عکس تصویری پی برای مورگان نیک مستند

Category: آرکانساس Comments: No comments

تولید یک فیلم مستند جدید در مورد مورگان نیک 6 سال است که ناپدید شده را از یک آلما بیس بال پارک در ژوئن 9 سال 1995 به دنبال عکس یا فیلم از.

“هر کسی که در آلما لیگ کوچک Ballfield (همچنین به عنوان شناخته شده Wofford زمینه) در هر زمان و یا در اطراف ژوئن 9th, سال 1995 است که خواسته به ارسال عکس و یا فیلم از شب و یا آخر هفته از مورگان آدم ربایی” با توجه به آزادی مطبوعات از فورت اسمیت بر اساس 5 ستاره تولیدات سازندگان Sتا گم مورگانپنج قسمت مجموعه مستند که در آغاز فیلمبرداری سال گذشته است.

اطلاعات در مورد ساخت ارسالی می توان در یافت www.stillmissingmorgan.com.

“ما در حال تلاش برای رسیدن به حفاری را از طریق هر گونه عکس و یا فیلم آنها ممکن است از آن زمان گفت:” دوون پارک هنوز هم از دست رفته مورگان مدیر.

جبران خسارت خواهد بود ساخته شده برای هر ارسالی مورد استفاده در این مجموعه گفت: پارک های, یک, Van Buren, مادری که برنده یک جایزه امی در سال 2015 به صورت گام به پادشاه خانه اپرا.

کالین نیک مورگان مادر است که از نزدیک درگیر با سری که وعده داده اطلاعات قبل از هرگز ساخته شده از اجرای قانون است.

“ما می دانیم که گاهی اوقات مردم فکر می کنم آنچه که آنها ممکن است مهم باشد,” او گفت:. “یا شاید برای برخی از این دلیل آنها نمی خواهند به تعامل با اجرای قانون است. این شانس خود را به آن مستند تولید و ببینید که اگر آن را می توانید تفاوت را.”

پارک می گوید او قصد دارد تا این فیلم به پایان رسید در تابستان امسال و که آن را در دسترس خواهد بود در یک جریان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>