پنتاگون خلع سلاح گارد در سی

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — پنتاگون گفته است که گارد ملی در افغانستان به پایتخت کشور را به استفاده از سلاح گرم و مهمات و دستور به ارسال صفحه اصلی فعال-سربازان وظیفه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انباشته در خارج از شهر در روزهای اخیر نشانه ای از deescalation فدرال پاسخ به اعتراضات در این شهر است.

همچنین در روز جمعه, مینیاپولیس, این شهر که در آن جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس, توافق به ممنوعیت پلیس chokeholds و نیاز به افسران برای دخالت هر زمان که آنها را غیر مجاز توسط نیروی افسر دیگر. و در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران chokehold و تایید قانونی که ممنوعیت این عمل در سطح ایالت.

با توجه به دو مقام ارشد دولت مقامات وزیر دفاع علامت Esper تصمیم به خلع سلاح گارد بدون مشورت با کاخ سفید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد یک نظامی نشان می دهد از زور در خیابان های واشنگتن برای سرکوب تظاهرات بودند که سوراخ با یک قسمت از غارت و خشونت یکشنبه.

در ابتدا یک گروه کوچک از نیروهای گارد مستقر در این شهرستان شده بود حمل اسلحه در حالی که ایستاده در خارج از بناهای اما بخش عمده ای از نیروهای جمله کسانی که کار با فدرال پارک پلیس در میدان لافایت در مقابل کاخ سفید نمی حمل سلاح گرم از احتیاط. در حال حاضر همه تقریبا از 5000 سرباز گارد مستقر در واشنگتن از ناحیه کلمبیا و 11 متحده گفته شده برای استفاده از سلاح یا مهمات.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=0SpG3FdkLJk]

در یک کنفرانس خبری جمعه, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: برخی از نیروهای گارد در منطقه شده بود حمل اسلحه دوشنبه اما اشاره کرد که آنها در مجلات و مهمات در آنها سلاح گرم است. آغاز سه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت deescalated بیشتر, او گفت:, از بین بردن سلاح های گرم از معادله در دسترس نباشد.

“واضح بود که به اندازه کافی وجود دارد, اجرای قانون فدرال که تا به حال فرود در شهرستان خواهد بود که خود را اصل مسئولیت” مک کارتی گفت.

کاخ سفید بود و نه درگیر در تصمیم به خلع سلاح گارد دو مقامات ارشد گفت که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. منظور از پنتاگون می آید به عنوان فدرال و مقامات منطقه آماده شدن برای یک جمعیت از حدود 100,000 تا 200,000 معترضان در واشنگتن امروز و به عنوان پنتاگون به نظر می رسد برای شماره گیری عقب نظامی پاسخ.

چرا که واشنگتن به ویژه حوزه قضایی فدرال بدون وضعیت کشور و گارد ملی وجود دارد توسط رئیس جمهور که واگذار اقتدار خود را بر نیروهای به مک کارتی. منطقه شهردار می تواند درخواست استقرار گارد اما نمی توان به استقرار نیروهای گارد خود و یا کنترل آنها را یک بار مستقر شده اند. فرمانداران کنترل گارد در کشورهای دیگر.

گالری: بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند از ماده ” نقاشی بر روی جاده در نزدیکی کاخ سفید

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/66paint/]

یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: Esper ابلاغ دستور به خلع سلاح به گارد در سی و دیگر نیروهای گارد قبلا در این هفته از طریق مک کارتی و ژنرال جوزف Lengyel رئیس گارد ملی. به منظور تحت تاثیر قرار تنها حدود 10 سرباز گارد که روی پاترول با سلاح گرم است که نمی لود شده اما با مهمات خود را در بسته های ارشد دفاعی رسمی گفت.

افسران سابق زابل مغلوب ساختن پیشی جستن

در ضمن نمرات بازنشسته نظامی و دفاعی رهبران محکوم تهمت و او را متهم به استفاده نظامی به تضعیف حقوق آمریکایی در اعتراض به خشونت پلیس و قتل فلوید.

