“Pitus Peston و خدایان عمان:” این ادعا ثروت

Category: وب وایر Comments: No comments

در این زمان سن انسان پیشرفت کرده است و ایده های غیر متعارف مجاز به عنوان یک فرصت برای تکامل است. اما آنچه از وضعیت بیش از دو صد سال پیش ؟ مردم نه به عنوان روشنفکر و فکر تغییر رادیکال ترس آنها به رد هر چیزی که نوسان کردن مسیر تاسیس وضع موجود.
 
اورت شکار کتاب مراکز در اطراف Pitus Peston یک هجده ساله پسر متولد موفق پدرش در مزرعه خانواده کوچک. او یک استعداد برای یادگیری زبان, اما چه شد که در دوره ای از کمیاب فرصت است. تمایل خود را به تصور یک جهان بیشتر باقی مانده به دام افتاده در قلب خود را ضرب و شتم unceasingly در برابر دیوار تا زمانی که او تصادفا که بیشتر جهان است. آیا این یک تصادف یا یک کار از سرنوشت ؟
 
“Pitus Peston و خدایان عمان” به ارمغان می آورد آن خواننده را به لبه صندلی خود را به عنوان او می پیوندد شخصیت در سفر خود را از کشف سرنوشت خود را. Pitus unravels کلاف از رمز و راز به مسیرهای پیاده روی است که او را به پاسخ خود کفر آمیز سوالات در حالی که با قاطعیت غلبه بر تعصب و تمسخر مردم در اطراف او. محیط زیست از جهل های هدر رفته در زندگی بسیاری از درخشان اینشتین در مزارع پنبه اما او در مورد تغییر که برای خودش. او موفق خواهد شد در برابر این شانس و ادعا می کنند سرنوشت خود را.
 
اورت شکار به ما نشان می دهد که وجود دارد بدون نیاز به مطابقت با جامعه است. دنبال چه چیزی شما را نگه واقعی را در قلب خود را مانند Pitus در “Pitus Peston و خدایان عمان است.”
 
“Pitus Peston و خدایان عمان”
نوشته شده توسط اورت شکار
منتشر شده توسط پنج گوشه کتاب
تاریخ انتشار: ژوئن 19, 2010
شومیز: $14.99
 
درباره نویسنده:
 

اورت شکار خالق Pitus Peston و ماجراهای خود است 67 و زندگی در کاستیا نیویورک با همسرش سالی در لبه لتچورته پارک ایالتی. او بعد کار کارکنان داروساز در یک بیمارستان محلی در حال حاضر بازنشسته و از تمام وقت, کار پاره وقت به عنوان مورد نیاز (بهداشت حرفه ای به ندرت در واقع بازنشسته او متوجه شده است). شکار خود را آغاز کرد نوشتن بیست و پنج سال پیش زمانی که از خستگی او فکر کردم که او چه کسی خواهد بود و چه چیزی او را اگر او می تواند مد جهان هر راه او می خواست. شکار فکر هوشمند, شجاع, جسور و جوان مرد قادر بودن bad-ass-هنگام-مناسبت-نام-برای-آن نوع از یک مرد بود که هنوز هم نوع بخشنده و اصولی. وجود دارد پنج کامل, رمان هر کدام یک نوع از عاقبت به سابق نشان دادن تکامل از Peston از یک نوجوان زمینی به یک مادر تجربه کرده کیهانی ماجراجو.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>