بسیاری از کیسه های پلاستیکی خواهد بود بدنساز در نیویورک پس از مارس 1 — اما اجرای این ممنوعیت نمی شود فوری میان شکایت از یک کیسه کاغذی کمبود.

وزارت امور خارجه نیویورک از حفاظت از محیط زیست در این هفته اذعان کرد که خرده فروشان ممکن است تا به حال به اندازه کافی زمان برای پیروز شدن پلاستیکی از فروشگاه های خود را از جمله تعویض به کیسه های کاغذی. به عنوان یک نتیجه, آنها طرح اجازه دهید به خرده فروشان همچنان به استفاده از مصنوعی, کیسه, بدون پیامدهای پس از 1 مارس مهلت می رود به اثر — تا اطلاع ثانوی.

“اجرای به دنبال خواهد داشت در ماه های پیش رو” گفت: DEC رئیس ستاد Sean Mahar در WAMC مصاحبه رادیویی روز سه شنبه.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که وجود دارد یک انتقال آرام برای مصرف کنندگان و خرده فروشان را تحت تاثیر قرار با این ممنوعیت” Mahar اضافه کرد: “بنابراین ما در حال رفتن به ادامه که آموزش و پرورش تلاش کنند. اما ما می خواهیم به یک دوره گذار. بنابراین هر کس می تواند به پیروی از اینجا اما از مارس 1, single استفاده از کیسه های پلاستیکی ممنوع است.”

به عنوان پست در ماه گذشته خرده فروشان و کیسه صنعت شکایت کرده اند که آنها نمی تواند جایگزین پلاستیک با کاغذ به دلیل کیسه های کاغذی را به تامین کوتاه مدت با توجه به محبوبیت رو به رشد از کیسه های پلاستیکی ممنوع در دیگر ایالت ها و شهرداری ها.

یکی از سه مرکز عمده تولید کنندگان کیسه در آمریکای شمالی Novolex تخمین می زند که نیویورک خواهد شد نیاز به 4 میلیارد کیسه یا 52 درصد از تمام ظرفیت تولید در آمریکای شمالی و مطابق با قانون جدید. که نیاز به کارخانه های جدید ساخته شود Novolex می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im