DES MOINES, آیووا — پیت Buttigieg برگزار شد اندکی سرب بیش از برنی ساندرز در افتتاحیه مسابقه دموکراتیک نژاد برای نامزدی ریاست جمهوری, با توجه به بخشی از نتایج منتشر شده توسط آیووا حزب دموکرات است.

نتایج که آمد سه شنبه و چهارشنبه به دنبال یک دوره حزبی هرج و مرج است. مشکلات فنی خدشه دار پیچیده فرایند وادار کردن مقامات دولتی به عذر خواهی و بالا بردن سوال در مورد آیووا سنتی محل در بالای ریاست جمهوری تقویم اصلی.

آن را خیلی زود به تماس یک برنده بر اساس نتایج اولیه از روز دوشنبه قفقاز اما ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq شد انتهایی در شمارش از هيئت دولت معادل با توجه به داده ها.

نتایج منعکس شده 75 درصد از حوزه در دولت است.

این دو در اوایل مدیران — Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, و, ورمونت, Sen, Sanders — از هم جدا شدند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی و بیشتر.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. برای 38 ساله Buttigieg خود را در اوایل ایستاده سمان تغییر و تحول خود را از کمی شناخته شده شهرستان به رهبر مشروع زور در سال 2020 مسابقه. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

“ما نمی دانیم که تمام اعداد, اما ما می دانیم که این مقدار: یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول فقط یک ایده — یک کمپین است که برخی از گفت: باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش است جایگاه خود را گرفته و در مقابل این مسابقه” Buttigieg گفت: به عنوان او مبارزه کرد و در آینده تا نیوهمپشایر با شوهر خود به دنبال در.

Buttigieg اولیه افزایش بود rivaled ممکن است اهمیت مبارزه یکی دیگر از متوسط بایدن.

یکی از آن انجام شده ترین چهره های سابق دو دوره معاون رئیس جمهور و دیرین سناتور بود و فرو رفته در ردیف دوم از آیووا نامزدها با تقریبا دو سوم از حوزه گزارش. بایدن انتخاباتی به دنبال بازی کردن حزبی نتایج حتی قبل از آنها منتشر شد به سختی اندازه گیری قدرت برای بالا مشخصات مدعی است که رهبری ملی انتخابات برای بسیاری از سال گذشته است.

“ما اعتقاد داریم ما ظهور خواهد کرد و با نمایندگان ما باید در ادامه راه ما را به نامزدی” گفت: Symone Sanders, مشاور ارشد.

در حالی که تمام مبارزات مشتاق بودند به چرخش آیووا نتایج را به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج پاک سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از قفقاز. معلوم بود که نتایج کامل منتشر خواهد شد.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز, رئیس دولت, تروی, قیمت, کاهش یافته است, برای پاسخ به سوالات در مورد جدول زمانی — حتی این که آیا این امر می تواند روز یا هفته.

“ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق قیمت” گفت: پس از آن در یک کنفرانس خبری.

نامزدهای فشرده در نیوهمپشایر که رای این آینده سه شنبه. مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار رصد فرصت پس از آیووا و گفت: او را دو او در حال حاضر کمپین تبلیغاتی گسترده و گسترش خود را وسیع کارکنان متمرکز در یک سری از نماینده غنی متحده رای گیری در ماه آینده.

این جلسه بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

قبل از او در سمت چپ آیووا در اواخر روز دوشنبه ساندرز گفت: “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه از نتایج این هفته: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت کرده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

سناتور. ctq, که نشان دهنده, آیووا, همسایه, مینه سوتا نیز در اوایل در حال اجرا در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard عقب مانده.

دولت گفته مبارزات شنبه مشکل این بود که یک نتیجه از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” است که در آن گفت: تا به حال از آنجا که ثابت شده است. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ است.”

فراتر از سال 2020 روز دوشنبه افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات به طور کلی. بسیاری از دوباره سوال شد که آیا این عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات پنجشنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im