پلیس: 2 کشته و 1 مجروح پس از جدا کردن سنگ کوچک تیراندازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک فرد فوت شده پس از یک تیراندازی در مرکز شهر لیتل راک و افسران تحقیق جداگانه قتل خارج ولوو نمایندگی در شهرستان, شب جمعه, پلیس گفت:.

یک لباس شخصی مخفی افسر در منطقه 2 و عبور از خیابان ها شنیده می شود عکس فقط پس از 6:15 p. m. و دیدم یک ماشین و یک SUV فرار نزدیکی یک پارکینگ کوچک سنگ سخنگوی پلیس افسر اریک بارنز گفت. این افسر لباس شخصی سعی در دنبال کردن وسایل نقلیه و radioed برای پشتیبانی.

واحد است که در این منطقه به دلیل اعتراض به دولت و کنگره است که کمتر از یک مایل دور از صحنه شدند قادر به متوقف کردن دو خودرو, یکی در 4 و چستر خیابان و از سوی دیگر در بین 630 نزدیک تجارت خیابان با توجه به بارنز.

پلیس گفت: اعضای گارد ملی تحت درمان یک قربانی داشت در صحنه قبل از او منتقل شد به یک منطقه بیمارستان در وضعیت بحرانی است. او بعد از درگذشت, پلیس گفت:. بارنز نمی تواند بلافاصله تایید قربانی هویت یا سن.

بازداشت شده اند ساخته شده است هر چند مردم در هر دو خودرو بازداشت شده اند به گفته پلیس.

افسران در پاسخ به یک اختلال با یک سلاح تماس پیدا خودرو در یک محدود فقط در خارج از McClarty ولوو 1500 N. Shackleford Rd. او گفت:. دو نفر در داخل خودرو دچار زخم گلوله و منتقل شدند و برای درمان.

پلیس گفت: راننده یک مرد بعد از آن درگذشت. مسافر بود در بیماری جدی است. بارنز نبود بلافاصله قادر به تایید هویت دو قربانی.

به گفته سخنگوی پلیس بر این باورند کسی که شات در قربانیان خودرو و تفنگ دور پیدا شد در جاده ها است. نمایندگی نیز اصابت گلوله.

بارنز گفت: یک مظنون در قتل اعتقاد بر این است به رانندگی یک maroon خودرو اشغال شده توسط یک مرد با dreadlocks و بازداشت شده بود شب جمعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>