به redevelop ملک, خرید حدود 30000 فوت مربع از توسعه حقوق از یک همسایه برای حدود 9.5 میلیون نفر در سال گذشته و برنامه ریزی برای اضافه کردن چهار یا پنج طبقه تجاری-فضای اداری جدید در بالای ملک و روده-نوسازی موجود در نما و فضاهای داخلی.

در حال حاضر به نظر می رسد صاحبان در حال ارائه آن پتانسیل ارتقاء به عنوان انگیزه ای برای یک مالک جدید در می آیند تبدیل اموال و درو خیابان پارک بالا از بازار اجاره دفتر.

چند تازه ساخته شده و یا روده-بازسازی پروژه ها را به خود جلب عمیق جیب مستاجران در خیابان. L&L, برگزاری, برای مثال در روند بالا بردن یک برج اداری در 425 Park Ave. که در آن امن با قیمت بالا از 300 ، 000 فوت مربع اجاره نامه با صندوق های تامینی کسب و کار ارگ و بازار ساخت شرکت ارگ امن.

یک همکاری بین SL سبز و Vornado روده-بازسازی 280 Park Ave. در سال های اخیر و امضا چند سودآور اجاره در ملک.

یکی واندربیلت در نزدیکی برج اداری در حال تکمیل توسط SL سبز امضا کرده با مشخصات بالا معاملات با مستاجران از جمله گروه کارلایل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>