محکومیت جمعه آمد در یک op-ed در واشنگتن پست, امضا شده توسط 89 سابق مقامات دفاعی و در نامه ای در حمایت از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن امضا شده توسط 55 رهبران نظامی بازنشسته.

می آید روز پس از مأموران اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و مستقر فلش چتری برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به این منطقه است. رئیس جمهور همچنین تهدید به استناد قیام عمل 1807 به استقرار نیروهای فدرال برای سرکوب تظاهرات.

Op-ed امضا شد توسط ترکیبی از جمهوری خواهان و دموکرات ها از جمله دفاع سابق دبیر لئون پانتا چاک هیگل خاکستر کارتر و ویلیام کوهن; سابق اطلاعات ملی مدیر جیمز کف زننده; سابق سیا, مدیر مایکل هیدن و سابق نیروی دریایی دبیر شان اوکیف ری Mabus و ریچارد دانزینگ.

در نامه منتشر شده توسط بایدن مبارزات انتخاباتی رهبران از جمله ژنرال بازنشسته مریل McPeak یک نیروی هوایی رئیس ستاد در 1990s به نام برگ برنده برای جلوگیری از “خدشه دار کردن ارتش” با استقرار نیروهای خود را علیه معترضان مسالمت آمیز. آنها می خواهند رئیس جمهور برای توقف خود را “تفرقه شعارهای” و اذعان معتبر نارضایتی از آمریکایی های سیاه و سفید.

به طور جداگانه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیمز Mattis بازنشسته دریایی به طور کلی و جان آلن بازنشسته ژنرال چهار ستاره در نیروی دریایی را نیز محکوم تهمت رفتار بیش از این تظاهرات با آلن گفت: پراکندگی معترضان در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه “ممکن است به خوبی سیگنال آغاز پایان آمریکا آزمایش.”

رهبران نظامی که امضا بایدن نامه می گویند که آنها در حال heartened با شجاعت تظاهرکنندگان و رهبران محلی که باید گوش به معترضان و اذعان مشروعیت خود را از علت است.

“کسانی از ما که خدمت کرده اند بر این باورند عظمت نظامی ما — و عظمت ملت ما — بستگی دارد خواستار تغییر در خیابان ها امروز در حال تبدیل شدن آرا برای تغییر در نوامبر” 55 رهبران نظامی نوشت.

اعتراض ابراز

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر یک نظامی پاسخ در پایتخت کشور منجر شده است به گونه با Esper یک وست پوینت فارغ التحصیل و سابق افسر ارتش که در زمان بیش از به عنوان وزیر دفاع در سال گذشته است. Esper چهارشنبه اعلام کرد که او به نفع با استفاده از این قیام عمل به استقرار فعال-سربازان وظیفه حتی به عنوان رئیس جمهور تهدید به استناد آن.

Esper همچنین گفت که او ارسال صفحه اصلی برخی از 1600 فعال-سربازان وظیفه انباشته خارج از واشنگتن اما بعد برود در این تصمیم پس از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز پنج شنبه دولت گفت: برخی از این سربازان را در واقع ترک شود و با جمعه مک کارتی اعلام کرد در پنتاگون که همه فعال وظیفه سربازان را به خانه به پایگاه خود را. آخرین گروه به ترک خواهد شد 3rd آمریکا پیاده نظام های “گارد قدیمی” است که به طور دائم بر اساس فقط در خارج از واشنگتن در فورت مایر, Va., او گفت:. از روز شنبه تمام شده بود دستور داد برای بازگشت اما نه همه ترک کرده بود.

این روشن نیست که آیا پنتاگون بود که در پاسخ به فشار از سی شهرداری دولت در تصمیم خود برای خلع سلاح گارد و ارسال فعال-سربازان وظیفه خانه. سی شهردار موریل Bowser خود در تماس بوده است علنا برای سرباز گارد را خلع سلاح کرده است اما همچنین تحت فشار قرار دادند برای خلع سلاح آنها در مکالمات خصوصی با مقامات فدرال به گفته یک مقام آشنا با این موضوع.

