Pelosi حکم ماسک در خانه پس از مجلس قرارداد Covid

مجلس نانسی پلوسی, ساخت ماسک اجباری برای تمام قانونگذاران در حالی که در اتاق پس از تگزاس جمهوری خواه نماینده لوئیس Gohmert است که اغلب دیده می شود راه رفتن در راهروهای کنگره بدون ماسک گفت که او آزمایش مثبت برای Covid-19.

“اعضا و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در همه زمان در سالن خانه جز این که اعضا ممکن است حذف ماسک خود را به طور موقت زمانی که به رسمیت شناخته شده” پلوسی گفت: در کف خانه. “صندلی خواسته بیشتر به اطلاع اعضا و کارکنان که آنها را نمی خواهد اجازه ورود به سالن از خانه بدون پوشیدن ماسک.”

حداقل دو قانونگذاران quarantining خود را پس از آمدن در تماس با Gohmert و وزارت دادگستری گفت: دادستان کل ویلیام Barr را آزمایش پس از ظاهر شدن در یک خانه شنیدن.


Gohmert, هشت-اصطلاح کنگره در زمان می پوشد bandana اما در روز سه شنبه قضایی مجلس کمیته شنوایی او ندارد صورت خود را تحت پوشش در طول Barr سوال.

او گفت: در مصاحبه روز شنبه با شرق تگزاس ایستگاه تلویزیونی KETK روز چهارشنبه که او برنامه ریزی شده بود به پرواز به تگزاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه اما آزمایش مثبت در غربالگری در کاخ سفید است.

“قبل از اینکه شما در هر نقطه با رئیس جمهور و یا یک ملاقات با رئیس جمهور ما همیشه در حال آزمایش” Gohmert گفت.

او گفت که او می پوشد یک ماسک “بیشتر از زمان” و این باورند که او قرارداد ممکن است این ویروس با گرفتن آن در دست خود و قرار دادن آن بر روی ماسک. او گفت که او خواهد بود quarantining برای 10 روز.

دفتر نماینده کی گرنجر تگزاس بالا جمهوریخواه در مجلس تخصیص بودجه کمیته گفت که او نیز خود quarantining پس از داشتن شده است نشسته در کنار Gohmert در یک پرواز اواخر یکشنبه. و نماینده رائول Grijalva های آریزونا از حزب دموکرات که منجر به خانه منابع طبیعی کمیته گفت: او همچنین با در نظر گرفتن مرحله پس از Gohmert با حضور در یک جلسه که پنل برگزار شد در روز چهارشنبه.

“من خود quarantining تا زمانی که من را تست و سپس دوباره تا زمانی که نتایج در” Grijalva گفت. “در ضمن من با برنامه کار و زندگی کارمندان من مختل شود. این ناشی از یک خودخواهانه عمل توسط آقای Gohmert که فقط یک عضو کنگره است.”

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler نیویورک از حزب دموکرات که رهبری بر شنوایی ارسال شده در توییتر خواسته های خود برای Gohmert را “کامل و بازیابی سریع” در حالی که با توجه به مقاومت خود را به پوشیدن ماسک.

در KETK مصاحبه Gohmert گفت که او هنوز هم مخالف ماسک حکم اما افزود که این مهم برای افرادی که آزمایش مثبت به پوشیدن ماسک.

“من خواهد بود شرعا پوشیدن ماسک,” او گفت:.

Gohmert گفته خبرگزاری بلومبرگ در ژوئن 25, مصاحبه که او آزمایش به طور منظم برای این ویروس است که در تگزاس به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بخش های جنوبی و غربی آمریکا

“شما نمی خواهید به مشارکت در آن در حال اجرا تا او گفت:” در حالی که همچنین سوال سیاست “نه اجازه می دهد مردم را به آمدن به بیمارستان برای دیدن مردم آنها را دوست دارم.”

Gohmert گفت که او مجاز به دیدن خود عمه تا کمتر از 24 ساعت قبل از او درگذشت و تنها پس از آن که او مجری از او را و و مستغلات.

“مردم نیاز به دانستن مردم مراقبت,” او گفت:.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید