پن ایستگاه بدبو اما محله است تا به دنبال

شهر نیویورک در دهه های صحبت در مورد بهبود محله اطراف کهنه پنسیلوانیا ایستگاه با نوعی از توسعه است که شما به ارمغان می آورد از دیگر بخش هایی از منهتن. املاک و مستغلات میلیاردر استیون راث است که در نهایت در لحظه تصرف.

راث Vornado Realty Trust مصمم به تکرار هادسون متری موفقیت و فریب شرکت های فن آوری به “پن منطقه” داغ بعدی بخشی از شهر است. این شرکت هزینه بیش از 2 میلیارد دلار به redevelop بیش از 5 میلیون فوت مربع در نزدیکی ایستگاه و باغ میدان مدیسون ورزشی آرنا که نشسته است در بالای انبار.

در حال حاضر Vornado گزارش برگشتاندن Apple Inc. و Facebook Inc. به مستاجران در این پروژه خواهد شد که capstone از septuagenarian اجرایی حرفه ای. که با وجود جهانی نزدیک اهانت به ترانزیت و عدم اقدام در جایگزینی قرن تونل راه آهن که خوراک آن است.


تخریب بیش از 50 سال پیش از این با شکوه پن ایستگاه در حمایت از یک قنات وارن با سقف پایین و rathole آموزش سیستم عامل به جای خانه از همیشه ناامید کننده نیویورک نیکز بازیگران پال در این منطقه است. امروز این حلقه دار توسط panhandlers مواد مخدر و سوءمصرف مطلوب شعب بانک وصف ناپذیر داروخانه ها و جریان ثابت از مسافران—حدود 650,000 یک روز—که ایستگاه شلوغ ترین مرکز ترانزیت در نیمکره غربی است.

بازسازی این منطقه شده است غیر استارتر در گذشته به دلیل توسعه دهندگان به نظر می رسید به نگاه کردن به یکدیگر و دولت برای تعیین این که چه کسی را شکستن زمین برای اولین بار گفت: پل Amrich معاون رئیس شرکت املاک و مستغلات CBRE Group Inc.

“با قدرت از اقتصاد و جنگ برای شغل و استعداد آن را احساس می کند مانند این است که احتمالا زمان آن است که بخشی از شهر در نهایت تبدیل می شود,” Amrich گفت.

Vornado طرح شامل چندین ساختمان در عرض یک بلوک از ایستگاه پن. در پن 1 در سراسر خیابان 33 از ایستگاه های شرکت در مذاکرات با کوشا یک WeWork رقیب به مدیریت نزدیک به 100 ، 000 فوت مربع از فضای اداری با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

پن 2 در ایستگاه اصلی ورودی را دریافت جدید نما لابی و پشت بام و تراس. اپل گزارش شده است که در مذاکرات با Vornado به اجاره فضا در سراسر خیابان در پن 11. اگر همه به خوبی می رود Vornado گفت: پروژه بعدی خواهد بود بازسازی هتل پنسیلوانیا در خیابان هفتم.

Vornado مذاکرات با Facebook و اپل در اصل گزارش نیویورک پست.

در سراسر خیابان هشتم, the James A. Farley اداره پست ساختمان شامل دفاتر و محل اجتماع لطف Vornado سرمایه گذاری مشترک با وزارت امور خارجه, دولت, سازمان حمل و نقل و رقیب توسعه دهنده مربوط Cos. این میله میله برای باز کردن در پایان سال و انتظار برای روشن کردن ازدحام در ایستگاه پن 50٪. که در علاوه بر این به غرب پایان تلاقی چند خیابان یا جاده است که باز در سال 2017.

“پس از چند دهه بحث بیکار و بدون هر عمل ما یک بار دیگر سرمایه گذاری در پروژه های عمومی به حمایت قوی اقتصاد” کومو در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “این بهبود خواهد یافت که چگونه بیش از نیم میلیون نیویورک رفت و آمد, سفر و کار هر روز در حالی که تبدیل پن به جهان کلاس تسهیلات دولت امپراتوری سزاوار است.”

Vornado نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در اکتبر کنفرانس مایکل فرانکو شرکت رئیس جمهور را به نام توسعه Vornado را “رشد و بزرگ موتور.”

“هدف ما این است که به سادگی به پن منطقه و برگزاری به طور خاص از رفتن به محل برای مستاجران در شهر” فرانکو گفت.

بخشی از قرعه کشی نزدیکی به حمل و نقل مرکز عصبی. از پن ایستگاه Amtrak فراهم می کند خدمات در سراسر کشور به ویژه در شمال شرقی آن راهرو به واشنگتن و بوستون. The Long Island Rail Road و نیوجرسی حمل و نقل شاتل مسافران. شش خطوط مترو اجرا شده توسط حمل و نقل متروپولیتن توقف در ایستگاه پن و دیگران در یک بلوک.

اما نقطه فروش نیز ممکن است مانع. بسیاری از مسافران در حال نا امید اغلب غیر قابل اعتماد سیستم مترو و کمبود آهنگ عنوان غرب تحت رودخانه هادسون, به, New Jersey.

“قطار همیشه دیر” گفت: Christina دویل 23 سال رفت و آمد.

به شدت مورد نیاز ارتقا به گسترش ناکافی و پیری trans-هادسون تونل باقی مانده در برزخ. به طور کامل تامین $8.7 میلیارد دلار پروژه بود که همه مجموعه ای برای شروع در سال 2010 زمانی که فرماندار نیوجرسی کریس کریستی نقض آن است. بدون پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعدی برنامه بودجه برای به اصطلاح دروازه پروژه باید حال ورشکستگی است.

بنیامین بولدن یک 32 ساله نیوجرسی رفت و آمد گفت که او شک و تردید پن منطقه خواهد بود یک محل که در آن مردم می خواهید برای راه اندازی فروشگاه.

“من نمی خواهم به کار در اینجا,” او گفت:. “وجود تراکم در همه زمان ها. وجود دارد فقط به رفتن بیش از حد.”

Vornado است فشار پیش رو بدون شک با یک چشم و در تعالی از رقابت در حوزه های کسب و کار.

چلسی فقط بلوک های دور به گوگل. $25 میلیارد مخلوط با استفاده از هادسون متری پروژه منهتن که به سمت غرب جذب Facebook, Wells Fargo & Co. و KKR & Co. در ماه دسامبر Amazon.com Inc. امضا خود را برای اولین بار عمده اجاره در منطقه, پس از رها کردن برنامه ریزی برای یک “دوم ستاد” در شهرستان لانگ آیلند. و منهتن را از دیگر راه آهن توپی ترمینال مرکزی باقی می ماند یک آیکون که flanked توسط دفاتر.

“کسی که حرکت می کند در داخل و خارج از یک ایستگاه در شهر نیویورک” و با انتخاب بین این دو CBRE را Amrich گفت: “آیا انتخاب Grand Central دست پایین.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید