امروز دولت منطقه ای از پاسورئوان در شرق جاوا افزایش تعهد خود را برای کاهش اقیانوس پلاستیکی نشت با تخصیص دو هکتار زمین برای پروژه توقف برای ایجاد یک Material Recovery Facility. این تسهیلات را مدیریت زباله های جمع آوری تفکیک و بازیافت فرآیندهای در Lekok و Nguling شهرداری برای اولین بار. این حمایت مشخص شده در یادداشت تفاهم (MoU) امضا امروز برای پروژه توقف در پاسورئوان.

در حال حاضر تنها 9 درصد از پاسورئوان ساکنان دسترسی به مدیریت پسماند خدمات که فقط 1% از زباله های مسئولانه مدیریت. ساکنان هیچ گزینه ای دیگر و باید تخلیه زباله های خود را در محیط باز.

راه اندازی در سال 2017, پروژه, توقف ابتکار شرکت تاسیس شده توسط Borealis و SYSTEMIQ که طرح پیاده سازی و مقیاس دایره اقتصاد راه حل برای جلوگیری از آلودگی پلاستیکی در جنوب شرقی آسیا. کار با شرکت های محلی و گروه های اجتماعی, پروژه, توقف پشتیبانی از شهرستانها با تخصص فنی برای رسیدن به صفر نشت زباله های بهبود اقتصاد چرخه ای سیستم های ایجاد مشاغل جدید در مدیریت پسماند و کاهش مضر تاثیر نامناسب زباله در بهداشت عمومی, گردشگری و شیلات. پروژه توقف های طولانی مدت جاه طلبی است که برای ایجاد راه حل های جدید و مدل های است که می تواند به سرعت در حال کوچک-در کل پلاستیک های زنجیره ای از استفاده از پلاستیک به جمع آوری زباله و بازیافت در مناطقی که نیاز به بهبود مدیریت زباله های پلاستیکی. پروژه متوقف است و همچنین کار در Muncar در شرق جاوا و Jembrana در بالی.

شمالی و SYSTEMIQ همراه با نستله و سایر همکاران و با حمایت از دولت منطقه ای از پاسورئوان, راه اندازی شهر مشارکت سال گذشته است. با تمرکز بر Lekok و Nguling شهرداری ابتکار عمل با هدف ایجاد یک پایدار و کم هزینه زباله های مدیریت سیستم است که افزایش خواهد یافت مجموعه, نرخ و جلوگیری از نشت به اقیانوس.

“ما بسیار خوشحال و با انگیزه به همکاری با نستله و پروژه متوقف به توسعه جامع مدیریت پسماند سیستم. این است یکی دیگر از مهم توسعه برای کمک به اندونزی دستیابی به تعهد خود برای کاهش زباله در اقیانوس ها 70% در سال 2025” گفت: H. M. Irsyad یوسف. MM السلطنه از پاسورئوان. “من امیدوارم که این پروژه قادر خواهد بود برای کمک به ما در ایجاد لحاظ اقتصادی خودکفا زباله های مدیریت سیستم است که می تواند تکرار در سراسر منطقه است. نه تنها برنامه ارائه اشتغال را مهمتر از بهبود جامعه ما سلامت و رسیدگی به مسائل زیست محیطی ناشی از مدیریت نامناسب پلاستیکی بسته بندی از ضایعات.”

در سال 2019 پروژه, توقف تیم در پاسورئوان انجام یک پایه مطالعه را پوشش می دهد که اجتماعی, نقشه برداری, بازیافت زیرساخت های نقشه برداری, زباله, خواص و راهبری پژوهش ، نتیجه این مطالعه و سپس مورد استفاده برای طراحی اتصالات ترین دایره استراتژی در منطقه است.

Borealis مدیر عامل آلفرد استرن گفت: “این گسترش پروژه متوقف به شهرستانها بیشتر است گام مهمی در تلاش های ما برای بهبود دوری از پلاستیک به خصوص در منطقه ای که در آن نشت از سیستم بالا است. به عنوان یک شریک صنعتی و مسئولیت اجتماعی شرکت ما قدردانی از تعهد نستله و همه همکاران ما و به خصوص پاسورئوان دولت به کار با هم برای جلوگیری از پلاستیک وارد اقیانوس. تغییر امکان پذیر است!”

