Pelosi ریپ کردن سخنرانی به عنوان برگ برنده پس از اتمام آدرس

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=xcv7BvepK64]

واشنگتن — آخرین رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا (همه زمان محلی):

10:45 p. m.

و سپس او پاره گفتار.

زودتر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به پایان برساند دولت از آدرس اتحادیه و سپس مجلس پلوسی پاره پاره آن را در دو.

سمت راست وجود دارد در افتا پشت سر او.

تهمت بود به سختی انجام می شود تبدیل به استقبال این جمعیت از قانونگذاران شنبه شب هنگامی که پلوسی بدون تاخیر یک لحظه تبدیل مقالات در دست او است.

و او را پاره پاره.

و سپس او در زمان برخی از صفحات بیشتر.

و او را پاره پاره دوباره.

پرسید: پس از آن در سالن کنگره که چرا او این کار را پلوسی پاسخ داد: “این ادب چیزی که به انجام است.” او افزود: “این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”


10:40 بعد از ظهر

در میان ساخته شده برای تلویزیون لحظات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی: نظامی از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان به خانه بازگشت از استقرار و خانواده خود را شگفت زده کرد.

امی ویلیامز از فورت براگ در کارولینای شمالی بود و در حضور و غیاب سهشنبه شب با دو فرزند 6 ساله Elliana و 3 ساله روآن. مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت که ویلیامز با این نسخهها کار تمام وقت و داوطلبان کمک به خانواده های نظامی. بیش از هفت ماه گذشته به او گروهبان. 1st Class تاونسند ویلیامز است مستقر شده اند به افغانستان و چهارم خود را در سفر به خاورمیانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن او تشکر کرد و سپس به او گفت که او تا به حال تعجب: شوهرش بازگشته بود از اعزام شد و در کنگره. Sgt. ویلیامز راه می رفت پایین پله ها در لباس خود را به خوش آمد می گوید شوکه امی ویلیامز و او را در آغوش گرفت ، او سپس او را در آغوش کشید ،

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل آدرس شنبه در میان خود استیضاح محاکمه. او در مورد دستاوردهای او می گوید دولت او ساخته شده است اما او اشاره نمی کند استیضاح.


10:25 بعد از ظهر

یک معترض به قطع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی با فریاد او را به انجام کاری در مورد خشونت اسلحه.

این تجمع اعتراضی در ظاهر به فرد گوتنبرگ که 14 ساله دختر, جیمی بود در میان 17 نفر کشته در تیراندازی و کشتار در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا در سال 2018 است.

گوتنبرگ شناخته شده است بازدید به کاپیتول هیل دفاع از تفنگ پیشگیری از خشونت. او قطع یک بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در مورد حمایت از متمم دوم و او را برداشته از خانه بازدید کنندگان گالری.

گوتنبرگ مهمان بود مجلس نانسی پلوسی ، او در توئیتر خود نوشت به لطف خود را به او اوایل روز شنبه برای دعوت و او را “تعهد”به “برخورد با خشونت اسلحه.”


10 p. m.

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره خود را در طول خارجه اتحادیه گفتار به او ارسال قانون به پایین داروهای تجویزی قیمت خانه دموکرات ها به حال آماده پاسخ است.

“H. R. 3! H. R. 3!” شعار دموکرات پریدن به پای خود را سه شنبه شب با برگزاری سه انگشت.

بود که یک مرجع به خانه-تصویب لایحه ای است که نیاز به دولت فدرال برنامه مدیکر به مذاکره برای قیمت های پایین تر در انسولین و دیگر باید داروهای آمریکایی ها تکیه می کنند.

این قانون است که به طور رسمی به نام الیاس E. Cummings کاهش هزینه های مواد مخدر در حال حاضر عمل می کنند و پس از اواخر مجلس نظارت رئیس کمیته از ایالت مریلند.

تهمت و تمسخر بیمار کامینگز’ بالتیمور-منطقه منطقه به عنوان یک “موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” در تابستان گذشته زمانی که رئیس بود و انجام نظارت بر رئیس جمهور سیاست های مهاجرتی و فرزند و خانواده و دستگیری در مرز.

