پنس شروع می شود در نقش جدید

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — کاخ سفید نقل مکان کرد و در روز پنج شنبه به تشدید کنترل از coronavirus پیام توسط دولت و مقامات بهداشتی و دانشمندان و کارگردانی آنها را به هماهنگی تمام اظهارات و ظاهر عمومی با دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس با توجه به چند مقامات.

پنس تشکیل اولین جلسه از coronavirus نیروی کار یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دولت را نقطه فرد برای ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. پنس نیز شنود گذاشته چاشنی پزشکی حرفه ای به مشاور ارشد و گفت: تهمت بود “وظیفه ما را در هر مرحله لازم است برای محافظت از مردم آمریکا است.”

تا به حال اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney مسئول هماهنگی پاسخ در سراسر دولت در خارج از مراقبت از سلامت سازمان است. رو به قانونگذاران’ سوالات چهار شنبه در مورد چارت سازمانی خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: پنس خواهد در حال حاضر پر است که نقش.

در کاپیتول هیل, آذر گفت, نمایندگان مجلس سهشنبه بود که او درگیر در بحث در مورد تهمت تصمیم به تعیین پنس. او گفت: استقبال از او بلند است که معاون رئیس جمهور را به ارمغان می آورد.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=15XjckAOTwU]

“من با شما صادق باشد. وقتی که من شنیده ام این ایده است که معاون رئیس جمهور خواهد بود مایل به کمک به اضافه کردن نیروی خود را برای این تلاش من گفت: “نقل قول ” این نابغه'” آذر گفت: Rep. لایحه Pascrell D-N. J.

در اوایل روز پنج شنبه پنس گفت: محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند است که “ما همچنان به آوردن تمام منابع دولت فدرال به خرس برای محافظت از مردم آمریکا است.” پنس گفت: تهمت و دولت خواهد کار با رهبران هر دو حزب سیاسی و در دولت و در سطوح محلی.

مقامات اصرار دارند هدف این است که برای کنترل محتوای آنچه موضوع کارشناسان و دیگر مقامات می گویند اما حاصل تلاش آنها هماهنگ بودن, پس از روز از سردرگمی با مقامات دولت نمایش در تلویزیون است.

پنس روز پنجشنبه گفت که او تا به حال انتخاب دکتر دبورا Birx مدیر ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با اچ آی وی و ایدز به عنوان coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید بهره گرفتن از تجربه دانشمند و پزشک برای مدیریت پاسخ به پتانسیل گسترش ویروس.

Dr. Anthony Fauci, یکی از کارشناسان برجسته کشور در ویروس ها و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: همکاران که کاخ سفید تا به حال دستور داد او را به هر چیز دیگری می گویند و بدون ترخیص کالا از گمرک.

مقامات همچنین اعلام کرد که پنس بود گسترش Coronavirus نیروی کار شامل “کلید مقامات دولت از جمله دکتر جروم Adams, جراح عمومی و همچنین به عنوان رئیس جمهور دو نفر از مشاوران اقتصادی لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری ، نیروی کار شامل بیش از یک دوجین بالا مقامات دولت و اعضای کابینه.

بودجه بحث

سخنران نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: صبح روز پنجشنبه که او گفته بود پنس به طور مستقیم که او را مورد سوال نقش جدید خود داده است که او تا به حال “کاهش” بهداشت عمومی بودجه که او فرماندار ایندیانا است.

“من از صحبت با معاون رئیس جمهور صبح امروز ساخته شده است برخی از این نگرانی ها را به او شناخته شده,” او گفت:. “ما همیشه به حال بسیار رک ارتباط و من به او ابراز نگرانی از این که من تا به حال از بودن در این موقعیت است.”

اما پنس متحدان بازی کردن خطرات سیاسی به معاون رئیس جمهور و گفت: این یک ایده خوب برای قرار دادن او را در اتهام.

“او شده است به طور فعال در حال حاضر,” گفت: Rep. علامت مراتع R-N. C. “او با وزیر آذر شده اند واقعا برای هفته.”

