پنس تلاش می کند تا پروژه آرام به عنوان ویروس پاسخ هماهنگ کننده

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس منتقل پنج شنبه به پروژه آرامش در نقش رئیس هماهنگ کننده دولت در پاسخ به coronovirus به عنوان برگ برنده دولت با عجله شامل نصب نگرانی عمومی و تند بازار سهام کاهش می یابد.

پنس تشکیل اولین جلسه از Coronavirus نیروی کار یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دولت را نقطه فرد برای این بیماری همه گیر. او نام یک چاشنی حرفه ای پزشکی خود را به عنوان مشاور ارشد در پاسخ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “وظیفه ما به هر گام لازم برای حفاظت از سلامت مردم آمریکا.”

این آمد در میان سردرگمی بود که منجر به اینتر-آژانس هماهنگی فرایند برای مقابله با ویروس است. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر ایستاده بود side-by-side با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد که او قرار دادن پنس “مسئول” دولت در پاسخ به این ویروس است. در پایان این جلسه آذر گفت که او “خوشحال” به معاون رئیس جمهور کمک کند اما همچنین گفت که او می خواست به “روشن” است که “من هنوز رئیس نیروی کار است.”

پنس توضیح داد: کارهای متفاوت پنج شنبه. “من پیشرو وظیفه نیروی,” او گفت: هر چند اشاره کرد آذر هنوز هم نگه دارید به عنوان رئیس.

تا به حال اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney نقش هماهنگی و پاسخ در سراسر دولت در خارج از مراقبت از سلامت سازمان است. در مواجهه با سوال در مورد نمودار جدید سازمانی از قانونگذاران پنج شنبه, آذر گفت: پنس خواهد در حال حاضر پر است که نقش.

دولت مشاوران اصرار وجود نداشت daylight بین دو مرد اشاره کرد که پنس برنامه ریزی شده بود برای اولین بار برگزار شود در HHS به جای در کاخ سفید است.

پیش از اولین وظیفه نیروی جلسه پنس در ظاهر در CPAC محافظه کارانه عمل سیاسی, کنفرانس, که در آن او قول داد “ما همچنان به آوردن تمام منابع دولت فدرال به خرس برای محافظت از مردم آمریکا است.”

“مردم آمریکا از ما انتظار با هم کار کنند و من به شما قول می دهم این رئیس جمهور و این دولت است که رفتن به محل کار با رهبران هر دو طرف را با رهبران در سراسر این کشور در سطح ایالتی و محلی و این رئیس جمهور را همیشه سلامت و ایمنی آمریکا برای اولین بار,” او گفت:.

کاخ سفید تا به حال منحرف که به نام “تزار” برای هماهنگ کردن ویروس پاسخ.

در واکنش به کشویی بازار سهام و دو حزبی کنگره خواستار قوی تر دولت, رهبری, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس نخواهد بود “تزار” اما که او می خواست به “همه گزارش به مایک” و سپس پنس خواهد گزارش به او. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دامنه این تهدید در حال حاضر فراتر از حوزه HHS به دیگر گروه ها کابینه.

پنس در روز پنج شنبه در آورده دبی Birx دولت جهانی ایدز هماهنگ کننده و یک پزشک را برای خدمت به عنوان مشاور ارشد برای پاسخ به شیوع ویروس. او همچنین افزود: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی به نیروی کار به رسمیت شناختن است که این ویروس به سرعت تبدیل شدن به یک اقتصادی نه فقط یک بیماری تهدید.

کاخ سفید و پنس را به تیم منتقل دوشنبه برای کنترل جریان اطلاعات از آژانس های فدرال در مورد, ویروس, پاسخ, سفارش, است که ارتباطات عمومی پاک شود توسط دفاتر خود را. یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی ارشاد گفت: تصمیم گرفته شده برای اطمینان حاصل شود تمام-از-پاسخ دولت بود در پیام.

ران Klain که هماهنگ آمریکا در واکنش به تهدید بیماری ابولا در دولت اوباما تا به حال تیز تلافی به مغلوب ساختن پیشی جستن نظر جمعه که “از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم است.”

Klain توییتی گفت: “اوه نگاه کنید: آن را “ماموریت انجام شد” صدای جیر جیر برای #coronavirus.” بود که یک مرجع به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش زودرس ادعا می کنند در سال 2003 که عمده عملیات رزمی در عراق به پایان رسید زمانی که جنگ به کشیدن در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>