پیت Buttigieg درخشان پاسخ به ضد همجنس sledge

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg گفته او “نخواهد بود سخنرانی در ارزش های خانواده” توسط محافظه کار شوک سوار کار ماهر, Rush Limbaugh پس از ضد همجنس jibes در مورد ازدواج.

Buttigieg یکی از بسیاری از رقبای رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 ما انتخابات است. اگر انتخاب 38 سال خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی جمهور ایالات متحده است.

تبلیغات

اما مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh به خود جلب کرد, انتقاد خود را متعصب را در Buttigieg انتخابات شانس. او گفت: ما این است که “هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است.”

“[دموکرات ها هستند] گفت: “چگونه در این رفتن به نگاه?'” Limbaugh گفت: در هفته گذشته.

“‘سی و هفت ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چه رفتن به اتفاق می افتد وجود دارد؟”

“آنها باید گفت این آنها نیست؟! پسر شما می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن از آن لذت ببرید با آن!”

صحبت کردن در فاکس نیوز Buttigieg پاسخ داد: “من در وفادار, عشق متعهد ازدواج. من با افتخار از ازدواج من و من افتخار من, شوهر من,” او گفت:.

“من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh و یا هر کسی که پشتیبانی Donald J. Trump به عنوان اخلاقی به عنوان به خوبی به عنوان رهبر سیاسی ایالات متحده است.”

او افزود: “امریکا نقل مکان کرد و ما باید یک سیاست تعلق که استقبال همه است.

“این چیزی است که مردم آمریکا هستند. من غمگین برای چه حزب جمهوری خواه تبدیل شده است اگر آنها را در آغوش این نوع از ضد همجنس فصاحت و بلاغت است.

“این انتخابات است که در مورد هر یک از ما داوطلبان آن را در مورد رای دهندگان زندگی می کند.”

پیت Buttigieg برنده آیووا انجمن بیش از برنی ساندرز

Limbaugh سابقه طولانی ننگین ضد همجنس نظرات. دو هفته پیش رئیس جمهور تهمت بدون توضیح اعطا میزبان رادیو آمریکا بالاترین غیرنظامی افتخار مدال آزادی است.

با توجه به نظرسنجی گالوپ بیش از 3 در 4 آمریکایی (78%) ادعا می شود مایل به رای دادن به یک “متخصص” گی یا لزبین شخص رئیس جمهور است.

در یک ویدئو ویروسی در اوایل این ماه یک رای دهندگان در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در آیووا درخواست برای جمع شدن رای خود پس از کشف Buttigieg همجنسگرا بود.

تبلیغات

پیت Buttigieg رفت و در را به دقت برنده آن مسابقه با پیروزی باریک بیش از ورمونت سناتور برنی ساندرز.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید