Philips سالانه مجمع عمومی سهامداران تصویب تمام طرح

Category: وب وایر Comments: No comments

رویال فیلیپس (NYSE: PHG, AEX: PHIA) اعلام کرد که امروز در نشست عمومی سالانه سهامداران (2020 AGM) را تایید کرده است انتصاب Feike sijbesma, و پیتر Löscher و انتصاب مجدد Neelam Dhawan به عنوان اعضای هیئت نظارت. از طرح های دیگر رای دادند در AGM نیز به تصویب رسید.

فیلیپس قصد دارد برای تشکیل مجمع عمومی فوق العاده ای از سهامداران برگزار می شود در نیمه دوم ماه ژوئن سال 2020 به ارائه سود سهام پیشنهادی برای سهامداران خود به منظور اعلام توزیع یورو 0.85 هر سهم مشترک در سهام تنها.

اطلاعات در مورد ترکیب هیئت مدیره از مدیریت کمیته اجرایی و هیئت نظارت را می توان در اینجا یافت نشد.

Philips’ 2019 نتایج گنجانده شده در Philips’ 2019 گزارش سالانه که شد منتشر شده در فوریه 25 سال 2020 است.

در مورد رویال فیلیپس

رویال فیلیپس (NYSE: PHG, AEX: PHIA) پیشرو در بهداشت و درمان فن آوری شرکت با تمرکز بر بهبود سلامت مردم و فعال کردن نتایج بهتر در سراسر سلامت پیوسته از زندگی سالم و پیشگیری از, برای, تشخیص, درمان و مراقبت در منزل. Philips اهرم فن آوری های پیشرفته و عمیق بالینی و بینش مصرف کننده به ارائه راه حل های یکپارچه. که مقر آن در هلند شرکت رهبر در تصویربرداری تشخیصی, تصویر, هدایت, درمان, بیمار نظارت بر سلامت و انفورماتیک و همچنین به عنوان مصرف کننده سلامت و مراقبت در منزل. فیلیپس تولید شده 2019 فروش یورو 19.5 میلیارد و استخدام حدود 81,000 کارکنان با فروش و خدمات در بیش از 100 کشور جهان است.

به دنبال اظهارات

این نسخه شامل برخی به دنبال اظهارات با توجه به وضعیت مالی و نتایج عملیات و کسب و کار فیلیپس و برخی از برنامه ها و اهداف Philips با توجه به این موارد. نمونه هایی از به دنبال اظهارات شامل اظهارات در مورد استراتژی برآورد رشد فروش در آینده EBITA آینده تحولات در Philips’ آلی کسب و کار و تکمیل خریداری و divestments. طبیعت خود این اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت از آنجا که آنها مربوط به حوادث آینده و شرایط و عوامل بسیاری وجود دارد که می تواند باعث نتایج واقعی و تحولات به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی توسط این اظهارات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>