“دیدگاه: یک کتاب شعر” توسط چند زبانه شاعر بیشه A. Myler به نمایش گذاشته خواهد شد در سال 2020 توسان جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

این کار شامل مختلف, مدرن, اشعار در زبان های انگلیسی و پرتغالی با ترجمه به زبان اسپانیایی و پرتغالی بلافاصله پس از. به منظور ترجمه برای تبدیل شدن به شعر در زبان انگلیسی آنها باید گردد به دنبال نمونه هایی از دیگر اشعار فارسی گنجانده شده است در این کار.

به عنوان یک هنر و شعر و تقلید زندگی با کلمات و استعاره است که نشان می دهد یک احساس, حس بودن, یک گواهی نامه از برخی از حقایق آشکار در زندگی ما به عنوان به خوبی به عنوان کلمه تصاویری که توصیف صحنه های آشنا. بسیاری از این اشعار در قالب غزل مدرن که به دنبال سنتی الیزابت و غزل اما با اینحال آنها غزل با چهارده خط با یک نتیجه گیری به تناسب موضوع. بسیاری از اسپانیایی اشعار comport به متر الزامات اسپانیایی شعر, اما نه همه.

از آنجا که زندگی است بنابراین چند وجهی و می توان در راه های مختلف توسط همه ما این اشعار نشان می دهد برخی از دیدگاه شاعر اما در حال متمایل به دیدگاه های مختلف در همین موضوع است. برخی از خوانندگان گفته اند که بسیاری از آنها به نظر می رسد “بیش از حد عمیق” برای آنها را امتحان کنید و تفسیر کامل معنی. این است که هدف از شعر به دعوت خواننده به بررسی احساسات خود و تجارب و اعمال آنها را به صورت آشکار و معانی و همچنین به عنوان زمینه ای معانی کلمات و وسایل نقلیه ،

بسیاری از این آثار بودند با الهام از موسیقی و وجود دارد برخی از عشق تم اما زحمات همه ما و مبارزه ما برای درک مرگ آشکار در بسیاری از این آثار است. اصلی محوری است که برای پایان دادن به شعر به عنوان اغلب به عنوان ممکن است در یک توجه داشته باشید ، اما این بود که همیشه انجام شده است.

امید شاعر است که خواننده را به لذت بردن از این سفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>