پاتریشیا کوین مژه ها در ‘بی مزه’ rupaul’s Drag Race

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ترسناک راکی بازیگر نقش مکمل زن پاتریشیا کوین می خواهد آن شناخته شده او واقعا متنفر بودم که آخرین قسمت از rupaul’s Drag Race.

شرکت کننده Aiden Zhane بمباران قاپ زنی بازی با ضعیف جعل هویت از این بازیگر که با بازی سرخابی در فرقه 1975 فیلم. آن را در نهایت کردم Zhane حذف شود.

تبلیغات

پس از این قسمت پخش آخر هفته گذشته کوین به یک نظر on Facebook, گفته او “منزجر” توسط عملکرد.

در حال حاضر در طولانی بیانیه بازیگر گرفته است هدف نه تنها Zhane اما کشیدن مسابقه خود خواستار نمایش “بی مزه”.

“من شده اند با یک بازیگر پس از من آمد قایق از شمال ایرلند به لندن نزدیک به 60 سال پیش بدون یک پنی چون من می خواستم به قانون” کوین آغاز می شود.

“من هرگز علاقه مند به مواد مخدر. با توجه به حافظه من من به تازگی تحسین روی صحنه برای من تیز خاطراتی از فیلمبرداری The Rocky Horror Picture Show.”

کوین گفت: او “منزجر فراتر از باور” در مسابقه کشیدن تصویر.

“من flattered که یک فرد جوان می خواستم برای به تصویر کشیدن من در یک برنامه تلویزیونی محبوب” او گفت:.

“اما متاسفانه این جایی است که چاپلوسی به پایان می رسد.

“من احترام با عنوان ‘قدیمی کوکی زن” و یا به تصویر کشیده شده به عنوان یک شسته-بازیگر که گرفته شده بیش از حد بسیاری از مواد مخدر.

“من در واقع فیلمبرداری یک فیلم جدید در اواخر سال جاری و نگاه به جلو به آن است. وجود خواهد داشت بدون مواد مخدر در تنظیم! خوب نیست از من به هر حال!”

پاتریشیا کوین ‘یافت کشیدن مسابقه بی مزه’

پاتریشیا کوین گفت که او آرزو آیدن به او داده بود “مشترک حسن نیت ارائه میدهد از سر تا” قبل از عملکرد.

“شاید من می تواند به او داده اند چند خط و غیره می گویند در نمایش” کوین نوشت.

تبلیغات

“من امیدوارم که من نه در ارتباط با این تلویزیون نشان می دهد دوباره. از تجسم برای ساخت پاپ کاترین [sic] هپبورن را اختلال عصبی من در بر داشت که نشان می دهد بی مزه.”

(در طول قاپ زنی بازی چالش خوار مسابقه شری پای satirised صفحه نمایش افسانه.)

“من می خواهم برای تشکر از من ترسناک راکی طرفداران که داشته است و نشان داده شده است حمایت قاطع. من نمی توانستم از آنها بخواهید برای بهتر پایه فن,” او نوشت.

کوین به این نتیجه رسیدند: “من نمی دانم آیدن اما من نمی خواهید او را ناراحت یا پریشانی که من احساس کرده اند در چند روز گذشته.”

درام!

Rupaul’s Drag Race جریان در استرالیا در استن, با قسمت های جدید هر شنبه بعد از ظهر.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>