آسیب شناس پنجه نرم می کند گناه در مرگ در بیمارستان VA

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت-یک آسیب شناس سابق برای U. s. Department of Veterans Affairs مجرم پنج شنبه به قتل نفس غیر ارادی برای ساخت یک تشخیص اشتباه در سال 2014 و دروغ گفتن که یکی دیگر از آسیب شناس موافقت با او.

رابرت موریس لوی 53 بررسی هزاران نفر از نتایج آزمایشگاهی پس او در آغاز کار در سال 2005 در جانبازان مراقبت های بهداشتی مرکز Ozarks. یک نقد و بررسی از کار خود را در بر داشت 30 مورد که در آن او از دست رفته را تشخیص. او به اتهام قتل نفس غیر ارادی در ماه اوت در سه تا از این موارد است که تا به حال منجر به مرگ بيمار. او قبول کرد که به یک اقرار به گناه پنج شنبه در یک درخواست مقرون به صرفه. او همچنین التماس کرد گناه را به یک تعداد از ایمیل های تقلب در تلاش خود را برای پنهان کردن خود سوء مصرف مواد.

لوی پیدا شد مست در کار در سال 2016 پرونده های دادگاه نشان می دهد. او مورد نیاز برای تکمیل مواد مخدر برنامه توانبخشی قبل از بازگشت به کار و پس از ارسال نمونه خون و ادرار برای آزمایش. او گذشت 42 این آزمون در دو سال است.

محققان دریافتند او با استفاده از مواد مخدر است که intoxicates, مثل الکل, اما قابل ردیابی توسط نفس خون یا آزمایش ادرار برای الکل است.

لوی چهره تا 28 سال در زندان است. او محکوم خواهد شد در تاریخ بعد.

مالیات را پرداخت $225,000 از یک سال و با توجه به کیفرخواست خود را. لوی مجرم شناخته شد در سه فقره قتل نفس غیر ارادی, 12 فقره هر یک از سیم تقلب و تقلب در ایمیل و چهار فقره از اظهارات نادرست به پنهان کردن خود سوء مصرف مواد.

پنج شنبه را تغییر دهید و از شنیدن درخواست صورت گرفت توسط ویدئو کنفرانس در 2:30 p. m. در ادامه coronavirus بیماری همه گیر. ایالات متحده منطقه قاضی Timothy L. Brooks ریاست طول جلسه. لوی باقی مانده است در شهرستان واشنگتن بازداشتگاه پس از دستگیری او. او را تکذیب کرد انتشار اوراق قرضه در یک جلسه در ماه سپتامبر.

تحقیقات جنایی از لوی و سوء مصرف مواد به وجود آمد از 1 مارس 2018 و بازداشت و برای رانندگی در حالی که مست. شارژ شد بعد را رد کرد چرا که پلیس آزمایشات همچنین نشان داد بدون الکل. هنوز VA معلق لوی پس از دستگیری او.

سیستم اخراج او ماه آینده در طول تحقیقات فدرال که کشف مواد مخدر خرید و بعد منجر به کیفرخواست خود را.

لوی نقش در نظام سلامت شد به بررسی نتایج آزمون بافت و مایع نمونه برای تعیین بیماری ،

بررسی موارد خود را با دیگر آسیب شناسان در زمان تا زمانی که ممکن است 2019. کسانی که پاتولوژیست در بر داشت 30 از دست رفته تشخیص نما خطرات جدی سلامت به بیماران با توجه به نتایج منتشر شده 31 می سال 2019 توسط سیستم مراقبت های بهداشتی. او تحت تعقیب Aug. 16.

کشنده از دست رفته تشخیص هستند ذکر شده در کیفرخواست.

به طور کلی آسیب شناسان در بر داشت 3,029 خطا از 33,902 موارد اما بسیاری از بیماران رنج می برند نیست در دراز مدت اثرات بد با توجه به بررسی.

این 3,029 خطا از 33,902 موارد را برای یک خطا میزان 8.9 درصد نسبت به یک آسیب شناسی تمرین متوسط 0.7 درصد به جانبازان اداره آمار و ارقام.

لوی نظارت بود برای سوء استفاده از الکل پس از مدیران در جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی از Ozarks دریافت گزارش او مست در حالی که کمک در سونوگرافی هدایت گرفتن از یک نمونه از یک بیمار کبدی. که گزارش شد مارس 22, 2016 با توجه به سوابق دادگاه.

یک آزمایش خون در این زمان نشان داد لوی و سطح الکل خون در بیش از 0.39.

“برای یک انسان عادی یک 0.396 خواهد بود اغماء سطح” نماینده ویژه کریس Raper دفتر بازرس کل وزارت امور جانبازان شهادت در پیوند شنوایی برای لوی در ماه سپتامبر.

یک سال 2016 بررسی کار خود را نمی پیدا کردن هر گونه از دست رفته تشخیص توسط لوی با توجه به اوزارک سیستم. مرکز پزشکی قرار دادن مالیات بر ترک و از طریق درمان سوء مصرف مواد پس از سال 2016 آزمون. این مرکز بعد او را به کار می کنند اما مورد نیاز او را برای ارائه به صورت تصادفی نمونه خون و ادرار برای تست.

لوی سپس خریداری قوی, مواد مخدر خطرناک به مست یک روش است که نمی خواهد نشان می دهد تا در خون و یا ادرار کیفرخواست می گوید. تقلب در شمارش بنیادی از خرید دارو به قصد نگه داشتن کار خود را در حالی که فرار تست. محققان لوی خریداری دارو 12 بار آنلاین شروع 30 ژوئن 2017.

این دارو لوی استفاده می شود به نام “2m-2b” کیفرخواست می گوید. شیمیایی است که خیلی سخت به تشخیص آرکانزاس جرم آزمایشگاهی در لیتل راک تا به حال به نظم جدید کیت تست برای تایید دارو در نمونه ای از لوی خون Raper شهادت دادند. عامل گفت: مالیات را مورد اولین بار بود که جرم و جنایت آزمایشگاه تا به حال آزمایش برای مواد مخدر است.

لوی گذشت 42 خون یا آزمایش ادرار به طور متوسط دو ماه با توجه به کیفرخواست خود را.

لوی و استفاده از مواد مخدر کشف شد پس از 1 مارس 2018 پس از Washington County Sheriff معاون دفتر تو را دیدم او را در راه رفتن به سمت ماشین خود را در آمریکا اداره پست در دیکسون در خیابان فایت. معاون فکر لوی بود مست و او برگزار شد تا زمانی که یک افسر پلیس وارد شدند. افسر دستگیر لوی برای رانندگی در حالی که مست چون لوی سوار به اداره پست و شکست خورده میدان آزمون هوشیاری.

سه آزمون breathalyzer لوی در زمان بلافاصله پس از دستگیری او گزارش داد که “تداخل ماده” هر زمان پرونده های پلیس نشان می دهد. DWI شارژ شد بعد را رد کرد و پس از لوی و نمونه خون و ادرار گرفته شده پس از دستگیری آمد روشن است.

این دارو از طریق بدن به سرعت آن را نیاز به سه آزمون در هفته برای اطمینان از این موضوع نبود با استفاده از این ماده با توجه به پیوند شنوایی شهادت. عدم اعتماد به طور منظم تست روش برای 2m-2b شد یک عامل در تصمیم گیری اجازه می دهد در برابر اوراق قرضه ایالات متحده دادرس ارین L. Wiedemann که ریاست آن در پیوند شنوایی گفت: در آن زمان. لوی باقی مانده است در شهرستان واشنگتن بازداشتگاه بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>