فروش خانه در انتظار ارسال مدارک به دست آوردن بیش از تمام پیش بینی ها

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قرارداد خریدهای برای خرید قبلا متعلق به خانه های ایالات متحده رسید در ماه مه توسط بسیاری در تاریخ ثبت شده به عنوان نرخ وام مسکن کاهش یافت و برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی از coronavirus مستندات.

انجمن ملی از Realtors’ شاخص فروش قولنامه ای مسکن افزایش 44.3% در سه ماه اخیر از 99.6, پس از کاهش در ماه آوریل به پایین ترین سطح در سوابق بازگشت به سال 2001. ميانه طرح در یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان به نام برای 19.3% دست آوردن ممکن است. حتی با آستین ، پیشبرد این شاخص زیر قبل از همه گیر بالا از 111.4 رسیده در ماه فوریه است.

از پیش می افزاید: به نشانه های مسکونی بازار املاک و مستغلات است که خوراکی بازگشت سریع تر از بسیاری از اقتصاد پس از به طور معمول قوی بهار صفحه اصلی-آگهی های نجومی قطع شد در میان خاموش شدن ناگهانی. نرخ وام مسکن باید کاهش یافته و به کمترین رکورد کمک به ایجاد ثبات تقاضا هر چند صنعت ممکن است به چالش کشیده و نرخ بالای بیکاری طولانی نگرانی های بهداشتی.


“چشم انداز است به طور قابل توجهی بهبود یافته” لارنس یون نار اقتصاددان ارشد در بیانیه ای گفت:.

Realtors پروژه فروش خانه های موجود برای رسیدن به 4.93 میلیون واحد در سال جاری از پیش بینی قبلی از 4.77 میلیون. در سال گذشته وجود دارد بیش از 5.3 میلیون قبلا متعلق به خانه به فروش می رسد.

S&P homebuilders شاخص پیشرفته 1% در اوایل معاملات روز دوشنبه پس از Realtors داده است.

برخی از مقامات دولتی شروع به کاهش محدودیت های خود را در کسب و کار است. با کروناویروس موارد افزايش متحده از جمله تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا برخی از نقاط در حال قرار دادن یک توقف در مستندات. هنوز هم صفحه اصلی-خرید برنامه های کاربردی وام نزدیک به 11 سال اخیر.

فروش خانه در انتظار بازگشت به شدت در ایالات متحده تمام مناطق از جمله 56.2% ماهانه پرش در غرب و 43.3 درصد افزایش در جنوب.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>