پاین بلاف می بیند 3rd قتل از سال 2020 با تیراندازی مرگ 21 ساله

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاین بلاف — شهر قتل وقفه بیش از دو ماه شکسته شد با صبح زود قتل صبح روز پنجشنبه در یک مجتمع آپارتمانی در 2402 مک کانل دایره در نزدیکی تقاطع جفرسون پارک وی و Dollarway جاده ها است.

افسران نامیده می شدند به مجتمع آپارتمانی در حدود 1:30 صبح در پاسخ به یک گزارش از یک تیراندازی, با توجه به انتشار اخبار از پاین بلاف اداره پلیس. پس از ورود مامورین کشف بدن یک مرد identfied به عنوان Leoncio Flores, 21, از, Pine Bluff دروغ گفتن در داخل راهرو واحد 5. فلورس ضرب گلوله کشته شده بود حداقل یک بار در قسمت فوقانی بدن خود را با توجه به Jefferson County پزشکی قانونی چاد کلی.

با توجه به کلی فلورس بود مرده در 2:19 صبح توسط معاون پزشکی قانونی اریک Belcher و بدن خود را فرستاده شده به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت برای کالبد شکافی.

این آخرین قتل سوم از سال 2020 می آید دو ماه و نه روز پس از آخرین گزارش قتل در پاین بلاف زمانی که پلیس شهرستان دستگیر Michael Moore, 19, از پاین بلاف در ارتباط با مرگ مادرش لیزا مور 52 و Jomarius suzanne sass, 18, on Jan. 3 از این سال است. مور نیز به اتهام در ارتباط با Dec. 31, 2019 سلاح سرد مرگ 33 ساله سیدنی هیز از پاین بلاف.

مور در حال حاضر در جفرسون کانتی زندان به اتهام سه فقره قتل پایتخت و یک تعداد از سوء استفاده از جسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>