Patti Toler را “بچه خوک صورتی” – دانلود رایگان فردا (4/13/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار پتی Toler جدید کتاب “بچه خوک صورتی: آغاز خوان (سواد سری کتاب 2).” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 13th.

آنچه مورد نیاز است برای کودکان شروع مهارت خواندن? الفبای!

سواد سری کمک می کند تا کودکان یاد بگیرند که با تسلط آغاز مهارت های خواندن. هر کتاب فراهم می کند و نامه به رسمیت شناختن هر دو سرمایه بزرگ و حروف Aa-Zz, دانش صدا و پژواک و کلمه نزد لیست. کتاب مفید برای کودکان تبدیل شدن به مستقل خوانندگان با هسته ای قوی خواندن صلاحیتهای.

سواد سری یک جزء مهم برای شروع خواندن برنامه برای سرعت آموزش کودکان برای یادگیری نحوه ی به عنوان خوانده شده. هر کتاب شامل 32 دست نقاشی آب رنگ هنری غنی سازی.

مزایای کلیدی:

  • هر حرف از حروف الفبا Aa-Zz هر دو سرمایه و حروف کوچک است که در هر کتاب به صورت نامه به رسمیت شناختن و تلفظ آوایی
  • انواع sight words
  • همخوان می آمیزد مانند cl, br, sp, fr,
  • قافیه کلمات استفاده شده در متن
  • هر کتاب دارای یک ارزش منحصر به فرد برای دوستی و خانواده و جامعه
  • فونت پشتیبانی از حرف درست شکل گیری اولیه خط, مهارت های

نیاز به کمک برای کودکان شروع مهارت خواندن?
نیاز به افزایش مهارت های خواندن فرزند?
نیاز به کتاب های که در آن شما می توانید خود را اضافه کنید علوم ریاضی با دست خط و فعالیت های هنری اجازه می دهد تا کودکان برای یادگیری شیوه ای جامع?

سواد سری آغاز خوان شامل عناوین “سام صدف,” “پینک بچه خوک” و “کمی مرداب است.”

“صورتی بچه خوک” توسط پتی Toler رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (4/13/2020 – 4/17/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B07FDPWSWK.

“صورتی بچه خوک” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم می گویند:

“علاوه بر بزرگ به فرزند خود کتابخانه مورد کمی شیرین حیوانات محوطهء اطراف انبار. مطمئن شوید برای بررسی از دیگر کتاب نیز هست.” – مگان

“کل این سری از دانش صدا و پژواک خوانندگان عالی است اما ‘Pink بچه خوک’ ممکن است مورد علاقه من! این یک داستان زیبا و هنری فوق العاده است! داشتن تدریس اول و دوم و سوم نمرات من می دانم که کودکان نیاز به دانش صدا و پژواک و همچنین کلمات دید و این کتاب هر دو!” – جیل بویس

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Patti A. Toler یک نویسنده و آموزشی مربی. او به طور کلی ماموریت برای پیشبرد کودکان سواد با تمرکز بر کمک به کودکان یاد بگیرند.

چشم انداز این است برای کمک به پدر و مادر و مدارس و کتابخانه ها و همه مربیان نیازهای شروع خوانندگان. CreativeBks.com سواد سری از کتاب ها می تواند الهام بخش شروع خوانندگان به توسعه هسته ای قوی خواندن صلاحیتهای. سواد سری ترویج سواد خلاقیت و کمک با آغاز خواندن و مهارت های نوشتن.

کتاب های او منحصر به فرد هستند به عنوان آنها تنها آنهایی که در بازار است که باید هر حرف از حروف الفبا در هر کتاب و ارائه یک رویکرد به یادگیری مهارت های خاص مانند نامه به رسمیت شناختن دانش صدا و پژواک و کلمات دید که در حال اساسی برای تبدیل شدن به صالح مستقل خوانندگان و نویسندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>