فایزر کامل $1.25 میلیارد پایداری پیوند اجتماعی و زیست محیطی

Category: وب وایر Comments: No comments

Pfizer Inc. (NYSE: PFE) امروز اعلام کرد از اتمام $1.25 میلیارد دلار در ده سال “پایداری” پرداخت بهره اوراق قرضه نیمه سالانه از 2.625 درصد و بلوغ آوریل 1 2030. این است Pfizer و در اولین پایداری پیوند و برای اولین بار یک شرکت biopharmaceutical.

درآمد حاصل از اوراق قرضه کمک خواهد کرد که مدیریت این شرکت اثرات زیست محیطی و حمایت از بیمار افزایش دسترسی به Pfizer و در دارو و واکسن به ویژه در میان جمعیت محروم و تقویت سیستم بهداشت و درمان.

“سرمایه گذاری در برنامه های است که ما افزایش حفاظت از محیط زیست و مطلوب تاثیر سلامت جامعه هدف است Pfizer همکاران احساس عاشقانه در مورد گفت:” سالی ساسمن Pfizer معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس شرکت امور. “همانطور که ما به کار برای رسیدن به هدف ما– ‘پیشرفت است که تغییر زندگی بیماران’ — چگونه ما در مورد کار ما این است که فقط به عنوان مهم به عنوان دارو و واکسن کار ما برای ارائه به کسانی که به ما بستگی دارد.”

اثرات زیست محیطی

شناخت عمیق اجتماعی و بر بهداشت عمومی است که ممکن است ناشی از مسائل زیست محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی شرکت ما هدف پیشرفت است که تغییر زندگی بیماران’ راهنماهای اقدامات ما برای کاهش آب و هوا ما تاثیر صرفه جویی در استفاده از منابع طبیعی و کاهش ضایعات ناشی از تولید دارو و واکسن.

تمرکز پیوند حاصل خواهد شد درایو طولانی استراتژی برای تبدیل شدن به بیشتر انرژی کارآمد و صرفه جویی در مصرف آب بیشتری کاهش ضایعات و افزایش بازیافت در ارتباط با عملیات و ساخت ساختمان “سبز”. دیگر برنامه ریزی شده سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی شامل استفاده از فن آوری از جمله سنسور و عایق است که منجر به صرفه جویی انرژی در ما تولید و R&D سایت ها و دفاتر تجاری در سطح جهان از جمله جدید Pfizer دفتر مرکزی شرکت.

تاثیر اجتماعی

پیوند درآمد حاصل خواهد شد همچنین حمایت از گروه های آسیب پذیر جمعیت از جمله زنان و کودکان زیر 5 سال سن دارند و مردم به طور موقت آوارگان ناشی از بلایای طبیعی و پناهندگانی که این شرکت می رسد از طریق مشارکت که در آدرس جهانی بهداشت عمومی در شرایط اضطراری.

علاوه بر درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده برای ایجاد سرمایه گذاری در تولید و توسعه ظرفیت اطمینان حاصل شود که داروها و واکسن های مورد نیاز و تهیه شده توسط دولت و سازمان بهداشت و درمان در دسترس هستند در خط با توصیه های جهانی و سازمان های بهداشت عمومی. این شامل کار به آدرس جهانی COVID-19 همه گیر و تهدید مقاومت ضد میکروبی.

درآمد حاصل خواهد شد همچنین حمایت از هزینه های برای تقویت سلامت سیستم در پایین و کشورهای با درآمد متوسط از جمله کمک های مالی ساختار یافته برای ایجاد انگیزه در دیگر سرمایه های خصوصی و دیگر روش های نوآورانه برای کمک به مقابله با بیماری های عفونی در این جمعیت محروم.

گزارش

شرکت گزارش خواهد شد موضوع گزارش سالانه در تخصیص درآمد حاصل و در نتیجه نتایج, آغاز یک سال از تاریخ صدور از جمله دستاوردهای مورد انتظار و تاثیر معیارهای. گزارش در مورد استفاده از درآمد حاصل خواهد شد به همراه یک بیانیه از مدیریت تایید توسط یک معاینه گزارش از یک حسابدار مستقل.

مشاوره Sustainalytics پیشرو در ارائه دهنده جهانی از محیط زیست اجتماعی و اداره شرکت پژوهش و اعتبار بررسی Pfizer و پایداری پیوند چارچوب و تایید آن پشتیبانی از سیستم های مختلف سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار (SDGs).

در مورد Pfizer: پیشرفت است که تغییر زندگی بیماران

در Pfizer ما اعمال علم و جهانی ما منابع را به روش های درمانی به افرادی که گسترش دهد و به طور قابل توجهی بهبود زندگی خود را. ما در تلاش برای تنظیم استاندارد برای کیفیت و ایمنی و ارزش در کشف و توسعه و تولید محصولات مراقبت از سلامت از جمله داروهای نوآورانه و واکسن. هر روز Pfizer همکاران در حال توسعه و بازارهای در حال ظهور برای پیشبرد سلامتی, پیشگیری درمان و درمان است که چالش ترین ترس بیماری از زمان ما است. سازگار با مسئولیت ما به عنوان یکی از برتر جهان نوآورانه شرکت biopharmaceutical ما همکاری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دولت ها و جوامع محلی برای حمایت و گسترش دسترسی به قابل اعتماد و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است. برای بیش از 150 سال ما کار کرده اند برای ایجاد یک تفاوت برای همه کسانی که بر ما تکیه می کنند. ما به طور معمول ارسال اطلاعات است که ممکن است مهم برای سرمایه گذاران در وب سایت ما در www.Pfizer.com. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با ما www.Pfizer.com و به دنبال ما را در توییتر @Pfizer و @Pfizer, اخبار, مربوط, YouTube and like us on Facebook at Facebook.com/Pfizer.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در داخل ساخته شده است به معنی از بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. چنین به دنبال اظهارات شامل خطرات قابل توجهی و عدم قطعیت. ما باید سعی کردم هر جا که ممکن است به شناسایی چنین اظهاراتی با استفاده از کلمات مانند “را” “مه” “می” “به احتمال زیاد” “در حال انجام” “پیش بینی” “برآورد” “انتظار” “پروژه” “قصد,” “طرح” “ايمان” “هدف” “پیش بینی” “هدف” “هدف” “هدف””به دنبال” و به عبارت دیگر و از نظر معنی مشابه و یا با استفاده از تاریخ آینده در ارتباط با هر گونه بحث در میان چیزهای دیگر انتظارات در مورد استفاده از درآمد حاصل از, از جمله, بدون محدودیت تخصیص درآمد حاصل میان واجد شرایط پروژه. یک لیست و شرح خطرات و ابهامات و مسائل دیگر می تواند ما را در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 از جمله در بخش های وابسته به آن عنوان “به دنبال اطلاعات و عواملی که ممکن است بر نتایج آینده” و “عوامل خطر” در حال حاضر ما گزارش در فرم 8-K و در دفترچه مکمل و همراه با دفترچه در هر مورد از جمله در بخش آن عنوان “عوامل خطر است.” شما باید درک کنند که آن را ممکن است برای پیش بینی و یا شناسایی همه این عوامل. در نتیجه شما باید در نظر گرفتن هر گونه لیست به یک مجموعه کامل از تمام خطرات بالقوه و یا عدم قطعیت.

ما نمی تواند تضمین نماید که به دنبال بیانیه خواهد بود. دستیابی به نتایج پیش بینی شده است که موضوع قابل توجهی به خطرات عدم قطعیت و مفروضات نادرست. باید شناخته شده و یا ناشناخته خطرات و یا عدم قطعیت تحقق یا باید مفروضات اساسی اثبات نادرست نتایج واقعی می تواند متفاوت مادی از گذشته و نتایج آن پیش بینی برآورد یا پیش بینی شده. شما باید این را در ذهن به عنوان شما در نظر بگیرید به دنبال اظهارات و شما در حال هشدار داد که قرار نیست بی تکیه بر اظهارات به جلو نگاه. ما متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی به دنبال اظهارات, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون و یا قوانین و مقررات بورس و اوراق بهادار کمیسیون (“SEC”). شما در حال توصیه به مشورت هر بیشتر آشکار ما را در موضوعات مرتبط در فرم 10-K 10-Q و 8-K گزارش و دیگر ما براده با SEC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>