مک کارتی گفت که “تلاش برای برقراری ارتباط با شهردار” که تا به حال ابراز نا امیدی در مورد اندازه از پاسخ ارتش در سی و اطلاعات کمی از او دریافت کرده بود در مورد آن در پیشبرد. مک کارتی گفت: او شده است در برقراری ارتباط گسترده با پلیس شهری رئیس جلسه پنج یا شش بار در روز در گوشه خیابان شهر.

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای سفت هماهنگی” مک کارتی گفت: “تصدیق کرد که به طور موثر زخمی guardsmen و در برقراری ارتباط مشکل است.

“این بوده است که بسیار به چالش کشیدن زمان ما,” او گفت:.

سی شهردار جلب توپخانه ضد هوایی

اما مقامات فدرال انتقاد Bowser دولت برای مقاومت در برابر حضور گارد ملی واحد از کشورهای دیگر.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب دیابت مایک لی R-یوتا متهم Bowser خود برای هل دادن یوتا گارد ملی و دیگران از سی هتل ها. در بعد از ظهر جمعه تهمت متهم او را از “مبارزه با گارد ملی” را بدون توضیح در اولین توییت انتقاد از او با نام.

شهردار گفت که او نمی شی به سرباز گارد اقامت در هتل سی اما مخالف اقامت خود در مارکی ماریوت که در آن شهر محفوظ اتاق برای coronavirus پاسخ. یوتا نگهبان گفت: این نشان از هتل های مختلف برای آن 200 اعضای خدمات.

Bowser خود تأکید کرد که شهر نباید به پرداخت هزینه برای اقامت خود را. “کسانی که در خارج از کشور نیروهای نظامی خواهد بود یا تحت پوشش توسط ارتش و یا خانه خود را متحده نه با سی ساکنان” او گفت:.

شهردار بارها گفت او درخواست کمک از کشورهای دیگر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تا مورد 3,900 سرباز گارد از فلوریدا, آیداهو, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی و یوتا به این شهرستان علاوه بر حدود 1,200 در حال حاضر فعال در سی گارد ملی.

نیوجرسی فرماندار گفت: جمعه آن گارد بود امروز.

یک سند داخلی وارد شده برای ستاد مشترک ارتش در روز پنج شنبه و دیده شدن توسط خبرگزاری بلومبرگ فراهم می کند دقیق ترین شکست فدرال نیروی اعداد و مکان به عنوان دولت به دنبال مهار اعتراضات پس از کشته شدن فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

در این سند که نیست, طبقه بندی را نشان می دهد 2,950 پرسنل اجرای قانون از سازمان های ایالات متحده آمریکا کار کردن در کنار 2,935 گارد ملی نیروهای تقویت شده توسط 1,704 فعال-سربازان وظیفه که در حال حاضر مستقر در خارج از پایتخت در پایگاه نیروی هوایی اندروز فورت بلویر و فورت مایر.

کل اعزامهای شامل 500 پرسنل هر یک از این کنگره پلیس واشنگتن اداره پلیس و سرویس مخفی آمریکا; 445 اداره زندانها کارکنان 168 اعضای مارشال آمریکا خدمات 160 آژانس مبارزه با مواد مخدر کارکنان 80 ایالات متحده پارک پلیس و 32 ماموران اف بی آی.

معترضان در واشنگتن را سوال که چرا برخی از پرسنل مستقر در پایتخت پوشیده نیست مدالها که به وضوح خود را شناسایی سازمان و یا نام خود را به یک موضوع Bowser خود همچنین با اشاره در نامه اش به مغلوب ساختن پیشی جستن. Barr روز پنجشنبه گفت که عوامل بسیاری در سیستم فدرال به طور معمول نمی پوشند مدالها را با نام خود را و است که بسیاری از پرسنل نیست عادت کرده اند در واکنش به ناآرامی های مدنی.

“در وزارت دادگستری ما واقعا نمی باید تعداد زیادی از واحد است که در حال آموزش برای مقابله با عمران اختلالات” دادستان کل ویلیام Barr گفت. “من می توانم درک کنند که چرا برخی از این افراد به سادگی نمی خواهید به صحبت کردن با مردم در مورد آنها چه کسانی هستند, در صورتی که در واقعیت مورد بود.”

Barr روز پنجشنبه گفت که تهمت اختصاص داده شده او نظارت فدرال در پاسخ به این تظاهرات که به طور فزاینده خشونت بیش از آخر هفته.

“این است که فدرال شهر. این صندلی از دولت فدرال” Barr گفت: در یک کنفرانس خبری. “این مسئولیت دولت فدرال به ارائه آن است حمایت می کند.”

تظاهرات رشد صلح آمیز

Chokehold بان کی مون در مینیاپولیس است بخشی از یک شرط بین شهر و مقامات دولتی که در راه اندازی یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید مرگ است. شورای شهر بود که انتظار می رود به تصویب توافق خواهد شد که قابل اجرا در دادگاه.

این کشور مهم ترین تظاهرات در نیم قرن — rivaling کسانی که در حقوق مدنی و جنگ ویتنام دوره — از سر گرفته برای 11 روز جمعه در سراسر کشور با ادامه حرکت به عنوان خلق و خوی تا حد زیادی منتقل شده از مواد منفجره خشم به صلح آمیز خواستار تغییر دهید. رسمی و بداهتا یادبود به Floyd کشیده از مینیاپولیس به کارولینای شمالی که در آن اعضای خانواده را جمع آوری امروز به سوگواری او و فراتر از آن.

Josiah Roebuck, دانشگاه, دانش آموز است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به جمع آوری 100 نفر برای نشان دادن جمعه در آتلانتا و حومه است که با اعتماد به نفس حرکت خواهد داشت.

“هنگامی که شما شروع شما در حال رفتن به دیدن این هر روز” گفت: Roebuck که با حضور چندین تظاهرات. “من فقط می خواهم اقلیت نشان داده می شود به درستی.”

تظاهرات در سراسر این کشور به حال شده است در ابتدا خدشه دار تنظیم از آتش سوزی و فوق العاده از ویندوز, اما جمعه مشخص شده سومین روز بیشتر مقهور تظاهرات. در یک ادای احترام قلبی به فلوید در مینیاپولیس در پنجشنبه Rev. Al Sharpton مشخص شده برنامه ای برای یادبود مارس در واشنگتن در ماه اوت تعهد که جنبش را “تغییر کل سیستم از عدالت است.”

فلوید بدن گرفته شد به شمال کارولینای دولت که در آن او 46 سال پیش برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات برای خانواده امروز است. سپس در تگزاس که در آن فلوید زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود خدمات منجر خصوصی دفن برگزار خواهد شد دوشنبه و سه شنبه.

در واشنگتن کارگران شهرستان و داوطلبان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در enormous زرد نامه ها در خیابان منتهی به کاخ سفید روز جمعه در یک نشانه ای از رهبران محلی’ در آغوش جنبش اعتراضی.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط Paul Sonne, Fenit Nirappil جاش Dawsey دن Lamothe و الکس هورتون از واشنگتن پست; توسط تونی کپککیو خبری بلومبرگ; و بن Fox, Owen Williams, جف امی و آدم پرتو از آسوشیتد پرس.

یک مرد برگزاری یک باشگاه گلف چالش های معترضان همراه اسپوکن سقوط بلوار اوایل این هفته در اسپوکن بشویید. خلاصه بعد از یک قهر ارز او عقب نشینی به وانت و متوقف شده توسط پلیس در مورد یک بلوک دور.
(AP/سخنگوی نقد و بررسی/کالین Mulvany)

دو افسر پلیس نیویورک بازداشت معترضان دوشنبه شب در پارک خیابان برای نقض مقررات منع رفت و آمد. تظاهرات در سراسر این کشور همچنان به صلح آمیز اولیه پس از خشونت است.
(AP/جان Minchillo)

یک بخش در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>