پنس گفت: او می خواهم تا به حال مکالمات شب چهارشنبه و پنج شنبه با مجلس نمایندگان و سنا رهبران هر دو طرف به بحث بودجه برای ویروس پاسخ. دولت درخواست اضافی $2.5 میلیارد در حالی که رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر از نیویورک مقابله با $8.5 میلیارد پیشنهاد.

پنس توصیف مکالمات به عنوان “مولد” و “بسیار مثبت” و گفت که او را نگاه به نیروی کار برای راهنمایی در بودجه اضافی.

شومر و Pelosi وزن با خواسته های از جمله بهره وام برای کسب و کارهای کوچک آسیب شیوع و بازپرداخت برای دولت های ایالتی و محلی برای هزینه های متحمل شده در مبارزه با کروناویروس.

گالری: معاون رئیس جمهور مایک پنس حضور coronavirus نیروی کار جلسه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/227virus/]

“او اولویت مبارزه با کاخ سفید بیش از به سادگی اجازه تصاحب کار خود را انجام دهد” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., از شومر. “خوشبختانه به نظر می رسد ما باید یک فرصت برای قرار دادن این بدبینی پشت سر ما به سرعت و حرکت رو به جلو در راه متحد.”

“اگر یک جمهوری خواه رئیس جمهور می پرسد برای پول دموکرات ها همیشه می گویند این کافی نیست. و اگر یک دموکرات می پرسد برای پول جمهوریخواهان همه می گویند آن را بیش از حد. و آنها احتمالا هر دو حق” گفت: سناتور. Roy Blunt, R-Mo. “در یک مطلب کاربردی کنگره ما را به انجام کاری مانند رئیس جمهور تعداد و مدت 60 روز از در حال حاضر ما می خواهم همه با هم و یک شماره دوم هنگامی که ما می دانیم بیشتر اما ما به نظر می رسد ناتوان از این نوع از رویکرد واقع بینانه به وضع.”

پازل در کالیفرنیا

جدید کاخ سفید رویکرد آمد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پنج شنبه اذعان کرد که کالیفرنیا با کروناویروس ساخته شده بود به انتظار روز قبل از او تست شده برای این بیماری به دلیل آژانس را محدود معیارهای مورد که ممکن است تست شده است.

این Solano County زن این کشور coronavirus مورد در یک بیمار که نه به تازگی از سفر خارج از کشور و نه در تماس با کسی که بالا بردن احتمال این که ویروس در حال حاضر در حال گسترش در جامعه است. وجود 60 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — که تا به حال تماس با زن است. کسانی که مردم قرنطینه در خانه های خود. چند نشان داده اند که علائم و در انزوا ماتیاس گفت.

کالیفرنیا در حال کار با مقامات فدرال برای گسترش این تست ممکن است coronavirus بیماران, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد در یک کنفرانس خبری به این موضوع.

با وجود دو جامعه با داشتن محلی اعلام شرایط اضطراری بیش از شیوع Newsom وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اعلام یک ایالت اضطراری است.

در مجموع 33 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در کالیفرنیا و پنج را از سمت چپ دولت Newsom گفت.

در ضمن Facebook گفت: این ممنوعیت تبلیغات را که ادعاهای دروغین در مورد محصولات به کروناویروس جدید.

ممنوعیت رفت و به اثر این هفته است. Facebook قبلا ممنوع, تبلیغات, همراه با به طور منظم پرداخت نشده پست که فروختن جعلی درمان مانند نوشیدن آب ژاول گسترش تئوری های توطئه در مورد ویروس و یا دلسرد کردن مردم از به دنبال درمان های پزشکی.

موارد در سراسر جهان

چین گزارش 327 موارد جدید و 44 و میر ناشی از این بیماری ادامه تیز روند رو به پایین در کشور که در آن همه گیری آغاز شد.

ملی کمیسیون بهداشت به روز رسانی آمار و ارقام امروز به ارمغان می آورد به سرزمین اصلی چین تعداد کل موارد به 78,824 و مرگ و میر به 2,788.

