گیاهان برای AMA’S)

Category: آرکانساس Comments: No comments

این یک شروع سرد تا دوشنبه, اما این گرم شدن به سرعت. این Pulaski County استاد باغبان گلخانه رهبران ملاقات برای قرار دادن با هم یک کمک مالی از گیاهان برای AMA’S).

اگر شما از دست رفته داستان هفته گذشته AMA’S) محوطه سازی بودجه قطع شده است به طور موقت در طول Covid 19 تلاش. ما با قرار دادن یک تماس به باغبان به درخواست برای کمک های مالی از perennials و سالانه را برای کمک به زیباسازی تلاش. Pulaski County میلی گرم را پاسخ داده اند.

در طول هفته گذشته مجازی گیاه فروش بسیاری از باغبان ها به اضافه کمک های مالی خود را به کارخانه سفارشات. این کمیته اضافه شده به کسانی که کمک های مالی و قرار دادن با هم یک گروه بزرگ از گیاهان برای AMA’S).

این اساس کمیته آمد و آنها را برداشت چهارشنبه. یک عکاس از, Arkansas Democrat-Gazette آمد برای گرفتن عکس به عنوان به خوبی و جودی ساخته شده از کاغذ امروز.

باغبان پاسخ داده اند با اهدای گیاهان دانه و بخش همراه با کمک های پولی. اگر شما مایل به ایجاد یک پولی اهدا انجام این کار در مهد کودک و به آنها بگویید که آن را برای AMA’S) گیاهان. بسیاری از کودکان راه اندازی یک حساب کاربری برای UAMS زمینه تیم برای استفاده به عنوان آنها در حال کاشت است.

برخی از گیاهان آنها علاقه مند به استفاده از در زمینه محوطه دانشگاه شامل perennials: daylily, dianthus اکیناسه (Coneflowers) سرخس هستا عنبیه rudbeckia (black-eyed Susan), liatris, مریم گلی و گل نیلوفر. به صورت سالانه لانتانا, vinca, melampodium, coleus, gazania و خانواده گل اهاری. اگر شما در حال تقسیم در گیاهان و نهال و می خواهید برای به اشتراک بگذارید لطفا.

اگر شما از گیاهان دیگر نیست در لیست ایمیل پنی در [email protected] و او می توانید ببینید که آیا آنها کار می کند. گیاهان یا دانه می شود کاهش یافته است سه شنبه ها و پنج شنبه ها در سراسر آوریل بین ساعت 8 صبح و 12 p. m. (ترتیبات ساخته شده می تواند برای دیگر روز با ایمیل پنی). ساختمان خود را به طور مستقیم در پشت صلیب سرخ ساختمان در 401 S. مونرو. آنها را نشانه هدایت شما به کجا بروید. شماره تلفن دفتر است 501-686-6950.

باغبان ها سخاوتمندانه مردم و Pulaski County استاد باغبان ساخته شده بزرگ اهدای امروز!

با تشکر از کمک شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>