پیرسون گروه رسانه ای برای سال 2020 ادبی حمایت از نویسندگان

Category: وب وایر Comments: No comments

دوبله به عنوان یکی از معتبر ترین و قابل اعتماد در شبکه های جهانی به صورت مستقل تولید فیلم و فیلم مفهوم آژانس پیرسون رسانه های موفقیت سر به فلک کشید در طول سال گذشته و برنامه های به ارتفاعات جدید در این سال 2020 است. این شرکت به مدت طولانی کمک درخشان نویسندگان transmute تصورات و رویاها به واقعیت از سال 1990 به سرعت تطبیق و یا بالا بردن استانداردها در صنعت فیلم.

از آغاز فروتن از این شرکت آغاز شده و با یک گروه ادبی پیشاهنگی رقابت راه خود را به شدت رقابتی صنعت. با توجه به استانداردهای سختگیرانه و کیفیت خروجی با زوج تهاجمی تبادل برای عنوان مطالب ارسالی به صورت های مختلف ژانرهای فیلم به فیلم تولید کنندگان و مدیران, کار سخت شد, ملاقات با یک سری از اجتناب ناپذیر موفقیت.

“آن همیشه هیجان انگیز به شنیدن مفاهیم تازه و جدید از پیرسون رسانه ها” می گوید: E. G. Watson, تهیه کننده فیلم. با وجود سخت و بی رحم استاندارد, مدرن, فیلم, اکثریت از ارائه عناوین در مذاکره و تعدادی از آنها در بررسی بیشتر است.

اعضای سازمان غرور خود را با یک استخر با استعداد تیم که مشتاق به آمده تا با ابتکاری و انقلابی است. پس از انجام یک جامع غربالگری انتخابی آنها شروع به ساختن سحر و جادو خود را و انقلابی در صنعت تحریک کننده این فیلم به سازمان ها و منافع مخاطبان.

یکی از عوامل است که تعیین یک کسب و کار موفق, موقعیت نگه داشتن مشتریان خود را خوشحال و به طور مداوم در آینده با چشمگیر و هیبت الهام بخش خروجی است. این شرکت در سال 2019 پروژه موفق ارسالی ثابت کند که فقط نگه داشتن شهرت خود را درخشان. آن است که جای تعجب نیست که چرا آن را یکی از مهمترین و به دنبال پس از فیلم مستقل سازمان برای هر دو تجربه کرده و برای اولین بار نویسندگان.

این سازمان تشویق نویسندگان که علاقه مند به دیدن کار خود را در تلویزیون و سینما به ارائه کار خود را برای بررسی خواسته آنها را یک گام نزدیک تر به رویای خود را. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سخاوتمندانه پروژه با کلیک بر روی لینک ارائه شده: https://pearsonmediagroup.com/contact/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>