پاستور رد COVID-19 به عنوان رسانه ضرب و شتم و سپس می میرد و از آن

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ویرجینیا پاستور Landon Spradlin درگذشت جمعه از COVID-19 پس قبلا یک الگوی رفتاری توصیف پاسخ به همه گیر به عنوان یک رسانه ضرب و شتم و “هیستری جمعی’.

این الگوی رفتاری به نظر می رسید به اکو از کلمات استرالیا پخش آلن جونز که در حدود همان زمان توضیح داده شده پاسخ به “هیستری و alarmism’.

تبلیغات

توصیف پاسخ به همه گیر به عنوان یک رسانه ضرب و شتم تا به آسیب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور این الگوی رفتاری نیز در مقایسه با ویروس آنفولانزای خوکی.

Spradlin بیمار شد در طول سفر به نیواورلئان. نوازنده انجام شده خود را بشارت فرم موسیقی وزارت خیابان. او و همسرش بازدید, New Orleans, در یک ماموریت برای ‘شستشوی آن از آن گناه و فسق’.

بر روی درایو بازگشت به خانه خود در ویرجینیا, کشیش, وضعیت بدتر شده است. او فرو ریخت و در یک پمپ بنزین در کارولینای شمالی. در 66 ساله و مبتلا به آسم و سایر شرایط تنفسی او تنگ ترین عامل خطر برای دسته بندی COVID-19. سپس روز چهارشنبه درگذشت.

دو هفته پیش کشیش به اشتراک گذاشته یک الگوی رفتاری از یک پس-حذف Facebook account.

landon Spradlin covid-19 media beat-up

هنگامی که یک بازی دوستانه دیدگاه با اشاره به اشتباهی در الگوی رفتاری Spradlin به توافق رسیدند اما هنوز هم اصرار داشت در یک رسانه ضرب و شتم ، بیشتر او پیشنهاد COVID-19 خواهد به سادگی بیا و برو”.

“من با شما موافقم. اعتقاد من این است که یک مسئله واقعی است اما من معتقدم رسانه ها پمپاژ از ترس و انجام بیش از آسیب خوب. از آن خواهد آمد و از آن خواهد شد.”

روسی, ترول?

حساب این الگوی رفتاری نشات گرفته از مته نشانه های ترول گروه هایی که ایجاد اختلاف برای کمک به تهمت انتخابات. قبل از آن حذف حساب نوشته شده مشابه دیگر الگوهای رفتاری.

landon spradlin covid-19 media beat-up

Facebook پس از اضافه شدن هشدار برای اولین الگوی رفتاری توصیف آن به عنوان نادرست است.

Spradlin همچنین یک پست از یک کشیش دیگر ادعا کرد که یک مبلغ در آفریقا محافظت خود را از طاعون با ‘روح خدا’.

“زمانی که من راه رفتن در نور است که قانون [روح زندگی] هیچ جوانه را ضمیمه خود را به من.”

تبلیغات

نه مانند مارگارت دادگاه کلیسا ادعا خون عیسی حفظ خواهد جماعت از COVID-19.

در حالی که Spradlin مرگ است بدون شک جالب, متاسفانه برخی از هموطنان آمریکایی راضی نمی شد به یک آرام خندیدن. صدها نفر از آنها خود را مورد حمله قرار Facebook, جشن مرگ او.

در حالی که Spradlin ساخته شده یک اشتباه احمقانه, چک کردن بسیاری از فیلم ها را در صفحه خود نشان می دهد او را به عنوان یک شوهر و پدر است. او نیز قطعا هیچ آتش و گوگرد واعظ. Spradlin بیشتر ‘به اشتراک گذاشتن عشق نوع پاستور. او در میان منکوب شده و به حاشیه رانده.

مرگ او را به ما یادآوری می کند به احترام علم به نظر کارشناسان توجه و گاهی اوقات ببخش ما انسان دیگر حقانیت خود را به عنوان آنها امیدوارم ببخش ماست.

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>