مواد مخدر از کاهش قیمت لایحه تصویب شد توسط مجلس در ماه دسامبر در یک حزب تا حد زیادی خط رای دادن. این یکی از بسیاری از عمده صورتحساب نشسته و دست نخورده در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.


9:55 بعد از ظهر

محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh اعطا شده است مدال آزادی ریاست جمهوری, ملت, بالاترین غیرنظامی افتخار است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این جایزه در طول دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب. بانوی اول Melania Trump, ارائه جایزه به Limbaugh. دو شنبه بعدی به هر یک از دیگر در خانه بازدید کنندگان گالری. یک ریشو Limbaugh ایستاده بود و ادای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان جایزه اعلام شد.

Limbaugh سرسخت تهمت حامی روز دوشنبه اعلام کرد که او در حال مبارزه با پیشرفته سرطان ریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشخیص خوب نبود news اما افزود: “چه خبر خوب این است که او بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Limbaugh برای “دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما” و گفت: این جایزه به رسمیت شناخته شده به میلیون ها نفر از مردم در روز Limbaugh صحبت می کند و الهام بخش و همچنین موسسه خیریه کار می کنند.


9:40 بعد از ظهر

Líder ژوئن Guaidó کمک طلیعه چیزی بودن در یک لحظه نادر از وحدت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.

دموکرات ها و جمهوری خواهان تحسین شنبه شب به عنوان Guaidó ایستاده بود به عنوان برگ برنده به نام او مشروع جمهور از آمریکای جنوبی.

Guaidó رهبر مخالفان رهبری در مجمع ملی در کشور ونزوئلا. او در آخرین لحظه تعجب مهمان دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر بر این باورند که تا سال 2018 انتخاب مجدد رئیس جمهور نیکولاس مادورو نامشروع بود و می گویند Guaidó باید در نظر گرفته شود رئیس جمهور تحت قانون اساسی ونزوئلا. مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود به نام مادورو یک “مستبد.”


9:25 بعد از ظهر

کاخ سفید می گوید وزیر کشور دیوید برنارد است که تعیین بازمانده برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه.

تعیین اشاره به عمل اطمینان حاصل کرد که یک کابینه کار نمی کند و شرکت در سخنرانی سالانه خود در مورد یک اورژانس ملی یا ویرانگر فاجعه است.

تعیین بازمانده می شود دولت اگر مقامات دیگر کشته شدند و یا ناتوان.

برنارد نامگذاری شد وزیر کشور در سال گذشته جایگزین رایان Zinke که استعفا داد.


9:20 بعد از ظهر

آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش لرزش بلندگو نانسی پلوسی را به دست ؟

در شروع دولت از آدرس اتحادیه جمعه آن را به نظر می رسد که پلوسی گسترش دست خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک ژست در میان تفرقه استیضاح.

رئیس جمهور ارائه شد برگ به Pelosi و معاون رئیس جمهور مایک پنس به او وارد شده برای شب سخنرانی هنگامی که آن را به نظر می رسد او رسیده ، در همان زمان تهمت تبدیل شده به دور از او را به چهره مخاطبان از نمایندگان مجلس با جمع آوری شده برای این آدرس سالانه.

پلوسی به یک نگاه.

سخنران رهبری آمریکا در impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به اتهام او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره در اوکراین مهم است. سنا آماده است برای تبرئه او روز شنبه از دو مقاله از استیضاح.


9:15 بعد از ظهر

محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh یک افتخار مهمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای دولت از آدرس اتحادیه.

Limbaugh نشسته بود کنار بانوی اول Melania Trump در کنگره گالری برای روز سه شنبه بیان. او شده است یک قدم از حامیان رئیس جمهور تهمت و سیاست های خود در طول سال.

Limbaugh اعلام کرد در سراسر کشور تلویزیونی برنامه رادیویی روز دوشنبه که او مبارزه پیشرفته سرطان ریه است.

با توجه به اخبار متعدد گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن آگاه خبری مجریان در اوایل روز شنبه که او را به سبب Limbaugh با مدال آزادی ریاست جمهوری در ماه آینده است. که بالاترین افتخار غیر نظامی در این کشور است.


