پاین بلاف مؤتلفه مجسمه پایین می آید در توافق

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاین بلاف — یادبود نشانگر به کنفدراسیون که نشسته است در سمت شمال Jefferson County Courthouse برای بیش از 45 سال ناگهان پایین آمد صبح روز شنبه به عنوان بخشی از یک توافق نامه همکاری بین شهرستان قاضی جرالد رابینسون و ایالات دختران کنفدراسیون که خود مجسمه. رابینسون عهد کرده بود بیش از یک سال پیش به این مجسمه برداشته شود اما در آن زمان گفت که به دلیل آن است که یک تاریخی مصنوع او نمی خواست آن را نابود کرده است.

فقط بیش از یک سال پیش رابینسون گفت که او در نظر گرفته شده برای حرکت مجسمه از دادگاه و در آن زمان گفت که مجسمه یک نامناسب نماد برای این شهرستان است.

“من فکر می کنم در زمان امروز ما در حال تلاش برای حرکت به خصوص هنگامی که با توازن نژادی” رابینسون گفت: در آوریل 2019. “من فکر نمی کنم مؤتلفه مجسمه به تصویر می کشد کشور ما است.”

Deelois لارنس عضو David Owen داد فصل از ایالات دختران کنفدراسیون گفت که او و رابینسون کار کرده اند به منظور بالا بردن سرمایه های خصوصی به نقل مکان مجسمه برای بیش از یک سال است.

اگر چه نه به اندازه کافی بودجه شده است امن برای انتقال این مجسمه به گوگرد چشمه گورستان است که متعلق به ایالات دختران کنفدراسیون او گفت: اخیر بانی خیر تا به حال ساخته شده این امکان را به مجسمه نقل مکان کرد و به محل نامعلومی برای ذخیره سازی که در آن می توان آن را تمیز و تعمیر.

“این مجسمه نمادی از اجداد ما که مبارزه برای آنچه فکر می کردند حق” لارنس گفت. “آیا آنها درست یا غلط آنها مبارزه شد که در آن زمان برای آنچه که فکر می کردم درست بود.”

لارنس گفت که به عنوان یک پاین بلاف مادری او نمی خواهید برای دیدن هر چیزی به ضرر شهرستان است و اگر آن را بهترین مجسمه برداشته شده از اموال عمومی او مایل بود به که اتفاق می افتد.

“هنگامی که ما برای اولین بار به صحبت [رابینسون] ما به او گفت که [دیوید اوون Dodd فصل] همه خانمها هستند که در پاین بلاف” او گفت:. “ما عاشق پاین بلاف و ما نمی خواهیم هر چیزی اتفاق می افتد به پاین بلاف است که باعث می شود آن را در همان وضعیت به عنوان برخی از این شهرهای دیگر هستند.”

20-پا مجسمه در Jefferson County Courthouse می کشد که یک مؤتلفه پیاده در بالا ساخته شد و در سال 1910 توسط دیوید اوون Dodd فصل از ایالات دختران کنفدراسیون با توجه به کتیبه حک شده بر روی پایه مجسمه.

این مجسمه در اصل قرار داده و بر این اساس از پاین بلاف دبیرستان در 22 ژوئیه 1910 با توجه به Encyclopedia of Arkansas تاریخ و فرهنگ. در سال 1974 این بنای تاریخی شد نقل مکان کرد به سمت شمال Jefferson County Courthouse. آن را در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی در سال 1996.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>