“در هسته آن پروژه متوقف محور در تعامل جامعه و دولت و رهبری است. نگه داشتن پلاستیک زباله از محیط زیست است که هدف ما به اشتراک گذاری با پاسورئوان ریجنسی جامعه و شرکای ما” گفت: جوی دنیلسون مدیر برنامه اقیانوس پلاستیک آسیا و شریک در SYSTEMIQ. “با استقرار Material Recovery Facility هدف ما است که تا سال 2022 ما خواهد بود قادر به مدیریت مسئولانه حداقل 1500 تن از زباله های پلاستیکی در هر سال است.”

همکاری نزدیک با پاسورئوان رهبران پروژه متوقف فراهم می کند آموزش به جامعه در زباله های تفکیک شده و شروع به راه اندازی زیرساخت های مورد نیاز برای موثر زباله سیستم مدیریت. پروژه متوقف است همچنین باز کردن درآمد-ایجاد فرصت برای مثال ساکنان محلی که خود سه چرخه می تواند اجاره وسایل نقلیه خود را به استفاده از را انتخاب کنید تا تفکیک زباله های خانگی.

نستله اولین مواد غذایی و آشامیدنی شرکت برای پیوستن به پروژه متوقف شود. آن را مرتکب شده است CHF 1.6 میلیون بودجه برای حمایت از ابتکار عمل اضافه کردن به حمایت مالی از بنیانگذاران شمالی, دولت نروژ, Borouge, Veolia و نوا مواد شیمیایی.

“نستله متعهد به اطمینان 100% از آن بسته بندی قابل بازیافت یا استفاده مجدد تا سال 2025. رویکرد ما برای ایجاد یک توسعه پایدار و دایره ای سیستم با تمرکز بر روی سه زمینه هسته ای از کار: توسعه بسته بندی برای آینده, کمک به شکل ضایعات آینده و همچنین رانندگی جدید رفتار و درک چگونه ما استفاده از بسته بندی” گفت: Dharnesh Gordhon رئیس جمهور مدیر PT نستله اندونزی. “ما مشارکت در پروژه متوقف پشتیبانی بلند مدت ما برای متوقف کردن جاه طلبی های پلاستیکی نشتی به محیط زیست در سراسر جهانی ما عملیات یکی از آنها واقع در منطقه پاسورئوان.”

در مورد پروژه متوقف
راه اندازی در سال 2017 توسط Borealis و SYSTEMIQ پروژه متوقف (Stop اقیانوس پلاستیک) با این نسخهها کار با شهرستانها برای ایجاد موثر زباله های مدیریت سیستم است که از بین بردن پلاستیک نشت به اقیانوس و ایجاد دایره سیستم در جنوب شرقی آسیا. پشتیبانی شده توسط صنعت و دولت شرکای پروژه با هدف جلوگیری از رسیدن به صفر نشت زباله به محیط زیست بازیافت بیشتر پلاستیک و ایجاد مزایای از جمله شغل برای جامعه محلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.stopoceanplastics.com

در مورد نستله
نستله بزرگترین شرکت نوشیدنی و غذایی. آن است که در حال حاضر در 189 کشور جهان و آن 328,000 کارکنان متعهد به نستله را هدف افزایش کیفیت زندگی و کمک به سالم آینده. نستله ارائه می دهد مجموعه ای از محصولات و خدمات برای مردم و حیوانات خانگی خود را در سراسر زندگی خود را. آن بیش از 2000 علامت های تجاری از محدوده جهانی آیکون مانند KITKAT, نسکافه به میلو است. عملکرد شرکت رانده است آن تغذیه, بهداشت و سلامتی استراتژی است. نستله مستقر در این شهر سوئیس از Vevey که در آن تاسیس شد بیش از 150 سال پیش.

در مورد Borealis
شمالی پیشرو در ارائه دهنده راه حل های نوآورانه در زمینه polyolefins پایه مواد شیمیایی و کودهای شیمیایی است. با دفتر مرکزی آن در شهر وین اتریش شرکت در حال حاضر دارای بیش از 6800 نفر از کارکنان و عمل در بیش از 120 کشور جهان است. شمالی تولید شده یورو 8.3 میلیارد دلار در درآمد فروش و سود خالص یورو 906 میلیون دلار در سال 2018 است. Mubadala از طریق برگزاری آن شرکت صاحب 64 درصد از شرکت های باقیمانده 36 درصد متعلق به اتریش-بر اساس OMV یکپارچه بین المللی شرکت نفت و گاز. Borealis را فراهم می کند خدمات و محصولات به مشتریان در سراسر جهان با همکاری Borouge یک سرمایه گذاری مشترک با ابوظبی شرکت ملی نفت (ADNOC) و با Baystar™ یک سرمایه گذاری مشترک با کل و نوا مواد شیمیایی در تگزاس, ایالات متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de