مقدار زیادی از دل تنگی با داش امید: فسیل کمک به شناسایی تنهاست “نقطه روشن” در ریف مشابه دولت به صخره های مرجانی قبل از انسان تاثیر

محققان در موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان (S) کشف عظیم از 7000 سال فسیل صخره های مرجانی در نزدیکی موسسه Bocas del Toro ایستگاه تحقیقاتی در پاناما. پوشا در حدود 50 هکتار آن پاداش دیرینه شناسان غیر معمول با نگاه اجمالی از “بکر” صخره تشکیل شده است که قبل از انسان ها وارد شده اند.

“همه مدرن صخره های دریایی در کارائیب شده اند و نهفته در برخی از راه انسان” گفت: هارون O’Dea, STRI کارکنان دانشمند. “ما می خواستیم به کمیت است که تاثیر با مقایسه صخره های تشکیل شده است که قبل و بعد از بشر حل و فصل است.”

با استفاده از بیل, تیم حفر 4-متر-عمق ترانشه به صخره های فسیلی و صعود نمونه از قلوه سنگ. آنها مورخ صخره با وضوح بالا عمرسنجی.

“فسیل کاملأ پیچیده حفظ شود” O’Dea گفت. “ما در بر داشت شاخه مرجان ها در زندگی با موقعیت از نظر شیمیایی بکر فسیلی حفظ. در حال حاضر ما در حال طبقه بندی همه چیز از حلزون و صدف به جوجه تیغی های دریایی, اسفنج spicules و کوسه درم denticles.”

شواهد باستان شناسی از, Bocas del Toro نشان می دهد که مهاجران را ندارد استفاده گسترده از منابع دریایی تا حدود 2000 سال پیش. بنابراین فسیل ریف predates تاثیر انسان چند هزار سال است. پس از مقایسه فسیل مرجان با مرجان از نزدیکی صخره های این تیم شد شگفت زده برای پیدا کردن مدرن صخره که از نزدیک شبیه حل و فصل قبل از صخره. آنها این لقب یک “نقطه روشن” و پرسید: چرا این صخره است که بیشتر شبیه به ماقبل تاریخ صخره از دیگران است.

“بسیاری از صخره در, Bocas امروز نگاه کنید هیچ چیز مانند آنها به 7000 سال پیش گفت:” اندرو Altieri سابق STRI دانشمند و در حال حاضر دستیار استاد در دانشگاه فلوریدا در گینزویل. “تایید کرد که انتظارات ما با توجه به آنچه که ما می دانیم در مورد اخیر تخریب ناشی از انسان است. بنابراین ما واقعا شگفت زده هنگامی که ما به کشف یکی از مدرن صخره است که غیر قابل تشخیص در جامعه آن ترکیب به صخره های باستانی.”

زمانی که تیم توپودری این “نقطه روشن” ریف آنها کشف کردند که آن را به حال شده است در این دولت برای قرن ها. “این نشان می دهد انعطاف پذیری گفت:” مائورو Lepore سابق STRI پست دکترا همکار. “و این نوع از اطلاعات می تواند واقعا قدرتمند برای حفاظت از محیط زیست.”

“پیدا کردن این سوال از آنچه در مورد خاص این صخره اى’Dea گفت. تیم ارزیابی فعلی عوامل محیطی مانند کیفیت آب هیپوکسی درجه حرارت ابعاد و شکل اما هیچ کدام از آن توضیح داد که چرا این صخره است که بیشتر مانند قبل از انسان تاثیر صخره. تنها سرنخ بودند که آن را به دورترین دور از فعالیت های انسانی است و سرخس شاخ مرجان که غالب ریف قبلا نشان داده شده تشکیل شده است از کلون های انعطاف پذیر برای گروه سفید بیماری است.

کار بیشتر مورد نیاز است به درک که چرا این نقطه روشن همچنان ادامه دارد در چهره انسان اثرات. با این حال این تیم پیشنهاد می کنیم که این نوع از سوابق فسیلی می تواند کمک به حفاظت از محیط زیست که با ایجاد اکوسیستم شده اند ناشدنی تغییر داده و کسانی که با حفظ عناصر از آنچه بود ، پس از شناسایی این “لکه های روشن” می تواند به عنوان یک راهنمای عمل برای حفظ دیگر اکوسیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید