ویکی Fla. — او 42 ساله کمی از شکل و به وضوح هیچ بهار مرغ. اما به وضوح وجود دارد هیچ کس محبوب تر در این زمینه برای فیلادلفیا فیلیز از Phanatic.

به همین دلیل است که همه چشم ها در ورزشگاه بودند در تله طلسم یکشنبه برای بزرگ نشان: او را بدست قبل در این سال در میان یک مبارزه قانونی بین این تیم و سازندگان.

وصله پینه کردن پرده برداری قبل از فیلیز بازی دزدان دریایی پیتسبورگ در بهار آموزش خانه درب بازکن شامل پرواز پر و بال به جای خز رنگی, اسلحه, ستاره ترسیم چشم بزرگتر خلفی و پودر آبی دم آبی و جوراب با کفش قرمز به علاوه مجموعه ای از مقیاس های زیر اسلحه.

آیا به دنبال هر تغییر هر چند در Phanatic این کسیکه شوخی زننده کند رویکرد است.

تام Burgoyne مرد پشت طلسم می گوید که در Philadelphia Inquirer که “او هنوز هم همان Phanatic فقط با کمی بیشتر sashay در او.” او اشاره کرد که طلسم, خز, رنگ, کشباف, کلاه و نگاه کلی باید “تغییر کمی در طول سال است.”

بررسی های اولیه مخلوط شد. برخی از eagle-eyed طرفداران دوست نسخه های قدیمی تر از دیگران گفت: این تغییرات نیست که از یک معامله بزرگ.

تیم و طلسم سازندگان شده اند مبارزه در دادگاه پیش از 15 ژوئن انقضا از 35 سال کپی رایت توافق. طراحان بانی اریکسون و Wayde Harrison — که همچنین ایجاد مشهور Muppet Miss Piggy — می گویند که آنها به تنهایی ساخته شده Phanatic شخصیت و backstory زمانی که آنها قرارداد برای ایجاد صحنه و لباس در سال 1978.

فیلیز استدلال می کنند که بیس بال حق رای دادن است که فقط به عنوان مسئول موفقیت طلسم به عنوان عروسک خیمه شب بازی-ساخت جفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de