Pelosi خواستار توافق به ‘به جدول” ادامه مذاکرات در کسب و کار کوچک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مجلس نانسی پلوسی برگزار زمین خود را روز شنبه و حاضر به دست و پنجه نرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقاضا برای سریع کشورش 250 میلیارد دلار بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک, اصرار اوباما برای ادامه مذاکرات در کمک بیشتری به اقلیت متعلق به شرکت ها و دیگران در تلاش برای امن وام در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Pelosi اظهارات در مصاحبه با واشنگتن پست, سمت چپ, درخواست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در معرض خطر با بلندگو آماده به صبر در عمل در خانه تا زمانی که جمهوری خواهان حرکت و نزدیک به موقعیت خود را. او خواستار تغییرات به ایران پیشنهاد به علاوه اضافی 250 میلیارد دلار خواهد بود که به نفع بیمارستان ها و دولت ها به عنوان آنها به دنبال افزایش تست و خرید لوازم.

پلوسی (D-کالیفرنیا.) همچنین ابراز خشم در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برکناری دو بازرس کل در هفته گذشته یک الگوی است که رئیس جمهور منتقدان می گویند که یک حمله مستقیم بر روی یکی از ستون های حکومت داری خوب.

“او بیحرمت قانون اساسی است. او تنزل محیط زیست از آنچه در کشور ما این است که” پلوسی گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن شکنانه از هنجارها و استفاده از قدرت اجرایی از جمله اخراج او از مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل و حذف گلن خوب رئیس فدرال پنل کنگره ایجاد شده برای نظارت بر دولت را از دست داده و به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

[تهمت حذف بازرس کل بود که برای نظارت بر 2 تریلیون دلار مخارج محرک]

اما کار او در این هفته بوده است و تحت سلطه سیاسی یدک کش-از-جنگ با جمهوری خواهان بر حمایت از کسب و کارهای کوچک.

“من گفت: بسیار واضح است: آنچه به آنها پیشنهاد نمی خواهد اتفاق آرا رضایت در خانه. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نمی آیند به جدول و ببینید مقدار از آنچه ما در حال ارائه” پلوسی گفت: صحبت کردن با تلفن از سان فرانسیسکو و با اشاره به دموکرات ها’ مقابله به Mnuchin. “شما نمی توانید انتظار ما به ossify نابرابری در دسترسی به سرمایه به عنوان ما سعی می کنیم برای مبارزه با کروناویروس.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) با این وجود برنامه ای برای حرکت های آینده در روز پنج شنبه و تلاش خواهد کرد به تصویب Mnuchin طرح با اتفاق آرا رضایت پویا است که توسط قانون عبور می تواند به عنوان طولانی به عنوان فردی سناتور نمی شی.

وقتی پرسید که آیا حزب دموکرات باید شی پلوسی گفت که او همیشه اجتناب از دخالت در امور دیگر کنگره مجلسی اما تصریح کرد که او در می یابد Mnuchin درخواست عمیقا ناقص.

“من فقط به شما گفتن چه خانه را انجام,” او گفت:.

در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان صرف مقدار از شنبه فشار پلوسی به تصویب 250 میلیارد دلار بودجه اضافی به عنوان مشخص شده توسط Mnuchin, Pelosi اصرار دارد که در روزهای آینده به کارگزار گسترده تر توافق دو حزبی.

“آنها یک زن و شوهر — چند صد میلیارد دلار از طریق این اگر آنها آن را انجام نمی, عید پاک یکشنبه,” او گفت: با اشاره به $349 میلیارد صندوق شناخته شده به عنوان چک برنامه حفاظت از یک عنصر کلیدی از 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته است که هولناک با مشکلات پیاده سازی و تقاضا.

“جمعه به جمعه یا شنبه است dispositive که آیا این کار می کند یا نه” پلوسی گفت. او سپس اشاره کرد که به عنوان یک تمرین کاتولیک او قصد ندارد به درگیر در مذاکرات در عید پاک.

“عید پاک با شکوه مناسبت — مقاله ای از ایمان مسیح افزایش یافته است” پلوسی گفت. “من قصد ندارم به صرف پنج شنبه در چیزی است که باید خیلی آشکار به آنها — به احترام همه در این کشور و چگونه آنها آرزوی خود را برآورده نیازهای مالی است.”

[مرحله نهایی مسابقات گرم بین برگ برنده دموکرات ها بیش از تقاضا برای بیشتر coronavirus کوچک کسب و کار و بودجه]

در یک کنفرانس تلفنی با آمریکا اوایل روز شنبه, Pelosi و رهبر اکثریت Steny D. Hoyer (D-Md.) پیشنهاد یک معامله را می توان با جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: بانک ها تا به حال پردازش 70 میلیارد دلار در مالیات دهندگان حمایت وام برای 250,000 کسب و کارهای کوچک از جمعه. او نه بگویم چگونه بسیاری از کسانی که وام های تصویب شده و یا چگونه بسیاری از شرکت دریافت کرده بود هر از پول است.

و اطلاعات خود را نشان می دهد این برنامه رسیده است بخش کوچکی از شرکت های ایالات متحده: وجود 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده است که به استخدام 60 میلیون نفر است.

“ما خواهید بود در حال اجرا از پول خیلی سریع است که یک چیز خوب در این مورد نه یک چیز بد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

پلوسی و بهداشت ، Charles E. شومر (D-n. y.), اقلیت, رهبر, رونمایی از لیست خود را از خواسته های روز چهارشنبه که شامل درخواست برای نیمی از 250 میلیارد دلار توسط دولت از طریق جامعه مبتنی بر موسسات مالی در خدمت کشاورزان و خانواده-زنان-اقلیت – و کهنه متعلق به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

خود را در لیست همچنین شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سایر سیستم های سلامت برای افزایش تست و نیاز به دنده محافظ و تجهیزات; $150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و افزایش 15 درصدی در مواد غذایی تمبر مزایای.

دولت فدرال صرف $55.6 میلیارد دلار در این تغذیه کمک مزایای سال گذشته است. مبالغ دموکرات ها به دنبال برای بیمارستان ها و شهرستانها و کشورهای مشابه هستند به چه مقدار از آنها کردم و در اخیر اضطراری بسته که دو برابر کل بودجه فدرال تعهد در آن مناطق.

Pelosi — که پایدار جامد مذاکره و تفاهم با Mnuchin در ماه های اخیر به عنوان او و تهمت باید درگیر شدند و نه صحبت از اکتبر — گفت: او گفت: وزیر خزانه داری به طور مستقیم است که طرح خود غیر قابل قبول است و بدون تغییرات و او همچنان خوشبین است که او سرانجام خواهد آمد در سراسر در قطعات او پیشنهاد.

“من نمی دانم که چرا آنها نمی,” او گفت:. “بحث و گفتگو برای ادامه به این دلیل که جامعه مبتنی بر موسسات مالی” حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار و شرکت های دیگر که نیاز به سرمایه است. “آنها باید به استقبال این. این به آنها می دهد عبور برای کمک به بسیاری از کسب و کار است.”

به دنبال به جلو به دور دیگری از مذاکرات در پیگیری قانون به مراقبت در عمل بزرگترین بسته نجات اقتصادی در تاریخ آمریکا پلوسی گفت: او را نگه داشتن فشار به بودجه و مقررات برای رای گیری از طریق پست در این لایحه که برخی از لیبرال ها باید التماس کرد با او به اتمام حجت.

که سر و صدا تنها پس از افزایش روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی در ایالت ویسکانسین که در آن دادگاه عالی ایالت مسدود لیبریا تونی Evers اجرایی به منظور تعلیق در شخص رای گیری.

“شرم آور است. شرم آور و دلسرد” پلوسی گفت: آنچه که اتفاق افتاده در ویسکانسین این هفته است. “ما می خواهیم آن را به برخی از آنچه که ما تا به حال در اولین لایحه بود که در همان روز ثبت نام پستی مستقیم از رای گیری به هر کسی که ثبت نام برای رای دادن — مسائل مانند آن است که تسهیل رای از طریق پست. دوباره این بحث برای آینده لایحه ای که ما بزرگ و آماده برای.”

عطف به نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پلوسی گفت: کمیته انتخاب او راه اندازی شد, در هفته گذشته به مورد مداقه قرار دادن برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و مدیریت آن از قانون نجات است گرفتن آماده برای شروع به کار خود را.

در میان همه گیر و محدود کنگره برنامه های این کمیته است که باید احضاریه قدرت نشده است به طور رسمی تایید شده توسط مجلس.

مغلوب ساختن پیشی جستن حذف کرده و خوب شده بود که این اقدام پنتاگون بازرس عمومی و اطلاع او روز شنبه بود که او در حال جایگزین شدن در وزارت دفاع توسط Sean W. اودانل در حال حاضر بازرس کل در سازمان حفاظت محیط زیست.

اواخر ماه گذشته خوب انتخاب شده بود توسط رئیس شورا از بازرسان به طور کلی منجر به همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته ایجاد شده توسط مارس 27 قانون است.

“رئیس جمهور تضعیف آن” پلوسی گفت. “ما در حال رفتن به باید مطمئن شوید عمومی می داند که چرا او را به انجام این کار است.”

تهمت نیز مطلع کنگره آمریکا در روز جمعه که او برکناری اتکینسون به عنوان بازرس کل جامعه اطلاعاتی, نشانه آن است که تهمت رفتار در این است که “بزرگتر از coronavirus” پلوسی گفت.

“این است که در مورد یک واحد از نظر دولت که در آن رئیس جمهور صدا تنها صدا است که مسائل” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او به دنبال عبور جدید برای حمایت از بازرسان طور کلی پلوسی شد encouraging اما به جزئیات دریافت کنید. او به نام قوانین مربوط به پیشنهاد پنج شنبه توسط کارولین B. Maloney (D-n. y.), رئیس خانه کمیته نظارت و Gerald E. کانلی (D-Va.), رئیس دولت عملیات فرعی یک “ایده خوب” اما گفت که این امر می تواند دشوار است برای گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام در هر قانون است که محدود کردن قدرت خود را.

در پایان پلوسی که به طور موثر در خدمت به عنوان رهبر حزب در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر ستایش بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که منتهی به انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه برای تلاش های خود را و توانایی های خود را به تحریک افراد جوان است. ساندرز تصمیم برگ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد.

“من واقعا درود می فرستم سناتور سندرز برای خود ارزش و تعهد خود را به مطمئن شوید که هر کس در کشور ما عادلانه تکان” پلوسی گفت: به خصوص در ترویج “دسترسی به کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی است.”

پلوسی گفت که او و ساندرز “ممکن است متفاوت فکر در زنده ماندن در حال حاضر از مدیکر برای همه” اما او او را به نام “بی حد و حصر از نظر استقامت و انرژی” و متحد به او و همه دموکرات ها.

پلوسی اما کاهش یافته و به تایید بایدن در نقطه.

“نه در این تماس,” او گفت: با خندیدن. “این است که برنی ،

اریکا ورنر الن Nakashima و مایک DeBonis کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>