9:05 بعد از ظهر

Líder ژوئن Guaidó حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب در کاپیتول هیل.

دعوت می آید به عنوان Guaidó شده است در تلاش برای برنده شدن در زمان مواجهه با مغلوب ساختن پیشی جستن, مهم ترین بین المللی متحد. Guaidó سفر به میامی در روز شنبه گرد یک هفته دو تور جهانی است که در زمان او برای اولین بار به کلمبیا و سپس در سراسر اروپا و کانادا برگزار شد جایی که او جلسات بیشتر به دنبال کمک های بین المللی برای سرنگونی رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر از دفتر.

ونزوئلا شده است یک اولویت در آمریکای لاتین برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که از یک سال پیش بود که برای اولین بار در میان 60 دولت به پرتاب وزن خود را پشت Guaidó.


8:35 بعد از ظهر

خانه روشن است برای تلویزیون پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا و اعضای کنگره در حال نشان دادن اولویت های خود را.

بسیاری از دموکراتیک زنان با پوشیدن لباس سفید روز شنبه به تراز خود را با suffragettes یک قرن پس از زنان موفق به کسب حق رای دادن. برخی نیز با پوشیدن لباس سبز و حقوق برابر متمم پین جلوتر از یک رود خانه رای در شماره این ماه است. نگاه بیش از حد قرمز-سفید-و-آبی-راه راه پین برگردان به نماد تغییر آب و هوا.

بسیاری از جمهوری خواهان رو به اتاق اوایل گیر راهرو صندلی. آرزو موقعیت اجازه می دهد آنها را به لرزش دست بر روی دوربین با رئیس جمهور به عنوان او می سازد راه خود را به پایین راهرو. در این سال تهمت صحبت در آستانه تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه به اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت و مسدود کنگره در هنگام برخورد با اوکراین است.

تبرئه رای را حل و فصل استیضاح در کنگره اما رای دهندگان را نهایی می گویند این انتخابات در سال است. هر عضو از خانه یک سوم مجلس سنا و تهمت خود می گشتند.


8:30 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بگویید مردم آمریکا که این کشور دست به یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” در دولت از آدرس اتحادیه.

که با توجه به اوایل گزیده ای منتشر شده توسط کاخ سفید روز سه شنبه مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به سفر در سراسر خیابان پنسیلوانیا به کنگره برای آدرس.

سخنرانی می آید و بعد رئیس جمهور شد سوم در کشور سابقه به استیضاح و محاکمه او است که هنوز هم در جریان است. اما او را در این مورد که با وجود این بخش در کشور است و بهتر است در حال حاضر بیش از چهار سال پیش که او را نگه داشته و در انتخابات خود را به عنوان وعده او باعث می شود زمین خود را به رای دهندگان در انتخابات سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را غیر روحانی کردن یک چشم انداز “که در آن هر شهروند می تواند در پیوستن به امریکا بی نظیر موفقیت” و لمس مسائل از جمله اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, تجارت و دفاع ملی.

او قصد دارد به می گویند: “ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”


7:55 بعد از ظهر

دو برجسته حزب دموکرات مجلس اول در حال تحریم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا بیش از رفتار خود.

مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ayanna Pressley ماساچوست که هر دو جلو و مرکز به عنوان اعضای “تیم ملی” گفت: ساعت قبل از آدرس شنبه که آنها پرش آن است.

Ocasio-کورتز توییتی که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

Pressley, در ضمن گفت که او به دلیل تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور مداوم نشان می دهد تحقیر برای مردم آمریکا برای تحقیر کنگره & تحقیر برای ما اساسی است.”

دیگر “تیم ملی” اعضای — مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر از ایالت مینه سوتا و رشیدا Tlaib میشیگان — انتظار می رود برای حضور در جلسه مشترک کنگره است.

چهار سال اول تمام congresswomen از رنگ و آنها رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها شده اند با برچسب “تیم ملی” در بخشی خود را برای انتقاد از تهمت و رئیس جمهور اغلب ریل در برابر آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید