پلیس: 1 کشته و 1 مجروح در لیتل راک تیراندازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یکی کشته و دیگری زخمی شده بود در یک سنگ کوچک تیراندازی دوشنبه شب پلیس گفت:.

حدود 11:20 بعد از ظهر افسران در پاسخ به تماس چند از آتشباری در تثلیث ایجاد کرد Townhomes 1600 جان بارو Rd. و یک فردی که به ضرب گلوله کشته شده است با توجه به لیتل راک سخنگوی پلیس افسر اریک بارنز.

تیموتی کلمونس, 26, از لیتل راک در زمان زخم گلوله به باسن و منتقل شد به AMA’S) برای درمان به پلیس گفت: در یک گزارش. جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی, مقامات گفت.

مدت کوتاهی پس از Daishaun آلن از لیتل راک شده بود که او نیز در صحنه منتقل شد در یک وسیله نقلیه خصوصی به باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی برای عمل جراحی و بعد از جراحات درگذشت, به گفته پلیس. او 21.

افسران گفت: آنها آموخته است که مرگ او در حالی که کار صحنه جرم. بر اساس شواهد آنها کشف کردند که تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی ساختمان 1650 شمالی آپارتمان پیچیده است.

آلن نیز یک قربانی در ژوئن 2 تیراندازی در Cantrell جاده و کلیولند خیابان که در سمت چپ نیکلاس جونز, 19 مرده. وجود او پایدار یک زخم پای راست و گفت که او نشسته بود پشت جونز در یک وسیله نقلیه زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

لیتل راک پلیس ساخته شده است دستگیری در تحقیقات از اوایل تیر اندازی با توجه به بارنز.

با توجه به انتشار اخبار یک قتل, واحد کار با آپارتمان در مدیریت به بررسی پتانسیل دوربین های مدار بسته در منطقه است.

آلن بدن فرستاده شده به آزمایشگاه جرم و جنایت دولت برای کالبد شکافی, پلیس گفت:. تحقیقات در حال انجام است.

اطلاعات در این مقاله به کمک ویلیام ساندرز از Arkansas Democrat-Gazette.

این داستان در اصل منتشر شد در 7:42 صبح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>