گیاهی ناگت مرغ راه اندازی NUGGS اعلام کرد خرده فروشی راه اندازی و برای اولین بار در نمایشگاه غرب

Category: وب وایر Comments: No comments

مک کین غذاهای حمایت, راه اندازی, NUGGS را راه اندازی خرده فروشی در این بهار. NUGGS نیز برای اولین بار در نمایشگاه غرب در آناهایم در مارس 4-6.

پس از راه اندازی آن در 2019, NUGGS است فروخته شده در هر نسخه از آن را به طور مداوم به روز شده قطعات از طریق کاملا مستقیم به مصرف کننده مدل است که با تکیه بر بازخورد مشتری برای بهبود هر نسخه است. حرکت رو به جلو NUGGS در دسترس خواهد بود در مکان های خرده فروشی در آغاز این بهار. NUGGS انتخاب دو خرده فروشی کارگزار همکاران: Acosta برای مواد غذایی معمولی بازار و سبز قاشق به صورت طبیعی مواد غذایی در بازار.

NUGGS خود را تجاری برای اولین بار در نمایشگاه غرب در غرفه N400.

به عنوان NUGGS گسترش آن در رسیدن به آن به استخدام صنعت جانباز مت Merson به عنوان معاون رئيس جمهور از فروش. در نقش خود Merson نظارت خرده فروشی راه اندازی با نام تجاری. او 30 سال فعالیت حرفه ای در مواد غذایی و آشامیدنی شامل 15 سال در foodservice با هر دو Dannon و سارا لی. از آن زمان مت برگزار شد تعدادی از رهبری کلیدی در سراسر Coca-Cola, انرژی, مارک, جعبه, آب و زیکو آب نارگیل.

“ما واقعا هیجان زده به مت در تیم است. خود را بی بدیل تجربه در این صنعت داده است و او را درک گسترده ای از توزیع کننده و خرده فروشی در جهان است. خود را در چشم انداز استراتژیک برای ضربه شروع NUGGS’ مرحله بعدی صحبت می کند فقط در چگونه به خوبی او را درک نام تجاری و محصول گفت:” بن پاسترناک, موسس و مدیر عامل شرکت NUGGS.

“مک کین یک افتخار سرمایه گذار و شریک برای NUGGS و آن را فوق العاده برای دیدن این بازی هیجان انگیز راه اندازی و ایجاد خود را به سرعت در سراسر چندین مصرف کننده از طریق کانال های واقعا نوآورانه مصرف کننده اتصالات و بینش گفت:” مائورو Pennella, رئیس, رشد, افسر مک کین مواد غذایی.

Merson اظهار داشت: “من فوق العاده فروتن به کار در کنار بن و تیم خود را. آنها ساخته شده است یک محصول باور نکردنی است که به دست آورد قابل توجهی کشش مستقیم به مصرف کننده با استراتژیک پشتیبان گیری از مک کین است. اکنون زمان آن است به راه اندازی در سراسر طبیعی و معمولی خرده فروشی. رده قرمز است و نزدیک به 5 میلیارد دلار به عنوان مصرف کنندگان انطباق با عادات غذا خوردن خود را. ما همچنین باور نکردنی سرمایه گذاران فعال در مک کین و دیگران است که اجازه خواهد داد که ما را به این نام تجاری به زندگی در بازار جهانی به سرعت.”

در مورد مک کین:

مک کین مواد غذایی محدود است بزرگترین تولید کننده محصولات سیب زمینی منجمد و یک رهبر جهانی در غذا و تنقلات. این استخدام حدود 22,000 مردم عمل 51 امکانات تولید در شش قاره و تولید و فروش سالانه بیش از CDN $10 میلیارد دلار است.

در مورد NUGGS:

NUGGS مجموعه ای را به قطعات مرغ بسیار مورد نیاز به روز رسانی. پس از چند ماه از R&D NUGGS تیم به این نتیجه رسیدند که با توجه به پیشرفت های جدید در تکنولوژی مواد غذایی, بهترین قطعه در این سیاره باید ساخته شده از گیاه جدید فن آوری پروتئین به جای آن از رده خارج حیوانات-بر اساس آنهایی که. مزایای آشکار هستند: NUGGS بالاتر, کالری, کاهش کالری, کلسترول, رایگان و آسان تر برای تولید از حیوانات-بر اساس قطعات. NUGGS مانند هر تکنولوژی دائما در حال به روز شد. آنها در حال حاضر در نسخه 1.6.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>