ياوه فروش املاک و مستغلات املا خبر بد برای شهر درآمد مالیاتی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Covid-19 در زمان یکی دیگر از نیش از خزانه شهرستان در ماه گذشته به عنوان کاهش فروش املاک و مستغلات ترجمه شده به یک $101 میلیون رها کردن در معامله مالیات بر درآمد در ماه مه در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته با توجه به گزارش از انجمن املاک و مستغلات از نیویورک.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود وام مسکن ضبط مالیاتی که به شهرستان مستقل بودجه پروژه های دفتر را به $1 میلیارد دلار در سال جاری کاهش 10 درصد از سال گذشته است.


مجموع مسکونی و سرمایه گذاری حجم فروش در شهر سقوط از 7 میلیارد دلار در ماه مارس (کسانی که معاملات در آثار قبل از همه گیر) به 2.4 میلیارد دلار در آوریل REBNY گزارش شده در ماه گذشته.

این روند همچنان با 26 درصد کاهش در حجم فروش از آوریل تا مه آوردن مجموع ممکن است فروش به کمتر از 2 میلیارد دلار—75% کاهش در مقایسه با آوریل 2019.

“این اطلاعات را تایید بی سابقه بحران اقتصادی رو به شهر ما و دولت است. اقتصاد محلی ما باید بازگشایی در یک راه سالم” REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan گفت: در گزارش. “ترویج بیشتر خرید و فروش املاک و معاملات را تولید و درآمد مالیاتی شهر و دولت نیاز به پرداخت هزینه برای حیاتی خدمات دولت از آموزش و پرورش به بهبود زیرساخت ها است.”

این ارقام ممکن است نشان دهنده فقط نوک کوه یخ است. مالیات بر درآمد حاصل از معاملات املاک و مستغلات را تجربه بیشترین کاهش در مالی 2022 به IBO پروژه ها. آن اضافه شده است که ملک را انتقال مالیات به احتمال زیاد به سقوط به $976 میلیون و 13 سال از هم اکنون.


نیویورک در حال حاضر در یک بحران مالی شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در ماه مه گفت که این شهرستان باید انتظار 9 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به از دست دادن درآمد. دفتر شهردار در حال حاضر به دنبال کاهش به نیروی پلیس پایتخت بودجه و بخش های دیگر.

Whelan به نام de Blasio ماه گذشته به مسدود کردن اموال مالیاتاست که هنوز هم با توجه ژوئیه 1 و به تصویب سیاست های برای کمک به صاحبخانه که مسئول وام مسکن خود را و حفظ خواص خود را.

در سال گذشته مالیات بر املاک است که این شهر بزرگترین منبع درآمد مالیاتی دلار رسیده 27.7 میلیارد دلار است. آنها انتظار می رود به حدود 30 میلیارد دلار تا پایان سال جاری با توجه به IBO.

فروش سرمایه گذاری—که شامل چند ساختمان و دفاتر پارکینگ و ایستگاه های گاز صنعتی, سایت هتل ها و فروشگاه های خرده فروشی و تجاری آپارتمانهای—ضربه شد بسیار سخت تر از فروش مسکونی.

در مقایسه با مارس 2019 سرمایه گذاری-خرید و فروش ملک کاهش یافته عظیم 93% تولید یکسان کاهش مالیات بر درآمد در حالی که بخش مسکونی کاهش 60% در همان دوره است.

اصلاح 9 ژوئن 2020: نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که مالیات بر درآمد در سال مالی 2022 خواهد سقوط به $976,000. درآمد حاصل خواهد شد به سقوط $976 میلیون.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>