فیزیکدان گرگ Van Arsdale قلم و تفکر برانگیز کتاب مکانیک کوانتومی نسبیت و جهان

Category: وب وایر Comments: No comments

در حال حاضر تنها در انرژی مفهوم آن دوره اجرا شده است مفهوم اتمی-انرژی وجود دارد به واقعیت است. پس از اثبات تاریک-انرژی ما تلاش کرده اند برای تشخیص آنچه در آن است. این کتاب متحده تاریک-انرژی غیر اتمی شکل از انرژی است. با انجام این کار همه مکانیک کوانتومی و نسبیتی معادلات است که سرپیچی توضیح فیزیکی در گذشته در حال حاضر ساده و منطقی ، بله مکانیک کوانتومی می تواند به درک منطقی است. تمام طول می کشد یکی دیگر از انرژی شکل در مخلوط. دیگر باید ما نظریه نقض قوانین فیزیک است. با دو مفهوم انرژی ما می تواند توضیح دهد کوانتومی رفتار در راه است که به راحتی قابل درک باشد. نسبیت طول می کشد یک آشنا فرم و کیهان در آن بزرگ شکوه می آید به تمرکز شدید.
 
هیجان انگیز ترین چیزی که در مورد این دو مفهوم انرژی است که با استفاده از این, کلاسیک, مکانیک کوانتومی, معادلات به انجام این کار! بله شرودینگر, de Broglie, و یک میزبان از دیگران حق داشتند. امواج آنها خود را در ارتباط با موج معادلات واقعی هستند. آنها فقط نمی تواند توضیح دهد که چگونه در آن زمان است. با ظهور تاریک-انرژی ما می توانیم. در حال حاضر چیزهایی که ما فکر می کنیم می دانستم که در شکل جدید یک درک عمیق تر از آنچه که واقعی است.
 
واقعا چه می رود در داخل یک سیاه چاله می شود ؟ چه تاریک سوراخ ؟ فوق العاده عظیم سیاه چاله ها در واقع تیره سوراخ ؟ فراموش تیره سوراخ اقامت در مرکز کهکشان ؟ چه داخل حفره تاریک? چرا سیارات و کهکشان ها شکل اطراف dark matter? وجود دارد همچنین تیره خورشید و تاریک سیارات ؟ خواهد جهان می میرند ؟ در این عمیق و تفکر برانگیز کتاب, Van Arsdale به بررسی رمز و راز و پدیده فیزیکی چگونه جهان کار می کند.
 
تجربه خود را در چشم انداز-تنظیم ادبیات گرگ Van Arsdale و پشتیبانی “دو مفهوم انرژی: پاسخ به سوالات در مکانیک کوانتومی نسبیت و جهان” با حضور خود در این نمایشگاه مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتابو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن در سایت آمازون در:

https://www.amazon.com/Dual-Energy-Concept-Questions-Relativity/dp/1520155654/
 
 
دو مفهوم انرژی: پاسخ به سوالات در مکانیک کوانتومی نسبیت و جهان
نویسنده | گرگ Van Arsdale
ناشر | (Self-published)
| تاریخ انتشار دسامبر 19, 2016
نوع | علم/فیزیک
ISBN-13 | 9781520155654
شومیز قیمت | $4.99
 
درباره نویسنده
 
به دنیا آمد و در دالاس تگزاس است. نقل مکان کرد و به جنوب فلوریدا در سال 1972 است. با حضور در دانشگاه Samford در فیزیک کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیل با درجه ممتاز. بسیار استخدام نیروی دریایی قدرت های هسته ای مدرسه به تدریس فیزیک هسته ای و دوره های دیگر. پیوست نیروی دریایی در سال 1981 و تدریس در نیروی دریایی نیروگاه هسته ای در مدرسه برای چندین سال. همراه با وزرای خارجه مسئولیت های او بوده است مدیر آموزش و سپس ارشد مدیر پروژه (متخصص در ایجاد سیستم های کامپیوتری) به صورت فلوریدا قدرت و نور در غرب پالم بیچ فلوریدا. در سال 2003 او به نوشتن به عنوان یک حرفه ای است و کتاب های بسیاری منتشر شده اعم از غیر داستانی “دو مفهوم انرژی” (انقلابی نمای کلاسیک, مکانیک کوانتومی, معادلات) و “فراتر از صرف اعتقاد” (استفاده از دو مفهوم انرژی به روح و روح) به داستان رمز و راز و تعلیق و اقدام پلیسی.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>