Philips نام یک بازیکن در IDC MarketScape برای ایالات متحده مدیریت سلامت جمعیت

مطالبات مدیریت سلامت جمعیت همیشه در حال تغییر با خطر قرارداد ادامه به رشد در حجم و پیچیدگی است. به عنوان سازمان های مراقبت های بهداشتی کار می کنند برای رسیدگی به نیازهای بیماران در سراسر حدت با طیف پیوسته و مراقبت های شخصی آنها به طور فزاینده ای با تکیه بر راه حل های به مختصات ارائه مراقبت و شناسایی شکاف در مراقبت. به عنوان بازار بالغ, بسیار مهم است مدیریت سلامت جمعیت فروشندگان نه تنها باید منسجم چشم انداز برای حمایت از مشتریان خود اهداف استراتژیک بلکه باید چابکی و انعطاف پذیری لازم برای نگه داشتن سرعت با تکامل چشم انداز است.

در IDC MarketScape: ایالات متحده مدیریت سلامت جمعیت 2019 فروشنده ارزیابی* تحلیلگران IDC جامع ارزیابی مدیریت سلامت جمعیت ارائه دهندگان تکنولوژی ارزیابی توانایی خود را برای پشتیبانی از مشتری موفقیت در مدیریت خطر قرارداد و ارائه فعال خدمات.

“به عنوان فن آوری برای مدیریت سلامت جمعیت مشخص می شود, مهم است که به نگاهی دیگر عوامل بحرانی موفقیت. این IDC MarketScape طول می کشد به در نظر گرفتن فروشنده نقشه راه و مشتری پیشرفت را قادر می سازد سلامت جامعه موفقیت است. نتایج نشان دهنده آن دیفرانسیلی می گوید:” سینتیا Burghard, پژوهش, مدیر IDC سلامت بینش. گزارش ارزیابی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبتنی بر بازخورد خریدار و همچنین کمی و کیفی بازار اطلاعات وارد شده توسط IDC MarketScape.

این IDC MarketScape شناسایی فیلیپس به عنوان یک بازیکن بزرگ در بازار امروز اشاره کرد “Philips’ فلسفه به عنوان یک اکوسیستم باز حمایت از انواع شریک و فن آوری های اختصاصی فعال HealthSuite فیلیپس’ پلت فرم های دیجیتال. پلت فرم فراهم می کند ویژگی های کلیدی قطعات برای فعال کردن توسعه مبتنی بر ابر مصرف کننده و بهداشت و درمان راه حل. Philips موقعیت خود را به عنوان سیستم از تعامل به ارائه چهار هدف.” این گزارش افزود: “Philips’ HealthSuite یک تفاوت در این بازار در میان جمعیت سلامت مدیریت تکنولوژی تامین کنندگان. داشتن یک پلت فرم دیجیتال برای دیدار با نیازهای در سراسر زنجیره از حدت می دهد مشتریان توانایی اهرم دیگر Philips دارایی و همچنین ترکیب اختصاصی خود و یا شخص ثالث دارایی.”

بر اساس این گزارش “با سالها تجربه و تخصص توسعه یافته فیلیپس مصالح عادی و بیشتر curates مجموعه ای متنوع از داده ها از مشتریان خود و به طور کامل درگیر ملی در تلاش برای بهبود قابلیت همکاری. مشتریان می توانند دسترسی به قابلیت های تحلیلی ارائه شده توسط فیلیپس و همچنین استفاده از خود و یا یک شخص ثالث تحلیلی نرم افزار است.” این IDC MarketScape می گوید: به نظر Philips زمانی که “موجود سازمان شما و یا استراتژی دراز مدت شامل مراقبت از بیماران در سراسر زنجیره از حدت در تنظیمات بیمار انتخاب زمانی که آنها نیاز به خدمات. سازمان بهداشت و درمان است که باید سرمایه گذاری در HealthSuite و می خواهند خود را مدیریت سلامت جمعیت تکنولوژی به اقامت در همان پلت فرم به عنوان دیگر Philips دارایی.”

“بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی در حال حاضر سرمایه گذاری زیادی به زیرساخت های فن آوری خود را. مدیریت سلامت جمعیت ابزار باید در تقویت این آجر و ملات فن آوری و یکپارچه ادغام با راه حل های موجود در agnostic راه” گفت: سیندی Gaines, بالینی, رهبر, مدیریت سلامت جمعیت فیلیپس. “در Philips کار ما را برای حل و فصل داده چالش های کوتاه قدی سلامت جامعه رشد با ارائه اطلاعات جامع پایه و اساس است که لازم است برای ایجاد یک کامل بیمار مشاهده. تنها پس از آن می تواند ما را به طور موثر تعامل با بیماران بر اساس مداوم و بهبود نتایج بالینی و مالی.”

در HIMSS 2020 بهداشت جهانی در کنفرانس و نمایشگاه در اورلاندو سینتیا Burghard خواهد بود شرکت ارائه با سیندی Gaines, بالینی, رهبر, مدیریت سلامت جمعیت فیلیپس در “آینده مدیریت سلامت جمعیت” در Philips غرفه (#2701) در سهشنبه, مارس 10 در 3:30بعد از ظهر و همکاران. برای کسب اطلاعات بیشتر در این IDC MarketScape گزیده ای را می توان در لینک اینجا.

* منبع: IDC MarketScape: ایالات متحده مدیریت سلامت جمعیت 2019 فروشنده ارزیابی سینتیا Burghard Doc #US44263219 اکتبر 2019

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید