PEGAROO اعلام کرد علاوه بر این از کودکان خط لوله تغذیه لوازم جانبی

Category: وب وایر Comments: No comments

PEGaRoo امروز اعلام کرد که علاوه بر کودکان, خط, پیراهن طراحی شده برای نگه داشتن یک لوله تغذیه زمانی که استفاده نمی کنید. PEGaRoo ارائه می دهد یک راه جدید برای تغذیه انجمن کاربران به راحتی و ایمن خود را مدیریت لوله تغذیه.
 
“حدود 40 درصد از لوله تغذیه کاربر جامعه کودکان هستند می گوید:” لیندا باج مدیر عامل در PEGaRoo. “ما خوشحالیم که به گسترش ما پیراهن برای کودکان نوپا و جوانی است. این کودکان راحت سزاوار روش مدیریت خود را در لوله تغذیه.”
 
ویژگی ها و مزایای PEGaRoo لوله تغذیه لوازم جانبی شامل:

  • راحت گزینه برای مدیریت لوله تغذیه زمانی که استفاده نمی کنید.
  • کاهش خطر ابتلا به طور تصادفی کشیدن لوله تغذیه ،
  • از بین بردن نیاز به لخت کردن در زمان از تغذيه.

 
کودک نو پا و جوانان پیراهن های در دسترس هستند بلافاصله در مقدماتی ویژه قیمت $39.99. برای اطلاعات بیشتر در مورد این لوله تغذیه دارنده تغذيه لوله کاربران بازدید وب سایت ما در www.pegaroo.org
 
در مورد PEGAROO
PEGaRoo راحت را ارائه می دهد و گزینه مناسب برای روش های سنتی مدیریت تغذیه لوله. این ثبت اختراع در حال بررسی شرت طراحی فراهم می کند با کیفیت بالا و پست-بیمارستان پوشاک به صورت امن ذخیره یک لوله تغذیه در حالی که در حال استفاده است و فراهم می کند دسترسی آسان به لوله برای تغذيه بدون آوردن لباس به شیوه. هدف ما این است که روز به روز فعالیت به عنوان طبیعی که ممکن است برای هر کسی که با یکی از این دستگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>