Parkview QB Landon راجرز دوباره مرتکب به Razorbacks

کوچک سنگ Parkview کارفرمایی Landon راجرز متعهد به آرکانزاس برای بار دوم پنج شنبه.

راجرز متعهد به Razorbacks در آوریل 16, اما بازگشایی خود استخدام جولای 4.

راجرز 6-5 و 213 پوند است و ارائه می دهد از کانزاس, North Texas, Houston, لوئیزیانا, لوئیزیانا-مونرو و Coastal Carolina. او هیجان زده در مورد این پیشنهاد و این شانس را به یک Razorback.

“این خانه من است, دولت است. من آن را دوست دارم” راجرز گفت. “من قصد دارم برای گرفتن همه از حمایت من نیاز به از آرکانزاس علمی-عاقلانه و جامعه-حکیم است.”

او دومین Parkview بازیکن به ارتکاب به آرکانزاس در هفته گذشته. تنگ پایان ارین Outley متعهد به Razorbacks آخر هفته گذشته.

راجرز یک 305-pound bench press 450 پوند چمباتمه زدن و 305 پوند قدرت تمیز…. میهن پرستان مربی براد Bolding بالا در راجرز.

“بزرگ زمان قدرت بازوی سقف ساخته شده سود هر سال قرار می دهد در کار برای دریافت بهتر” Bolding گفت. “او حتی نزدیک به رسیدن به کمال بالقوه است. او یک رهبر و خاموش میشه و یک عضو از تیم ما گرفت.”

راجرز به اتمام 99 182 عبور برای 1,661 متری و 19 touchdowns و ره دو بار به عنوان یک تازه وارد. او با عجله 93 بار برای 584 متری و 10 touchdowns.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم راجرز تکمیل 64 102 عبور برای 713 متری و 8 touchdowns و با عجله برای 135 متری و 7 touchdowns.

راجرز دارای اندازه عالی همراه با نخبگان بازوی قدرت است. او ثبت کرده است 4.56 ثانیه در 40 yard dash همراه با یک 4.06 pro-چابکی شاتل و 37 اینچ عمودی.

او خوک’ 17th تعهد در 2021 کلاس.

باید راجرز یا Outley ثبت نام با Razorbacks آنها خواهد بود که برای اولین بار به انجام این کار از لیتل راک مدرسه منطقه پس از پایان دفاعی Antwain رابینسون و ایمنی کوین Thornton مرکزی در سال 2005.

آرکانزاس نیز ارائه شده Parkview در حال اجرا پشت James مشروب فروشی (دبیرستان) و دارین بنت (دوم).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید