پنی سهام پروموتر پنجه نرم می کند گناه بار دوم در Spongetech کلاهبرداری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک پنی سهام پروموتر مواجه است ممکن است طولانی زندان کشش پس از شفاعت گناه به درخواست رفیق دوران کودکی به کمک گرفتن 6 میلیون دلار از یکی دیگر از دوستان که پخته حماسه Spongetech اومدی.

روز جمعه گناه دوم در Spongetech موضوع برای اندرو “Avi” Tepfer که در سال 2012 التماس کرد گناه به تقلب و توطئه برای نقش خود touting سهام در Spongetech یک منهتن-بر اساس اسفنج شرکت که تبلیغات به نظر می رسد در سیتی زمینه و باغ میدان مدیسون اما که فروش شد تقریبا به طور کامل جعلی است. بیش از 80,000 سرمایه گذاران ساده لوح رو طناب در حالی که طراحان پشت تقلب گسترده ساخته شده با 52 دلار میلیون نفر است.

در حال حاضر که Tepfer یک مجرم تکرار قاضی دورا Irizarry ایالات متحده دادگاه منطقه نشان داد در یک جلسه در بروکلین است که او را پرتاب این کتاب در او. او او را محکوم به آزادی مشروط پس از اولین محکومیت و دستور داد او پرداخت حدود 13 میلیون در جبران.


“شما رو قابل توجهی رو به پایین خروج قبل از,” او گفت: با اشاره به نور خود حکم. “من ممکن است در نظر به سمت بالا واريانس در حال حاضر.”

دستیار آمریکا وکیل ناتان ریلی گفت قاضی که دستورالعمل های فدرال نشان می دهد Tepfer, 56, توان قفل شده است و تا نزدیک به 11 سال است.

Tepfer شد و به دنبال کار خود خانواده کسب و کار چاپ در پایین منهتن بسته در سال های پس از 9/11 زمانی که او ملاقات کرد Spongetech را افسر ارشد عامل استیون Moskowitz در کنیسه خود در Kew Garden تپه ملکه است.

در شغل جدید خود را به عنوان یک پنی سهام tout, Tepfer در اولین رسیده به اعضای خود هوشیار جامعه یهودی قبل از او و دیگر کارگزاران آمار تا ماهی های بزرگتر. یکی از بزرگ Spongetech گذار بود مارتین Hodas که معرفی 25 درصد جوانه زدن-نمایش غرفه به میدان تایمز در 1970s. درآمد حاصل از فروش سهام فرود آمد در حساب های بانکی خارجی.

کلاهبرداری به پایان رسید در سال 2010 زمانی که دادستان unsealed کیفرخواست علیه Tepfer, Moskowitz و دیگران. پنج سال پس از شفاعت گناه Tepfer پرسید: یک دوست قدیمی پنج شهرها رهبر جامعه علامت Weissman برای گفتن Moskowitz که Tepfer را به مقامات مگر اینکه او فرستاده شد 6 میلیون دلار از Spongetech پول مخفی در خارج از کشور. Moskowitz بود که تحت عفو مشروط خود را گزارش اخاذی تهدید.

Tepfer و Weissman بودند تیراندازی کرد. طوری بود که خاخام Igal Haimoff که توافق به قیف نقدی از Moskowitz به Tepfer از طریق موسسه خیریه. Weissman التماس کرد گناه را به تداخل با Tepfer را جبران تعهدات و محکوم به چهار سال از مشروط شدن در ماه ژانویه است. Haimoff التماس کرد گناه را به توطئه برای ارتکاب پول شویی و Tepfer همین جمعه. صدور حکم تاریخ تعیین شده برای خاخام یا Tepfer.

بروکلین وکیل Herbie Tepfer به حمایت پسر عموی خود را در روز جمعه دادگاه. او امیدوار است که قاضی خواهد بود و مهربان است.

“اگر او می شود دو یا سه سال thank your lucky stars” هربی Tepfer گفت. “اگر او می شود به 10 تا 15 سال قاضی می تواند او دفن.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>