بیش از 3,600 عفونت با نوع جدیدی از کروناویروس گزارش شده است در جاهای دیگر به عنوان بیماری همه گیر می ده ها تن از کشورها است. در روزهای اخیر تعداد موارد جدید در خارج از چین را تحت الشعاع تعداد تایید شده در داخل کشور است.

به تازگی گزارش آمار و ارقام 313 موارد و 28 و میر در ووهان شهرستان بدترین برخورد با این بیماری همه گیر.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواسته همه ابتدایی مدارس سراسر کشور در روز پنج شنبه به نزدیک تا اواخر ماه مارس برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

آن را تحت تاثیر قرار 12.8 میلیون دانش آموز در مورد 34,800 مدارس در سراسر کشور, با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

تصمیم می آید را در بحبوحه نگرانی های فزاینده در مورد افزایش تعداد untraceable موارد این ویروس در شمال ژاپن و جاهای دیگر. ژاپن در حال حاضر بیش از 910 موارد از جمله 705 از یک قرنطینه کشتی کروز. یک هشتم مرگ و میر ناشی از این ویروس تایید شد دوشنبه در جزیره شمالی هوکایدو.

دولت ژاپن نیز خواسته شرکت ها اجازه می دهد تا کارکنان به کار ساعت های انعطاف پذیر و یا کار از خانه برای کاهش خطرات عفونت.

در کره جنوبی که در آن نظامی به نام مشترک آموزش برنامه ریزی با سربازان آمریکایی وجود دارد 256 موارد جدید گزارش امروز در مجموع 2,022 موارد است. کره جنوبی سخت مجازات برای کسانی که شکستن قرنطينه.

عربستان سعودی قطع سفر به اسلام مقدس ترین سایت. شهر مقدس مکه که سفت مسلمانان نامیده می شود برای بازدید حداقل یک بار در زندگی خود و پیامبر (ص) در مسجد مدینه قطع شد و به طور بالقوه میلیون ها نفر از زائران با عربستان سعودی ساخت فوق العاده ای تصمیم به متوقف کردن گسترش ویروس.

فرودگاه در سراسر آمریکای لاتین به دنبال نشانه هایی از بیمار مسافران پنج شنبه به عنوان ویروس جدید مشکل یک قارچ نوار از جهان است.

در ایران خط مقدم خاورمیانه عفونت های caseload رسید بیش از 100. مقامات سست قوانین جلوگیری از واردات بسیاری از خارجی ساخته شده موارد اجازه می دهد تا در عفونی ماسک صورت و سایر ملزومات و حذف سربار دستگیره در تهران مترو برای از بین بردن منبع دیگری از میکروب ها است.

پرو قرار داده و متخصصان در round-the-clock تغییرات در بزرگترین فرودگاه آرژانتین در دمای برخی از تازه واردان و ال سالوادور اضافه ممنوعیت برای مسافران از ایتالیا و کره جنوبی.

جمهوری دومینیکن پشت یک کشتی کروز حمل 1500 نفر به دلیل هشت نفر از کسانی که روی بالقوه نشان داد علائم ویروس. و در آفریقا, آفریقای جنوبی, رییس جمهور دستور تخلیه شهروندان از چین در شهر ووهان که در آن شیوع ویروس آغاز شد.

حتی به دورترین نقاط جهان بودند لمس این بیماری با یک آزمایش مثبت در Tromsoe نروژی شهر توسط کوه ها احاطه شده. مقامات بهداشت گفت: این زن تا به حال در سفر به چین است.

جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماوس در اطراف 82,000.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط Michael D. برشی و مگی Haberman از نیویورک تایمز; توسط Zeke Miller, Darlene Superville کوین Freking اندرو تیلور باربارا Ortutay Mari یاماگوچی مت Sedensky جان Gambrell Tong-hyung Kim, Hyung-jin Kim, Jan M. اولسن و ماری یاماگوچی از آسوشیتد پرس; و توسط Alex Wigglesworth و Taryn لونا از لس آنجلس تایمز.

دکتر دبورا Birx نشان داده شده است در این فایل عکس. (ژاک گیبسون/نیویورک تایمز)

یک بخش در 02/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>