پادکست: پنج پادکست علامت, غرور, ماه, Black Lives Matter

Category: آرکانساس Comments: No comments

در این سال غرور و افتخار شده است مجبور به بازگشت به ریشه های آن است. به جای افراد مشهور تکان دادن از شناور اسپانسر شده از طرف بانک TD و Absolut Vodka همه گیر-نقاب معترضان در حال راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند.

پرچم رنگین کمان جایگزین شده است با علائم با نام کشته شدگان توسط پلیس مانند تونی McDade سیاه نما در تالاهاسی فلوریدا. این اعتراضات ممکن است شاید واقعی ترین تجلیل از غرور سالانه بزرگداشت 1969 Stonewall شورش است که در آن سیاه و سفید و قهوه ای تجاوز نفر به یک نیروی محرکه.

زیادی برای یادگیری وجود دارد این غرور و یک لژیون از صداهای عجیب و غریب در پادکست می تواند کمک به شما به دست آوردن بینش پیدا کردن نمایندگی و احساس راحتی در طول این زمان. در اینجا چند توصیه ما.

QueerWOC

اگر شما عشق به پادکست است که شما را احساس به عنوان اگر شما در حال گوش دادن در یک گفتگوی خصوصی بین دو تا از بهترین دوستان این است که نشان می دهد برای شما. هر قسمت این است که یک بررسی در بین شرکت میزبان Nikeeta خود اعلام پرولتری سیاه فمینیستی سازمان و فعال و پول سلامت روان متخصص که دارای تخصص در نیازهای عجیب و غریب و ترانس زنان در جوامع به حاشیه رانده شده. اما این جفت ارز نیز ساخت یک “شورشی صوتی درسی” برای یادگیری در مورد تاریخی و کنونی مبارزه برای برابری در تقاطع queerness و سیاهی.

هر قسمت زیر طاق های مختلف و عجیب و غریب از رنگ; های اخیر یکی از برجسته کانادا یوتیوب ستاره و کمدین لیلی سینگ. آنها منعکس کننده در یادگیری خود و سلامت روانی در بخش های مانند “روانی لحظه” ارائه ابزار برای حفظ خود مانند مجله دهید که تشویق خود بازتاب و سهولت احساس غرق شدن است. بخش های مانند خود را “چپ لزبین, Luminary کار سخنرانی” شکستن عدالت اجتماعی جنبش و اصطلاحات مخصوص یک صنف. آزادی آموزش و پرورش پول و Nikeeta ارائه کار جدی است اما لذت بخش گفتگوی بورسی باعث می شود این راحتی-گوش دادن به تمام افرادی که می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد عدالت اجتماعی جنبش که شامل LGBTQ مردم است.

نانسی

هر چند WNYC Studios اعلام کرد در این سال که آن را نمی خواهد تمدید این معشوق LGBTQ-موضوع پادکست در طول چهار فصل از نانسی میزبان کتی Tu و توبین پایین ایجاد زیبایی تولید داستان ها و مصاحبه ها زد که طیف کاملی از عجیب و غریب زندگی است.

همیشه گزارش “از” به جای “در” دگرباشان جنسی از دیدگاه, آنها وعده داده شده شما خنده و گریه و خنده و دوباره آنها تحویل داده شده است. قسمت محدوده از زیرک معاینه, گی, fandom برای دختران طلایی به مصاحبه اخیر خود با Imara جونز که در مورد ساخت زمان سیاه زندگی مهم جنبش واقعا فراگیر به لباس زنان مانند خودش.

قلب

طراحی و توسعه توسط Kaitlin Prest, قلب شهرت برای فرو بردن مخاطب در صمیمی ترین لحظات ساکن بدن انسان است. شامل miniseries با تم خاص در علاوه بر این به تنهایی قسمت قلب جمع شدن از داستان عشق و شهوت و احساسات خام گفت: از تجاوز دیدگاه (شروع در هر نقطه اما قطعا از دست ندهید “Pansy” miniseries).

در این سال Prest دست بر کمر به قمر Unter و نیکول کلی که می رود توسط NK. دو نفر از های اخیر خود را miniseries مناسب برای درک بیشتر از زمان حاضر است. اول “تعطیل از مردم خشنود” می گوید داستان از NK زندگی در حال حرکت از طریق فضاهای سفید به عنوان یک زن سیاه و سفید. جدید ترین “نژاد خائن” است که از Unter نقطه نظر به عنوان عجیب و غریب, سفید متحد مقابله با بسیاری از غیب و یا نادیده گرفته و راه او را بهره مند از امتیاز سفید.

کاروان

با قضاوت بر اساس آنچه شما در تلویزیون می بینید, آن را آسان به تصور این که اکثر جامعه متمرکز داستان در مورد درد و رنج و مبارزه است. (به عنوان الیزابت Vincentelli به تازگی نوشت: نیویورک تایمز هر گی-موضوع فیلم در مورد بیرون آمدن.) چه یک برکت و رحمت است که کاروان های “عجیب و غریب غرب” audiodrama مجموعه در جهنم است.

نزولی از طریق شیطان آلوده اموات است که ما شخصیت سمیر یک مرد طراحی مخفیانه در عشق با بهترین دوست خود را بر روی زمین. یک روز (با سمیر سقوط به دره عمیق و باریک تمام راه را به جهنم جایی که او می پیوندد “کاروان” از فشار نیروهای حافظ صلح و فضل شکارچیان مبارزه (و گاهی اوقات خوردن), هیولا, خون آشام ها و عجیب و غریب banshee.

اگر شما نوع از کسی که می یابد خود فرار را نشان می دهد مانند Buffy یا مفتون شما عاشق این یکی. این پادکست با افتخار “تشنه” و در علاوه بر این به یک صحنه سکسی یا دو شخصیت های اغلب غیر heteronormative جاذبه و unapologetically-فیلم مثبت است. فصل اول اولین بار در سال گذشته با فصل بعدی با توجه به این زمستان.

AfroQueer پادکست

این نشان می دهد مانند نانسی اما با تمرکز بر داستان در مورد “زندگی با محبت باقی مانده و بخوبی” در سراسر قاره آفریقا و در خارج از کشور. این واقعا پان-آفریقایی پادکست ویژگی های مصاحبه با LGBTQ مردم که توصیف طیف گسترده ای از تجربیات در حاشیه مربوطه جوامع است.

از طریق آنها میزبان Selly تیام و خبرنگار آیدا هالی-Nambi زوم کردن به فاش کردن یک بزرگتر حقیقت در مورد آنچه آن را مانند به عنوان عجیب و غریب در سراسر جهان است. آنها کشف تیره جانبی — یک قسمت در مورد مردان همجنسگرا در کنیا که در حال تهدید با این برنامه آشنایی Grindr — اما آنها مراقبت برای به اشتراک گذاشتن شادی داستان مانند عروسی است که “شکست نیجریه اینترنت است.”

آنها شروع به ویژه قرنطینه نجومی ماه گذشته اما همین حالا پشت قسمت که به صورت یک کاتالوگ از خاطره انگیز و در نهایت نشاط بخشی قاره داستان سرایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>