شهر برنامه ریزی کمیسیون در روز دوشنبه به تصویب یک پیشنهاد به محیط را تغییر دادن لنکس تراس. این طرح را 1,600 آپارتمان جدید به یکی از هارلم بزرگترین و بهترین و شناخته شده مجتمع های مسکونی.

تصویب هموار راه را برای نقد و بررسی در شورای شهر که در آن مخالفان سرسخت از لنکس تراس ساکنان و هارلم عضو شورای لایحه پرکینز می تواند نزول تلاش است.

Olnick سازمان صاحب 12 هکتار اموال اندکی تغییر برنامه های خود را برای املاک در هفته گذشته در میان مخالفان. صاحبخانه توافق کردند که به دنبال یک منطقه مسکونی تغییر به جای تجاری ى آن را قبلا به دنبال. مالک نیز نقل مکان از یک پیشنهاد 6 طبقه ساختمان به حفظ ورود به ملک مورد علاقه ساکنان.


این پروژه را اضافه کنید بین 400 و 500 اجاره-آپارتمان های یارانه, با توجه به Olnick از جمله 160 در کنار مجموعه ای از ساکنان که کسب حداقل دستمزد.

مقیاس پروژه باعث شده است تا نگرانی از ساکنان در مورد ازدحام بیش از حد ساخت و ساز و gentrification در یک ملک که بود هارلم اول توسعه لوکس و خانه را به بسیاری از قصبه برجسته ترین ساکنان.

دشت بی درخت, واشنگتن, معاون رئیس جمهور از لنکس تراس انجمن نگران مستاجران گفت: Crain را در ماه ژانویه که این گروه ترجیح می دهند توسعه قراضه برنامه های خود را.

“ما شده اند و تشویق آنها به انجام از راست اما شامل قیمت و مستاجر مزایای” واشنگتن گفت. “مستاجران را مجبور به انجام شش تا هشت یا حتی 10 سال از ساخت و ساز.”

هر دو هیئت مدیره جامعه و قصبه جمهور گیل آبجو در مخالفت با این پروژه است. در نامه ای در ماه نوامبر پرکینز گفت که او معتقد است این طرح را نمی شود خوب برای جامعه است.

Lenn Shebar رئيس جمهور از انجمن مستاجران’ گفت: پس از این کمیسیون رای که مستاجران در حالی که نا امید در حال شمارش را بر پرکینز به رای در برابر این طرح در شورای شهر. اعضای شورا به طور کلی به تاخیر نماینده محلی در زمین-مسائل مربوط به استفاده از.

ست Schochet رئیس جمهور Olnick در بیانیه ای گفت: پس از رای گیری که “بهترین راه برای نگه داشتن هارلم مقرون به صرفه است که برای ایجاد مسکن مقرون به صرفه تر و در لنکس تراس است که تنها امکان پذیر است از طریق پیشنهاد rezoning.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im